Diatryma přechází

Diatryma se svým podnikovým informačním systémem DIAMAC rozhodně neodchází z trhu. Diatryma se však opět odděluje ke 31.1.1999 od firmy KOVO, Informační systémy.
Diatryma se svým podnikovým informačním systémem DIAMAC rozhodně neodchází z trhu. Diatryma se však opět odděluje ke 31.1.1999 od firmy KOVO, Informační systémy.

Kompletní dodávky podnikového informačního systému DIAMAC budou nadále zajišťovány společnou firmou, která vznikne spojením společností DIATRYMA a BENEFITT z Hradce Králové. Fúze těchto dvou českých, po řadu let úzce spolupracujících firem, bude dokončena v dubnu 1999 pod názvem BENEFITT & DIATRYMA a.s.

Stabilita a nová verze
Informační systém DIAMAC je dnes u nás provozován ve 34 průmyslových, převážně výrobních a obchodních podnicích a po osmi letech existence na trhu stále udržuje krédo 100% úspěšnosti implementace. Pro některé podniky jej provozují firmy Benefitt a Diatryma formou outsourcingu.

DIAMAC běhá na všech unixových platformách, které podporují databázi Informix. Primární platformou zůstává Compaq Tru64 UNIX, který běží na riscových systémech s procesory Alpha. Diatryma rovněž uvažuje o Windows NT, až získají potřebnou stabilitu.

Informační systém od firmy Diatryma je už také v nové verzi DIAMAC+, která přináší úplné grafické uživatelské rozhraní. Uvolnění beta-verze systému DIAMAC+ na český trh je plánováno na léto 1999.

Váš názor Další článek: Prodej hudby přes MP3 začíná!

Témata článku: Windows, Podniková verze, Informační systém

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů