Čtenáři ŽIVĚ: Product manager SkyNetu očekává vaše dotazy

ADSL potěšilo spoustu internetových fanoušků, ale řada z nich byla otrávena příliš vysokými cenami, agregací, rychlostí nebo počátečními problémy po spuštění služby včetně delších výpadků... V prvním dílu našeho nového cyklu čtenářských rozhovorů vám tedy představíme Petra Šedivého, product managera společnosti SkyNet, jemuž můžete během následujících čtyř dnů položit libovolný dotaz!
Po úspěchu čtenářských rozhovorů „Čtenáři naostro“ na partnerském herním webu Doupě zavádíme obdobný cyklus také zde pod jasným názvem „Čtenáři ŽIVĚ“. Každé sudé pondělí vám vždy náš seriál představí osobnost ze světa IT a internetu - vašim úkolem bude tomuto člověku položit libovolnou otázku. Po několika dnech dojde k uzávěrce vašich dotazů a jejich redakční úpravě, nejlepších 25 příspěvků pak bude zasláno této osobnosti, která na ně odpoví v celém rozhovoru, který vychází vždy následující týden ve čtvrtek. Jak tedy vidíte, oproti běžnému chatu z ostatních webů má host mnohem více času na (promyšlenější) odpovědi, a samozřejmě tak vznikne plnohodnotný rozhovor mezi čtenářem a dotazovaným...

Klepněte pro větší obrázekV prvním díle našeho nového cyklu do virtuálního křesla usedne Petr Šedivý ze společnosti SkyNet (www.skynet.cz) a hlavním tématem vašeho rozhovoru bude:

ADSL od SkyNetu, ADSL v ČR, možnosti internetového připojení domácností

Společnost SkyNet, a.s. působí jako systémový integrátor na trhu internetových služeb zaměřených na komerční klientelu již devátým rokem. Rozsahem poskytovaných služeb a počtem zákazníků se řadí k nejvýznamnějším poskytovatelům připojení do sítě Internet a bezpečnostních řešení pro ochranu sítí a dat v České republice.

Společnost SkyNet, a.s. byla založena v roce 1994 jako jedna z prvních internetových společností se zaměřením na poskytování komplexních služeb svým klientům s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, kvalitu a bezpečnost. SkyNet je také zakládajícím členem NIX - sdružení poskytovatelů internetových služeb. Společnost představuje v současné době silnou skupinu několika společností působících v České a Slovenské republice, na Slovensku se jedná o sesterskou společnost Slovanet, a.s. V průběhu let 1999-2001 v rámci plánu regionálních expanzí uskutečnila několik akvizicí s lokálními internetovými providery.

Společnost SkyNet, člen skupiny Slovanet Group, vlastněná od prosince roku 2000 nizozemskou společností Slovanet B.V. s hlavními akcionáři fondy Advent International, ECM, FondElec a Genesis Capital znamená pro klienty možnost výběru z širokého portfolia poskytovaných služeb, stále rostoucí zkvalitňování služeb v podobě rozsáhlých investic do páteřních sítí a stabilitu společnosti na českém i slovenském trhu.

Firma poskytuje komplexní služby související s využíváním sítě Internet, jako jsou připojení pevnou linkou, komutovanou linkou, digitální EuroISDN, hostování, registrování domén, instalace na klíč a od března tohoto roku také ADSL ve variantách Home a Business.. Od počátku roku 1999 nabízí společnost SkyNet bezdrátové připojení v licencovaném i nelicencovaném pásmu a postupně zprovoznila bezdrátovou síť po celé České republice. V nabídce nechybí ani řešení vnitrofiremní bezpečné komunikace pomocí virtuálních privátních sítí. V rámci svých doplňkových služeb nabízí mimo jiné i hlasové služby ve spolupráci s dalšími partnery.

Uzávěrka vašich dotazů je již tento čtvrtek, tedy 12. června v 16 hodin. Jak již bylo v úvodu zmíněno, celý rozhovor vyjde příští týden - ve čtvrtek 19. června.

Vyhrazujme si právo vyřadit příspěvky, které nebudou jakýmkoli způsobem vhodné. Snažte se být co nejkonkrétnější; jedině tak máte naději, že váš dotaz nezůstane nezodpovězen.

Vaše otázky pište do diskusního fóra, které se nachází pod tímto článkem:

Diskuze (22) Další článek: Fast TCP: 3,5x rychlejší než současný internet

Témata článku: Internet, Bezpečnost, Genesis, Silná doména, Sky, Herní varianta, Jasná odpověď, Celý rok, Celá republika, Advent, Čtenáři, Celý klient, Rostoucí skupina, Licencované pásmo, Skynet, Internetové připojení, Dotaz, Product


Určitě si přečtěte

15 věcí, které umí Windows 10, ale možná o nich vůbec nevíte

15 věcí, které umí Windows 10, ale možná o nich vůbec nevíte

** Systém Windows 10 umí spoustu užitečných drobností ** O mnoha praktických funkcích pravděpodobně ani nevíte ** Poznejte užitečné tipy, které se vám mohou hodit každý den

Vladislav Kluska | 36

Rekordy počasí: V Česku to ještě jde, skutečné extrémy zažívají jinde

Rekordy počasí: V Česku to ještě jde, skutečné extrémy zažívají jinde

** Teplotní extrémy dokážou překvapit. Seznamte se s rekordy v Česku i ve světě ** Rekordní hodnoty jsou mnohdy až k neuvěření ** Zjistěte, kdy ke bylo největší horko, zima, déšť či vítr

Karel Kilián | 7

Nechcete platit za Total Commander? Těmito bezplatnými programy ho můžete nahradit

Nechcete platit za Total Commander? Těmito bezplatnými programy ho můžete nahradit

** Total Commander je na Windows takřka legendou ** Licence však stojí více než tisíc korun ** Našli jsme pro vás deset alternativ dostupných zdarma

Karel Kilián | 141

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Řešením matematického problému se dostal k modelu teoretického stroje, který nese jeho jméno a je základem logiky univerzálních počítačů.

Pavel Tronner | 57

Portál občana už funguje. Na státní web vypadá až překvapivě použitelně

Portál občana už funguje. Na státní web vypadá až překvapivě použitelně

** Portál občana už funguje, vyřídíte na něm první požadavky ** Funkce se budou postupně rozšiřovat ** Web je docela moderní a přehledný

David Polesný | 65


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test 18 bezdrátových sluchátek

Vše o přechodu na DVB-T2

Procesory AMD opět porážejí Intel

7 NVMe M.2 SSD v přímém souboji