Čtenáři ŽIVĚ: Pište dotazy Českému Telecomu!

Český Telecom zřejmě nemá internet příliš v lásce. Dialupu za paušál se zřejmě nikdy nedočkáme a levnějšího ADSL také ne – zato jej Telecom zrychlí a pořádně omezí. Dominantní postavení tohoto gigantu stále trvá i přes loňskou „liberalizaci“. Máme možnost volby? Budeme mít levnější internet? Položte mluvčímu Českého Telecomu Vladanu Crhovi libovolný dotaz!

Po dvou týdnech vám přinášíme již druhý díl našeho cyklu „Čtenáři ŽIVĚ“. Každé sudé pondělí vám vždy náš seriál představí osobnost ze světa IT a internetu - vašim úkolem bude tomuto člověku položit libovolnou otázku. Po několika dnech dojde k uzávěrce vašich dotazů a jejich redakční úpravě, nejlepších 25 příspěvků pak bude zasláno této osobnosti, která na ně odpoví v celém rozhovoru, který vychází vždy následující týden ve čtvrtek. Jak tedy vidíte, oproti běžnému chatu z ostatních webů má host mnohem více času na (promyšlenější) odpovědi, a samozřejmě tak vznikne plnohodnotný rozhovor mezi čtenářem a dotazovaným.

Dnes tedy bude naším hostem Vladan Crha, tiskový mluvčí Českého Telecomu (www.telecom.cz) - témata vašeho rozhovoru tentokrát jsou:

  • internet přes dial-up za paušál
  • levnější, rychlejší (a neomezené) ADSL
  • liberalizace českého telekomunikačního trhu

Klepněte pro větší obrázekVladan Crha se narodil v roce 1972 v Pardubicich. Maturoval na Sportovním gymnáziu v Pardubicích. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, hlavní specializace mezinárodní obchod, vedlejší politologie (1998). Absolvoval kurzy Managing corporate communications (Management Center Europe) a Marketing Management (US Business School Prague).

V průběhu studia začal pracovat jako ekonomický redaktor v České informační agentuře, v lednu 1998 nastoupil do Českého Telecomu jako specialista tiskového oddělení. V únoru 2000 se stal vedoucím tiskového oddělení a v září 2000 tiskovým mluvčím.

Ve volném čase se nejraději věnuje snowboardingu, hokeji, fotbalu nebo tenisu.

Uzávěrka vašich dotazů je již tento čtvrtek, tedy 26. června v 16 hodin. Jak již bylo v úvodu zmíněno, celý rozhovor vyjde příští týden - ve čtvrtek 3. července.

Vyhrazujme si právo vyřadit příspěvky, které nebudou jakýmkoli způsobem vhodné. Snažte se být co nejkonkrétnější; jedině tak máte naději, že váš dotaz nezůstane nezodpovězen.

Vaše otázky pište do diskusního fóra, které se nachází pod tímto článkem:

Upozornění: pan Vladan Crha NEbude odpovídat na příspěvky přímo do tohoto fóra, pokud se tam někdo za něj bude vydávat je to 100% zcela někdo jiný a jeho odpovědi nejsou nijak podložené.

Diskuze (148) Další článek: Přehled užitečných programů - 25. týden

Témata článku: Internet, Tisková mluvčí, Čtenáři, Dotaz, Snowboarding, Tel, Host

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů