Dejte vašemu videu profesionální vzhled

Pokud používáte novější Windows Media Player, pak jste si jistě všimli, že má možnost kromě samotného zvuku nebo videa ukázat i jakési logo v podobě banneru ve spodní části programového okna. Teď si můžete i vy své klipy obohatit o tento element a to velice snadno a zadarmo…
Pokud chcete využít možností Windows Media playeru, pak jistě uvítáte možnost přidat k vámi prezentovanému videoklipu nebo hudební nahrávce například vaše logo, které se objeví při každém přehrávání tohoto souboru ve spodní části okna Media Playeru. Jak na to? Je to jednoduché, stačí použít jednoduše vypadající produkt nesoucí název eMMaker. O co jde?

Jedná se o freewarový program pocházející z hlavy Jaromíra Uhříka ml., který jistě překvapí svou jednoduchostí použití a příjemným prostředím. V okně tohoto pomocníka se jistě každý rychle zorientuje, je řešeno přehledně a prakticky. Ve skutečnosti se vlastně jen nadefinují cesty k původnímu multimediálnímu souboru, obrázku, který chcete použít jako banner a cestu, kam se má výsledný soubor, který je ve formátu asx uložit a pod jakým názvem. Tím je vaše práce ukončena a o zbytek se program postará sám. Výsledkem je poté dobře vypadající multimediální soubor (hudba či video), který je viditelně označen tímto elementem.

Klepněte pro větší obrázek

Z hlediska použitelnosti a nulové ceny (je distribuován jako freeware, který se musí bezplatně registrovat), vychází eMMaker jako vyzkoušeníhodný program, o kterém se můžete dozvědět více informací na jeho domovské webové stránce, kde si ho můžete také stáhnout, tento soubor bude mít velikost kolem 75 kB. V případě, že by vám program odmítal fungovat, je nutné stáhnout si z autorových stránek soubor dcom98.exe.

Diskuze (10) Další článek: Český hudební trh v roce 2002 opět zaznamenal meziroční propad

Témata článku: Windows, Dej, Profesionál, Vzhled

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů