COVID-19 | Sport | Fitbit

Cvičením proti nudě v izolaci: Fitbit nabízí na 90 dnů své prémiové funkce zadarmo

Prakticky celý svět v současnosti bojuje s epidemií nemoci COVID-19. V mnoha zemích platí zákaz vycházení, omezující nejen běžný život, ale i sportovně založené jedince. Fitbit proto nabídl v rámci udržování zdraví na 90 dnů prémiové funkce zdarma.

„Naším posláním bylo vždy pomáhat lidem po celém světě ke zdravějšímu způsobu života. Vzhledem k celosvětovému vývoji situace kolem nemoci COVID-19 se chci podělit o to, co děláme ve společnosti Fitbit, abychom během tohoto období podpořili naši komunitu.“ uvedl na firemním blogu zakladatel a generální ředitel James Park.

Prémiové členství na 90 dnů zadarmo

Fitbit Premium přináší uživatelům cvičební programy, nástroje pro analýzu spánku a různé tréninkové plány. Firma, spadající od loňského roku pod křídla Googlu, tak chce poskytnout své služby zákazníkům, jež nemohou navštěvovat uzavřené posilovny, fitness centra a sportoviště.

Placený program Fitbit Premium dále nabízí personalizované informace o zdraví, zdravotní poradenství a více než 150 cvičení od renomovaných fitness studií, jako jsou barre3, Daily Burn, POPSUGAR a Yoga Studio by Gaiam. Pro firemní zákazníky bude k dispozici zdarma funkce „firemní výzvy“.

V zemích, kde není dostupná služba Premium je uživatelům nabízena 90denní zkušební verze Fitbit Coach. V tomto případě uživatel získá přístup ke streamovaným videím, která může přehrávat na mobilním telefonu či počítači. I v pohodlí domova tak je možné cvičit pod vedením zkušených instruktorů.

Včetně virtuálního trenéra

Fitbit v rámci tohoto vstřícného kroku nepochybně doufá, že řada uživatelů po skončení bezplatného období přejde na placený tarif. Současně je to ale i skvělý způsob, jak podpořit cvičení doma během období, jež je pro mnohé stresující a skličující.

Pokud chcete využít bezplatný Fitbit Premium, stačí spustit aplikaci Fitbit, klepnout na záložku Premium v pravém dolním rohu a zadat platební metodu. Po dobu prvních devadesáti dnů vám nebudou účtovány žádné poplatky, následně platí cena 9,99 dolarů (cca 250 Kč) měsíčně. Nabídka je platná prostřednictvím aplikace a je k dispozici pouze pro nové uživatele Premium, kteří používají aplikaci Fitbit v angličtině.

Pokud nemáte nárok na Fitbit Premium, můžete zkusit 90denní bezplatnou verzi Fitbit Coach. Ta je k dispozici v angličtině, španělštině, francouzštině, němčině a portugalštině. Pro přístup je nutné stáhnout aplikaci z App Store nebo Google Play. V ní pak dostanete přístup ke 30 tréninkům zdarma nebo můžete klepnutím na libovolný placený obsah zahájit bezplatnou zkušební verzi.

Diskuze (3) Další článek: Kde vás otestují na COVID-19? Pomůže navigace Waze i Mapy.cz

Témata článku: Koronavirus, Google, COVID-19, Sport, App Store, Fitbit, Cvičení, SVE, Nuda, Izolace, Aplikace, Uživatelé, Angličtina, Google Play, James Park, Zkušební verze, Sportovní potřeby na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Samsung chystá večerní nakupování. Sledujte živý stream a můžete vyhrát projektor The Freestyle

Samsung chystá večerní nakupování. Sledujte živý stream a můžete vyhrát projektor The Freestyle

** Samsung chystá další epizodu večerního nakupování ** Tentokrát se bude věnovat lifestylovým televizím a projektoru ** Sledujte a komentujte stream, můžete vyhrát projektor The Freestyle

Martin Chroust
ProjektorySoutěže
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Samohybná houfnice CAESAR zasáhla projektilem Excalibur cíl vzdálený 46 km. To je dělostřelecký rekord

Samohybná houfnice CAESAR zasáhla projektilem Excalibur cíl vzdálený 46 km. To je dělostřelecký rekord

** Raytheon a Nexter použili houfnici CAESAR k testu naváděné dělostřelecké munice s prodlouženým dostřelem Excalibur ** Při této zkoušce zasáhla dotyčná munice dva cíle ve vzdálenosti přesahující 46 kilometrů ** To je nový rekord pro palbu dělostřeleckého systému

Stanislav Mihulka
RekordyZbraněArmáda