Notebooky | CES 2019 | Dell

Dell vylepšil XPS 13 a nacpal stolní procesor do herního notebooku [CES]

  • Atraktivní Dell XPS 13 se dočkal drobného, ale důležitého vylepšení
  • Herní bestie Alienware Area-51m dostane nejnovější desktopové procesory
  • I do levných herních notebooků nasadí Dell karty RTX

Dell na veletrhu CES uvedl několik notebookových novinek. Samostatnou premiéru si odbyl s předstihem podnikový konvertibilní Latitude 7400 2-in-1, nyní došlo na novinky pro běžné spotřebitele. Některé inovace překvapí.

Inspiron s tužkou v kloubu

Inspirony nikdy nebyly prémiové luxusní stroje, přesto se novinka 7000 2-in-1 může pochlubit něčím unikátním. Kloub konvertibilního notebooku totiž slouží současně jako prostor pro uložení dotykového pera. To se tak vložené do notebooku může dobíjet, současně nepřekáží v režimu notebooku ani nemusí mít miniaturní rozměry, aby se vešlo do těla notebooku. Pero tak neztratíte, současně bude s otevřeným notebookem stále snadno dostupné.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Dell Inspiron 13/15 7000 2-in-1

Druhou vychytávkou je chlazení spojené s pohybovým čidlem. Když notebook zjistí, že jej používáte v ruce nebo na klíně, upraví výkon a chlazení, abyste netrpěli příliš zahřátým tělem a získali delší výdrž. V režimu práce na stole se notebook nebude bát trochu více zahřát.

Notebook se začne prodávat v létě, cenu výrobce zatím neupřesnil.

Diskuze (2) Další článek: Tak už i Harley-Davidson bude elektrický. Na stovku zrychlí za 3,5 s a ujede 177 km na jedno nabití [CES]

Témata článku: Notebooky, Počítače, Intel, CES 2019, Dell, Design, Vnější design, CES, Poslední generace, Miniaturní rozměr, Pohybové čidlo, Vnější kryt, Dotykové pero, Šestijádrový procesor, Vnější provedení, Herní notebook, Normální notebook, Verze core, Konvertibilní notebook, Tenký rámeček, RTX, Nová webkamera, Bílá klávesnice, Displej, Procesor, Notebooky na Mall.cz


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fotolabů

Oklamali jsme rozpoznání obličeje

13 tipů pro rychlejší Wi-Fi

Test NVMe SSD 500 GB