Czech Internet Forum: Jak se uživit kvalitním obsahem?

Co zajímavého se za rok událo na českém internetu v oblasti médií, internetového podnikání, telekomunikací, online marketingu a e-commerce za poslední rok?

Ve středu 23. října se v prostorách Divadla Archa uskuteční konference Czech Internet Forum 2013, kterou už po osmé pořádá server Lupa.cz. Dozvíte se, co zajímavého a zásadního se na českém internetu v oblasti médií, internetového podnikání, telekomunikací, online marketingu a e-commerce za poslední rok událo. Uvidíte více jak 40 přednášejících, zúčastníte se 5 velkých debat, setkáte se s lidmi z oboru a seznámíte se s aktuálním stavem českého internetu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  

A jaká jsou hlavní lákadla letošního ročníku?

• Debata: Co je kvalitní obsah a jak si za něj nechat zaplatit?

Názory renomovaných novinářů, kteří opravdu vědí, co je kvalitní obsah.

Hosté: Robert Čásenský (MAFRA), Tomáš Bella (Piano Media), Jindřich Šídlo (Economia), Miroslav Motejlek (Motejlek.com), Jan Majer (Psychologie.cz) a další.

• Debata: Může mobilní obsah někoho uživit?

Investice do mobilní inzerce nekopírují trend neustále rostoucího počtu uživatelů mobilního obsahu. Cenou za inzerci se nedokážou té klasické ani vyrovnat. Jak jsou na tyto změny vydavatelé, inzerenti a agentury připraveni?

Hosté: David Lorenc (Seznam.cz), Lucie Tvarůžková (Economia), Patrick Zandl (Energomonitor.cz), Michal Klíma (Tablet Media), Jiří Budínský (Allegro Group CZ).

• Debata: Co čeká českou mediální scénu v roce 2014?

Přední osobnosti mediahousů, mediálních agentur a zadavatelů v největší mediální debatě letošního roku, která ukáže sílu a slabiny českého mediálního trhu.

Hosté: Vladimír Piskáček (Economia), Daniel Grunt (PRIMA), Pavel Krbec (CET21), Libuše Šmuclerová (Ringier Axel Springer), Jiří Svoboda (GroupM), Jaromír Skopalík (dříve Bauer Media) a další. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

V dalších dvou debatách budeme s lidmi z oboru diskutovat, zda už se vyplácí prodávat e-knihy, podíváme se na nové formy cílení reklamy a plánování online reklamy. V přednáškách se mimo jiné dozvíte zajímavé informace o přebírání obsahu médii z výzkumu Studií nových médií v podání Josefa Šlerky (Ataxo Interactive). Martin Picek (Seznam.cz) v rámci své prezentace vysvětlí 5 důvodů, v čem jsou největší výhody behaviorálního cílení reklamy a ze zkušeností více jak 300 reklamních kampaní ukáže čeho se vyvarovat.

Kompletní informace o konferenci Czech Internet Forum 2013, program a profily přednášejících najdete na stránkách akce: www.tuesday.cz/akce/czech-internet-forum-2013/

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Generálním partnerem akce je Seznam.cz a hlavním partnerem UPC Business. Mezi další partnery patří Active24, Agmo, APSIS, Etnetera, Gemius, GoPay, H1.cz, HyperMedia, MojeiD a T-Mobile. Mediálními partnery jsou E15.cz, MediaGuru, MobilMania.cz, STRATEGIE, TyInternety.cz, Živě.cz. Organizátorem je server Lupa.cz. Produkčně akci zajišťuje společnost Internet Info.

Další článek: Záplata pro Windows 7 a 8 smaže zbytečný odpad po aktualizacích

Témata článku: Psychologie, Obsah, Budín, Jak, Krb, Patrick Zandl, Host, Největší slabina, Allegro, Kvalitní obsah, Axel Springer, Archon, Springer, Bauer, OBS, Economia, Grunt, WWW, Hlavní lákadlo, Pavel Krbec, Jindřich Šídlo, Mediaguru, AGM, Arch


Určitě si přečtěte

Uživatelé hlásí problémy s jednou z listopadových záplat pro Windows 10
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Google chystá funkci, která z chytrého Gmailu udělá hloupý Gmail
Lukáš Václavík
SoukromíGmailGoogle
Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co má ještě smysl kupovat. A co ne?

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co má ještě smysl kupovat. A co ne?

** Notebooky s cenou do deseti tisíc korun jsou plné kompromisů ** Existuje několik modelů dobře použitelných pro nenáročné použití ** Vhodnou alternativou jsou tablety nebo repasované počítače

David Polesný | 94

David Polesný
Jak vybrat notebookNotebooky
Vybíráme nejlepší monitory: Od úplně levných až po displeje na rozmazlování očí

Vybíráme nejlepší monitory: Od úplně levných až po displeje na rozmazlování očí

** Vybrali jsme nejlepší monitory na práci i pořádné hraní ** Nejlevnější monitor s kvalitním panelem nestojí ani tři tisíce ** Rozlišení 4K a větší obrazovka už není nedostupný luxus

David Polesný | 30

David Polesný
Monitory
Vybrali jsme 12 programovatelných hraček a stavebnic pro děti a jejich rodiče

Vybrali jsme 12 programovatelných hraček a stavebnic pro děti a jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme stavebnice pro malé caparty i budoucí experty

Jakub Čížek | 10

Jakub Čížek
Stavebnice
WhatsApp konečně umožní smazat velké soubory z konverzací, aby nezabíraly místo
Vladislav Kluska
WhatsAppFacebookInstant Messaging

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5