D-Link uvede na náš trh stolní bezdrátový multimediální přehrávač

Štíhlý stolní přehrávač DSM-320, který je určen k reprodukci multimédií z osobního počítače na televizní obrazovce, se chystá uvést na český trh společnost D-Link. K televizi a AV zesilovači se přístroj připojuje klasickým způsobem, s osobním počítačem komunikuje prostřednictvím Wi-Fi sítě na standardu 802.11g s maximální přenosovou rychlostí 54Mbps nebo prostřednictvím 10/100 mbit ethernetu.

Z osobního počítače je možné přehrávat audiosoubory ve formátech MP3 a WMA a WAV, video ve formátech MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, Xvid a AVI a obrázky ve formátech JPEG, BMP, PNG, TIFF, JPEG2000 a GIF. Kromě toho je součástí nabídky, alespoň v USA, přístup k online rozhlasovým stanicím společnosti AOL.

Klepněte pro větší obrázek

D-Link DSM-320 by měl být k dostání u distributorů značky D-Link v průběhu tohoto týdne, k vidění bude také na Invexu, který proběhne příští týden. Informace o přesné ceně zatím nejsou k dispozici, neměla by však přesáhnout 9 000 Kč, vzhledem k ceně 165 USD v amerických obchodech snad bude výrazně nižší.

Diskuze (5) Další článek: Microsoft chystá Windows XP pro pokladny

Témata článku: Video, Multimédia, D-Link, Zesilovače, Online televize, Multimediální přehrávač, Xvid, Lin, Televizní obrazovka, Televize online, Sto, Trh, Multimediální, Přehrávač, Americká stanice

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vznikají filmové efekty

Test ATX skříní a externích disků

Znáte svá práva při reklamaci?

Průvodce první instalací NASu