Čtenáři ŽIVĚ: Pište dotazy Českému Telecomu!

Český Telecom zřejmě nemá internet příliš v lásce. Dialupu za paušál se zřejmě nikdy nedočkáme a levnějšího ADSL také ne – zato jej Telecom zrychlí a pořádně omezí. Dominantní postavení tohoto gigantu stále trvá i přes loňskou „liberalizaci“. Máme možnost volby? Budeme mít levnější internet? Položte mluvčímu Českého Telecomu Vladanu Crhovi libovolný dotaz!
Čtenáři ŽIVĚ: Pište dotazy Českému Telecomu!

Po dvou týdnech vám přinášíme již druhý díl našeho cyklu „Čtenáři ŽIVĚ“. Každé sudé pondělí vám vždy náš seriál představí osobnost ze světa IT a internetu - vašim úkolem bude tomuto člověku položit libovolnou otázku. Po několika dnech dojde k uzávěrce vašich dotazů a jejich redakční úpravě, nejlepších 25 příspěvků pak bude zasláno této osobnosti, která na ně odpoví v celém rozhovoru, který vychází vždy následující týden ve čtvrtek. Jak tedy vidíte, oproti běžnému chatu z ostatních webů má host mnohem více času na (promyšlenější) odpovědi, a samozřejmě tak vznikne plnohodnotný rozhovor mezi čtenářem a dotazovaným.

Dnes tedy bude naším hostem Vladan Crha, tiskový mluvčí Českého Telecomu (www.telecom.cz) - témata vašeho rozhovoru tentokrát jsou:

 • internet přes dial-up za paušál
 • levnější, rychlejší (a neomezené) ADSL
 • liberalizace českého telekomunikačního trhu

Klepněte pro větší obrázekVladan Crha se narodil v roce 1972 v Pardubicich. Maturoval na Sportovním gymnáziu v Pardubicích. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, hlavní specializace mezinárodní obchod, vedlejší politologie (1998). Absolvoval kurzy Managing corporate communications (Management Center Europe) a Marketing Management (US Business School Prague).

V průběhu studia začal pracovat jako ekonomický redaktor v České informační agentuře, v lednu 1998 nastoupil do Českého Telecomu jako specialista tiskového oddělení. V únoru 2000 se stal vedoucím tiskového oddělení a v září 2000 tiskovým mluvčím.

Ve volném čase se nejraději věnuje snowboardingu, hokeji, fotbalu nebo tenisu.

Uzávěrka vašich dotazů je již tento čtvrtek, tedy 26. června v 16 hodin. Jak již bylo v úvodu zmíněno, celý rozhovor vyjde příští týden - ve čtvrtek 3. července.

Vyhrazujme si právo vyřadit příspěvky, které nebudou jakýmkoli způsobem vhodné. Snažte se být co nejkonkrétnější; jedině tak máte naději, že váš dotaz nezůstane nezodpovězen.

Vaše otázky pište do diskusního fóra, které se nachází pod tímto článkem:

Upozornění: pan Vladan Crha NEbude odpovídat na příspěvky přímo do tohoto fóra, pokud se tam někdo za něj bude vydávat je to 100% zcela někdo jiný a jeho odpovědi nejsou nijak podložené.

Témata článku: Internet, Host, Snowboarding, Tisková mluvčí

148 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Jan Raszyk 28. 6. 2003 12:03:38
  ADSL není všude, a je cenově ještě horší než ono serfování večer - tedy...
 • Vráana 27. 6. 2003 9:02:26
  Myslíš rychlost na komunikacích? To záleží jaké máš auto a řidičské...
 • Vráana 27. 6. 2003 8:59:51
  višší daň budeš platit státu, tukane!
Určitě si přečtěte

USB zařízení je možné odposlouchávat ze sousedního portu

USB zařízení je možné odposlouchávat ze sousedního portu

** Crosstalk byl dřív problém paralelních portů, dnes se ho pokusili prověřit na USB ** Zařízení ze sousedního USB portu může odposlouchávat to vedlejší ** Mohou vznikat záškodnické flašky nebo třeba USB lampičky

14.  8.  2017 | Adam Harmada | 19

Jak převést PDF do Wordu: 3 způsoby, které můžete použít

Jak převést PDF do Wordu: 3 způsoby, které můžete použít

** Využít můžete přímo Word v rámci balíčku Office ** Zdarma lze využít Google Dokumenty, neporadí si ale s formátováním ** Obrátit se také můžete na specializované stránky

11.  8.  2017 | Vladislav Kluska | 9

Co je realita a fikce? Brzy to nepoznáme. A.I. ze Stanfordu tvoří fotky z neexistujících měst

Co je realita a fikce? Brzy to nepoznáme. A.I. ze Stanfordu tvoří fotky z neexistujících měst

** Fotografii každý vnímá jako jednoznačný důkaz ** časem to ale přestane platit ** Strojové učení se totiž neustále zdokonaluje

16.  8.  2017 | Jakub Čížek | 11

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Filip Kůžel | 86


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí