Dětská seznamka na Internetu

Od března letošního roku funguje na Internetu Dětská seznamka.

Od března letošního roku funguje na Internetu Dětská seznamka. Jejím provozovatelem je občanské sdružení Informační centrum dětí a mládeže. Seznamka původně začínala velmi jednoduše a všechny seznamovací inzeráty byly v jedné rubrice. Mimo seznamky zde byl ještě rozcestník na zajímavé stránky. Hned v úvodu seznamky jsou též bezpečnostní zásady, jak se na Internetu chovat.

Zhruba po třech měsících, kdy začalo inzerátů přibývat, byla seznamka rozdělena do 6 rubrik podle toho, kdo hledá na kamarádění koho. Přibyla i rubrika pro zajímavé osobní stránky. Zcela byla předělána grafika seznamky, doplněny byly obrázky a animace. Nově se objevila funkce, ve které si můžete objednat avízo na aktualizaci seznamky. V ní se dozvíe, kdy sem byly přidány nové inzeráty a do kterých rubrik.

Koncem prázdnin se objevily další úpravy. Provozovatelé si všimli, že do seznamky přispívají i starší děti a mládež až do 18 let, takže přidali rubriky pro víc než kamarádství, které jsou od 15 let. Třetí novou rubrikou je rubrika speciálních zájmů, kde např. časopisy shánějí redaktory, já zase hledám někoho na hru šachů po Internetu, ale inzerát si sem mohou dát i sběratelé. Jsou tu i nábory do oddílů a kroužků.

Poslední úpravy se na dětské seznamce objevily se začátkem školního roku. Stránky seznamky jsou ozvučeny. Přibyla zde i kniha návštěv. Od autorů vím, že v dohledné době chystají také anketu.

Inzeráty se do seznamky podávají pomocí formuláře. Jako jediné kontaktní spojení je emailová adresa. Poštovní adresy ani telefonní čísla tady z bezpečnostních důvodů nezveřejňují. Po čase máte možnost svůj inzerát rovněž zaktualizovat, a když už máte kamarádů dost a nové nechcete, můžete ho i zrušit. Změny a zrušení inzerátu potom musíte ještě zpětně potvrdit emailem. Váš nový inzerát nebo změna inzerátu se objeví někdy ještě tentýž den, nejpozději většinou do tří dnů.

Dětská seznamka je prima nápad. Já sám v ní mám inzerát a mám už přes ni několik kamarádů. Sám si na ní i kamarády hledám. Proto mohu všem doporučit, aby se sem šli také podívat. Hledáte-li kamarády na dopisování, určitě zde kamaráda najdete.

Diskuze (6) Další článek: Intele, kde máš 1 aspoň GHz procesor?

Témata článku: Seznamka, Nový inzerát, Kamarád, Avis, Informační centrum


Určitě si přečtěte

Temný režim a spousta vychytávek. Vyzkoušeli jsme nový macOS 10.14 Mojave

Temný režim a spousta vychytávek. Vyzkoušeli jsme nový macOS 10.14 Mojave

** Vyzkoušeli jsme veřejnou betu macOS 10.14 Mojave ** Hlavní novinkou je temný režim a velký důraz na soukromí ** Jako první beta je systém překvapivě rychlý a dobře použitelný.

Martin Miksa | 35

Seriálové doupě ETTV se už dostává do ničivé spirály každého pirátského webu

Seriálové doupě ETTV se už dostává do ničivé spirály každého pirátského webu

** Seriálové warezové skupiny loni spustily katalog ** Nyní jej začínají blokovat první země ** Začíná obvyklé kolečko

Jakub Čížek | 56

Cardano: kryptoměna nové generace, která se netěží, ale razí

Cardano: kryptoměna nové generace, která se netěží, ale razí

** Cardano je unikátní kryptoměna, která díky svým vlastnostem a schopnostem přitahuje pozornost ** Od Bitcoinu se zásadně liší ** Jejím smyslem není jen „koupit a prodat“, má pozoruhodné technologické možnosti

Martin Miksa | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak mobily určují svoji polohu?

Velký test notebooků pro studenty

Nejlepší reproduktory na párty

Služby a aplikace pro výuku angličtiny