Dell zasažen virem FunLove

Irská továrna byla nucena zastavit činnost na dva dny, protože virus FunLove pronikl do systému Dellu a hrozilo, že by se mohly expedovat nějaké počítače s tímto virem.
Irská továrna byla nucena zastavit činnost na dva dny, protože virus FunLove pronikl do systému Dellu a hrozilo, že by se mohly expedovat nějaké počítače s tímto virem. Celkem se to dotklo 12 000 počítačů, které byly staženy. Z nich dorazilo k zákazníkům jen 500 a z nich nebyl žádný virem zasažen. Tento skluz ve výrobě byl dohnán přes víkend, takže od pondělka šlo zase všechno v pořádku.

O viru FunLove jsme již na Živě psali, šíří se starým způsobem nevyužívaje e-mail. O virus FunLove tady ale vůbec nejde. Spíše je podivné, jakým způsobem mohla vůbec být zavirována standardní instalace Dellu. Protože aktualizace antivirů, které se objevily velmi brzy po zjištění samotného viru, již tento virus u Dellu našly. Byl tedy v systému déle Dell proto stáhl také již vyrobené a vyexpedované počítače, na těch vyexpedovaných naštěstí žádný virus nezjistil. Otázkou bude, jak se tato nemilá událost projeví na prodeji Dellu, ještě nějakou dobu se budete u Dellu ptát, jestli je počítač skutečně nezavirován a stejně tak Dell bude muset zpřísnit svá bezpečnostní opatření. Zřejmě nejpřímějším výsledkem události bude, že Dell bude mít o jednoho či pár dalších pracovníků méně.

Váš názor Další článek: ADI G710: plochá skutečnost

Témata článku: Dell, Fun, DEL, Virus, Starý způsobJak stáhnout video z Youtube: 10 nejlepších nástrojů

Jak stáhnout video z Youtube: 10 nejlepších nástrojů

** Vybrali jsme deset nejlepších nástrojů pro stahování videa z YouTube ** Můžete si vybrat, jestli chcete aplikaci, doplněk do browseru nebo webovou službu ** Videa z YouTube poté můžete sledovat offline

Karel KiliánStanislav Janů
TipyNejlepší programy
Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co nového se zase objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co nového se zase objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce
Mapy GoogleStreet View
Den D je tady, dnes vyšly Windows 11. Jak stáhnout instalační ISO?
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft
9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

** Když selžou legální zdroje, můžete se zkusit obrátit na služby pro stahování souborů ** Ulož.to není zdaleka jediné, které nabízí videoobsah ke stažení ** Konkurenční služby nabízí levnější placené účty

redakce
TipyHudba, filmy, seriályWeb