Další MP3 přehrávače budou již brzy

Společnost Samsung a Pine chystají další nové MP3 přehrávače vlastní výroby.
Společnost Samsung a Pine chystají další nové MP3 přehrávače vlastní výroby.

Samsung
Chystaný přehrávač Samsungu nebude pouze přehrávat MP3 písničky, ale bude zobrazovat také obrázky na barevném LCD displeji. Vyšší spotřebu energie u tohoto displeje řeší Samsung li-ion akumulátory místo tradičních tužkových baterií. Avizovaná váha přehrávače bude kolem 110 gramů a velikost bude zhruba odpovídat krabičce od cigaret. Samsung plánuje exportovat něco kolem 1 miliónu těchto přehrávačů do celého světa. Předpokládaná cena přehrávače se bude pohybovat kolem 390 dolarů.

Pine
Další velice zajímavou alternativou MP3 přehrávače je od společnosti Pine a je trošku z jiného soudku. Jde o MP3-CD přehrávač, který dokáže přehrávat klasická CD a CD s datovými nahrávkami MP3. Tento již několikrát popisovaný přehrávač by se měl každou chvilku objevit také v ČR, za docela solidní cenu. Nový Pine MP3-CD combo přehrávač umožňuje použít MP3 soubory uložené na CD disku. Kromě CD-R médií zvládne i přepisovací CD-RW disky. Komfort v ovládání zvyšuje možnost volby z pěti předvolených hudebních režimů: Flat / Pop / Classic / Jazz / Ex-Bass. Přehrávač je také samozřejmě vybaven výstupem na sluchátka a dalším přibaleným vybavením. Koncový zákazník za tento MP3-CD přehrávač v USA zaplatí přibližně $299. Já osobně jsem jen zvědav, kolik bude tato cena v ČR, protože dovozce slibuje opravdu zajímavou cenu na naše poměry.
Diskuze (6) Další článek: Týden: Ať žijí monopoly, Láska se mění

Témata článku: MP3, Cd přehrávače, Jazz, Nová sluchátka, Bass, Combo, Přehrávač, Flat, Tradiční uložení, Sluchátka Samsung, Tradiční režim


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu