Sport | COVID-19 | Fitbit

Cvičením proti nudě v izolaci: Fitbit nabízí na 90 dnů své prémiové funkce zadarmo

Prakticky celý svět v současnosti bojuje s epidemií nemoci COVID-19. V mnoha zemích platí zákaz vycházení, omezující nejen běžný život, ale i sportovně založené jedince. Fitbit proto nabídl v rámci udržování zdraví na 90 dnů prémiové funkce zdarma.

„Naším posláním bylo vždy pomáhat lidem po celém světě ke zdravějšímu způsobu života. Vzhledem k celosvětovému vývoji situace kolem nemoci COVID-19 se chci podělit o to, co děláme ve společnosti Fitbit, abychom během tohoto období podpořili naši komunitu.“ uvedl na firemním blogu zakladatel a generální ředitel James Park.

Prémiové členství na 90 dnů zadarmo

Fitbit Premium přináší uživatelům cvičební programy, nástroje pro analýzu spánku a různé tréninkové plány. Firma, spadající od loňského roku pod křídla Googlu, tak chce poskytnout své služby zákazníkům, jež nemohou navštěvovat uzavřené posilovny, fitness centra a sportoviště.

Placený program Fitbit Premium dále nabízí personalizované informace o zdraví, zdravotní poradenství a více než 150 cvičení od renomovaných fitness studií, jako jsou barre3, Daily Burn, POPSUGAR a Yoga Studio by Gaiam. Pro firemní zákazníky bude k dispozici zdarma funkce „firemní výzvy“.

V zemích, kde není dostupná služba Premium je uživatelům nabízena 90denní zkušební verze Fitbit Coach. V tomto případě uživatel získá přístup ke streamovaným videím, která může přehrávat na mobilním telefonu či počítači. I v pohodlí domova tak je možné cvičit pod vedením zkušených instruktorů.

Včetně virtuálního trenéra

Fitbit v rámci tohoto vstřícného kroku nepochybně doufá, že řada uživatelů po skončení bezplatného období přejde na placený tarif. Současně je to ale i skvělý způsob, jak podpořit cvičení doma během období, jež je pro mnohé stresující a skličující.

Pokud chcete využít bezplatný Fitbit Premium, stačí spustit aplikaci Fitbit, klepnout na záložku Premium v pravém dolním rohu a zadat platební metodu. Po dobu prvních devadesáti dnů vám nebudou účtovány žádné poplatky, následně platí cena 9,99 dolarů (cca 250 Kč) měsíčně. Nabídka je platná prostřednictvím aplikace a je k dispozici pouze pro nové uživatele Premium, kteří používají aplikaci Fitbit v angličtině.

Pokud nemáte nárok na Fitbit Premium, můžete zkusit 90denní bezplatnou verzi Fitbit Coach. Ta je k dispozici v angličtině, španělštině, francouzštině, němčině a portugalštině. Pro přístup je nutné stáhnout aplikaci z App Store nebo Google Play. V ní pak dostanete přístup ke 30 tréninkům zdarma nebo můžete klepnutím na libovolný placený obsah zahájit bezplatnou zkušební verzi.

Diskuze (3) Další článek: Kde vás otestují na COVID-19? Pomůže navigace Waze i Mapy.cz

Témata článku: Google, Koronavirus, Sport, COVID-19, App Store, Cvičení, Fitbit, Angličtina, Nuda, Google Play, Aplikace, Uživatelé, Zkušební verze, Izolace


Určitě si přečtěte

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

** Mapy Googlu mají spoustu funkcí, které jsou často přehlíženy ** Využijte například podrobnější možnosti plánování cest ** Hodit se mohou i tipy na sdílení nebo pohledy do minulosti

Karel Kilián | 25

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

** Myslíte si, že umíte programovat? ** Ale prosím vás, zkuste jazyk Wenyan nebo Malbolge ** Z ezoterických jazyků zešílíte, nebo vás zaměstnají v Googlu

Jakub Čížek | 26

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

** Kvalitní drony začínají na 10 000 Kč ** Šli jsme na to jinak a koupili ten nejlevnější s kamerou ** I když je to čínský šmejd, je s ním zábava

Jakub Čížek | 35

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

** Nadnárodní korporace zaměstnávají stovky tisíc lidí ** Mají tedy velikost metropolí ** Srovnali jsme je s českými krajskými městy

Jakub Čížek | 15

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor