Digital Media Solutions spouští AVEncoding.com

Společnost Digital Media Solution se na Internetu objevila před několika lety a dnes přichází s velmi zajímavou nabídkou na poli digitálního audia.
Digital Media Solutions (formálně spíše známá jako Digital Media Workshop) na Internetu zprovozňuje úplně novou službu zaměřenou na encodovací služby audio/video. Server má příznačný název - AVEncoding.com.

AVEncoding.com poskytuje všem uživatelům veškeré služby s digitálním streamingem spojené a to vše přes Internet. AVEncoding.com nabízí on-line interaktivní informace o tvorbě audio/video klipů, hudebním streamingu a další velice zajímavé informace. Na serveru jsou umístěny také utility na zjištění informací o vystavovaných klipech (autor, společnost atd.) s možností on-line objednávky streamovaného klipu (jak hudebního, tak i video). Samozřejmostí je i možnost prewiev (ukázky) jednotlivých písniček.

Největší výhodou této služby AVEncoding.com je převod finálně objednaných nahrávek do kteréhokoliv vámi vybraného formátu, který preferujete. Není zde žádná diskriminace či nadřazování jednotlivých audio/video formátů, což je pro většinu uživatelů výhodou, protože mají právo volby. K dispozici jsou formáty Real Media, Windows Media a Quicktime. Po objednání dané nahrávky máte další možnost výběru doručení. AVEncoding.com objednané streamované audio zasílá buď elektronickou cestou nebo na cédéčku s prodlevou 48 hodin. S použitím vlastního AVEncoding klienta si můžete zakoupené produkty stáhnout přímo z AVEncoding.com v reálném čase. Tento server také podporuje live, on-site video konference a další služby, a encoding pro zvláštní příležitosti a Webcasting.

Tato služba je opravdu na dosti velké úrovni, protože na celém Internetu nemá v podstatě konkurenci. Žádná společnost zatím nepřišla s nápadem možnosti výběru preferovaného formátu po zakoupení dané nahrávky. Uvedený převod se děje přímo na serveru po objednání, což je úžasné. Pokud rádi využíváte on-line nákup e-hudby a zajímáte se o encoding, pak je server AVEncoding.com právě pro vás.

Diskuze (1) Další článek: Snížení cen Palmů dorazilo i k nám

Témata článku: Video, Internet, Příznačný název, Vybraný formát, Streamovaná hudba, Sol, Digitál, QuickTime, Live Streaming, M/s, Digital, Digita, Zvláštní příležitost, Digit, Hudební služba


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co má ještě smysl kupovat. A co ne?

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co má ještě smysl kupovat. A co ne?

** Notebooky s cenou do deseti tisíc korun jsou plné kompromisů ** Existuje několik modelů dobře použitelných pro nenáročné použití ** Vhodnou alternativou jsou tablety nebo repasované počítače

David Polesný | 94

David Polesný
Jak vybrat notebookNotebooky
Šéf Spotify: Budeme zdražovat. Náš obsah se zlepšil
Markéta Mikešová
PředplatnéSpotify
Lidl buduje chytrou domácnost, propojí všechno se vším
Lukáš Václavík
LidlChytrá domácnostIoT
Microsoft Defender je jeden z nejlepších antivirových programů, tvrdí výsledky AV-TESTu
Karel Kilián
Windows DefenderAntivirusWindows 10

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5