Diatryma přechází

Diatryma se svým podnikovým informačním systémem DIAMAC rozhodně neodchází z trhu. Diatryma se však opět odděluje ke 31.1.1999 od firmy KOVO, Informační systémy.
Diatryma se svým podnikovým informačním systémem DIAMAC rozhodně neodchází z trhu. Diatryma se však opět odděluje ke 31.1.1999 od firmy KOVO, Informační systémy.

Kompletní dodávky podnikového informačního systému DIAMAC budou nadále zajišťovány společnou firmou, která vznikne spojením společností DIATRYMA a BENEFITT z Hradce Králové. Fúze těchto dvou českých, po řadu let úzce spolupracujících firem, bude dokončena v dubnu 1999 pod názvem BENEFITT & DIATRYMA a.s.

Stabilita a nová verze
Informační systém DIAMAC je dnes u nás provozován ve 34 průmyslových, převážně výrobních a obchodních podnicích a po osmi letech existence na trhu stále udržuje krédo 100% úspěšnosti implementace. Pro některé podniky jej provozují firmy Benefitt a Diatryma formou outsourcingu.

DIAMAC běhá na všech unixových platformách, které podporují databázi Informix. Primární platformou zůstává Compaq Tru64 UNIX, který běží na riscových systémech s procesory Alpha. Diatryma rovněž uvažuje o Windows NT, až získají potřebnou stabilitu.

Informační systém od firmy Diatryma je už také v nové verzi DIAMAC+, která přináší úplné grafické uživatelské rozhraní. Uvolnění beta-verze systému DIAMAC+ na český trh je plánováno na léto 1999.

Váš názor Další článek: Prodej hudby přes MP3 začíná!

Témata článku: Windows, Informační systém, Podniková verze


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku