Digitální kancelář od Xeroxu a Software602

Firmy Xerox a Software602 přicházejí na náš trh se společným řešením, které má usnadnit práci s dokumenty.
Firmy Xerox a Software602 přicházejí na náš trh se společným řešením, které má usnadnit práci s dokumenty. Vícefunkční přístroje Xerox Document WorkCentre 165c a Document WorkCentre 450cp budou dodávány společně se softwarovou výbavou 602Pro PC Suite a 602Pro OFFICE SERVER Personal od firmy Software602.

Vícefunkční přístroje Xerox WC450cp a DWC165c mají funkci kopírky, skeneru a barevné inkoustové tiskárny, dále ještě funkci faxu s možností připojení na záznamník a samostatný telefon.

Software 602PRO Office Server Personal umožňuje připojení na Internet, e-mail, příjem a odesílání faxů, telefonní záznamník, hlasovou poštu, editaci čísel mobilního telefonu a karty SIM, vzdáleného klienta přes Mail602 apod.

602 PRO PC SUITE je pak starý známý kancelářský balík s funkcemi textového editoru, tabulkového kalkulátoru, umožňuje však i tisk čárových kódů, navíc má OCR (rozpoznávání znaků) s podporou češtiny, a kromě toho umí zpracovat digitální fotografii, sdílet dokumenty na webu nebo na lokální síti. Hlavní výhodou oproti jiným podobným řešením je právě komplexní podpora češtiny včetně OCR a dále skutečnost, že uživatel dostává vše naráz při jednom nákupu.

Společný bundle vícefunkčních přístrojů od Xeroxu se softwarem má umožnit zvýšení produktivity v kancelářích díky efektivní a plně digitalizované práci s dokumenty. Tento bundle je určen pro tzv. trh SOHO, tj. pro menší firmy a kanceláře.

Obě firmy připravují ještě další podobný bundle pro náročnější zákazníky, a sice v podobě laserové tiskárny Xerox Docuprint N24/32/40 a softwarové výbavy 602 PRO Lan Suite, která má podobné, avšak rozšířené funkce, jako 602 PRO Office Server Personal, a navíc je vybaven firewallem a další rozšířenou podporou pro práci s Internetem — SMTP/POP3 Server, proxy/cache, web server, vzdálená konfigurace přes web, Socks 5 Server a DHCP Server.

Váš názor Další článek: Tesla uvádí první český set top box

Témata článku: Xerox, PC Suite, Připojení tiskárny k pc, Starý přístroj, Kancelářská podoba, Starý telefon, Digit, Kancelář, Faxy, Staré mobilní telefony, DHCP, Kopírky, Kancelářská práce, Soho


Určitě si přečtěte

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 73

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 254

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu