Sport | COVID-19 | Fitbit

Cvičením proti nudě v izolaci: Fitbit nabízí na 90 dnů své prémiové funkce zadarmo

Prakticky celý svět v současnosti bojuje s epidemií nemoci COVID-19. V mnoha zemích platí zákaz vycházení, omezující nejen běžný život, ale i sportovně založené jedince. Fitbit proto nabídl v rámci udržování zdraví na 90 dnů prémiové funkce zdarma.

„Naším posláním bylo vždy pomáhat lidem po celém světě ke zdravějšímu způsobu života. Vzhledem k celosvětovému vývoji situace kolem nemoci COVID-19 se chci podělit o to, co děláme ve společnosti Fitbit, abychom během tohoto období podpořili naši komunitu.“ uvedl na firemním blogu zakladatel a generální ředitel James Park.

Prémiové členství na 90 dnů zadarmo

Fitbit Premium přináší uživatelům cvičební programy, nástroje pro analýzu spánku a různé tréninkové plány. Firma, spadající od loňského roku pod křídla Googlu, tak chce poskytnout své služby zákazníkům, jež nemohou navštěvovat uzavřené posilovny, fitness centra a sportoviště.

Placený program Fitbit Premium dále nabízí personalizované informace o zdraví, zdravotní poradenství a více než 150 cvičení od renomovaných fitness studií, jako jsou barre3, Daily Burn, POPSUGAR a Yoga Studio by Gaiam. Pro firemní zákazníky bude k dispozici zdarma funkce „firemní výzvy“.

V zemích, kde není dostupná služba Premium je uživatelům nabízena 90denní zkušební verze Fitbit Coach. V tomto případě uživatel získá přístup ke streamovaným videím, která může přehrávat na mobilním telefonu či počítači. I v pohodlí domova tak je možné cvičit pod vedením zkušených instruktorů.

Včetně virtuálního trenéra

Fitbit v rámci tohoto vstřícného kroku nepochybně doufá, že řada uživatelů po skončení bezplatného období přejde na placený tarif. Současně je to ale i skvělý způsob, jak podpořit cvičení doma během období, jež je pro mnohé stresující a skličující.

Pokud chcete využít bezplatný Fitbit Premium, stačí spustit aplikaci Fitbit, klepnout na záložku Premium v pravém dolním rohu a zadat platební metodu. Po dobu prvních devadesáti dnů vám nebudou účtovány žádné poplatky, následně platí cena 9,99 dolarů (cca 250 Kč) měsíčně. Nabídka je platná prostřednictvím aplikace a je k dispozici pouze pro nové uživatele Premium, kteří používají aplikaci Fitbit v angličtině.

Pokud nemáte nárok na Fitbit Premium, můžete zkusit 90denní bezplatnou verzi Fitbit Coach. Ta je k dispozici v angličtině, španělštině, francouzštině, němčině a portugalštině. Pro přístup je nutné stáhnout aplikaci z App Store nebo Google Play. V ní pak dostanete přístup ke 30 tréninkům zdarma nebo můžete klepnutím na libovolný placený obsah zahájit bezplatnou zkušební verzi.

Diskuze (3) Další článek: Kde vás otestují na COVID-19? Pomůže navigace Waze i Mapy.cz

Témata článku: Koronavirus, Google, Sport, App Store, COVID-19, Fitbit, Cvičení, Zkušební verze, Google Play, James Park, Aplikace, Izolace, Uživatelé, Nuda, Angličtina


Určitě si přečtěte

Zapomeňte na kometu, české nebe každý den křižují mnohem zajímavější kousky

Zapomeňte na kometu, české nebe každý den křižují mnohem zajímavější kousky

** České nebe každý den křižuje hromada exotických letounů ** Na populární mapě Flightradar24 je ale nenajdete ** Jsou to vojenské letouny USA, UK a NATO

Jakub Čížek | 37

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

** 22. května 1990 uvedl Microsoft Windows 3.0 ** Systém z Microsoftu definitivně udělal lídra na desktopu ** Tehdejší Windows byly vlastně grafickou nadstavbou nad MS-DOS

Jakub Čížek | 75

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

** Android existuje skoro 12 let a za tu dobu v mnoha směrech dospěl ** Dnes běží na sedmi z deseti telefonů, ale čemu za to vděčí? ** Našli jsme 10 kotev, které táhnou tento operační systém ke dnu

Karel Kilián | 169

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 233


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11