Apple | Týden mobilně | Spekulace

Čtvrtý Týden mobilně z karantény. Megapixelový závod a iPhony plné otazníků

Čtvrtý Týden mobilně z karantény. Megapixelový závod a iPhony plné otazníků

Jak dlouho už jsme zavření doma? Vlastně už se z toho stává normální stav… Tentokrát zlobila konektivita u Filipa, ale snad to nebude na výsledku příliš znát.

Svět smartphonů stále dráždí Apple. Ukáže iPhone 9 už tuto středu 15. dubna? Představí se iPhone 12 v tradičním zářijovém termínu? Samé otazníky! Aspoň jeden odkryl kód připravovaného iOS 14: iPhony dostanou widgety na plochu tak, jak to známe z Androidu.

Další americký velikán – Microsoft – ladí svůj dvoudisplejový Android jménem Surface Duo. Tahle firma je expert na mobilní katastrofy – povede se to tentokrát?

Zdá se vám 108 MPx v Xiaomi a Samsungu jako ohromující číslo? Bude hůř/lépe! Prý ještě v květnu se dočkáme telefonu, který tohle maximum posun na 192 MPx. Je to dobré ještě k něčemu jinému než do propagačních materiálů?

Diskuze (1) Další článek: Logitech se snaží urychlit výrobu webkamer. Větší dodávky by měly dorazit příští měsíc

Témata článku: Video, Microsoft, Apple, Android, iPhone, Samsung, Xiaomi, Týden mobilně, Karanténa, Smartphone, Spekulace, MPx, MEG, Otazník, Surface Duo, OTANejlepší programy na úpravu fotek: 11 ověřených tipů, placených i zdarma

Nejlepší programy na úpravu fotek: 11 ověřených tipů, placených i zdarma

** Vybrali jsme nejlepší programy pro úpravu fotek ve Windows ** Pokročilé grafické editory upraví fotografie k nepoznání ** Překvapivě použitelné jsou i aplikace na webu nebo dostupné zdarma

Karel Kilián
Grafický editorNejlepší programySoftware
Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Podrobný návod, jak hledat ve starých matrikách informace o předcích a nemuset při tom ani vstát od počítače. Základy internetové genealogie.

Marek Lutonský
Rodokmen
Jak stáhnout video z Youtube: 5 nejlepších nástrojů

Jak stáhnout video z Youtube: 5 nejlepších nástrojů

** Videa nejen z Youtube se hodí stáhnout v případě, že může být smazáno ** Rovněž se hodí možnost získat pouze audio ** Použít lze desktopové aplikace, webové nástroje i doplňky

Stanislav Janů
TipyNejlepší programy