Hry | Zbraně | Statistiky

CS Weapons: statistický web odhalí, jaké jsou nejlepší zbraně ve hře Counter-Strike: Global Offensive

CS Weapons: statistický web odhalí, jaké jsou nejlepší zbraně ve hře Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive patří již od roku 2012 mezi nejpopulárnější multiplayerové hry na světě. Na různých mapách proti sobě v několika kolech stojí tým Teroristů a Counter-Teroristů a kromě chytře vymyšlených a uskutečněných strategií pohybu na mapách jsou velmi důležitou částí i zbraně.

A právě na zbraně v této hře se zaměřil nový web CSWeapons.com, který obsahuje podrobné statistiky o všech zbraních ve hře. Jedná se například o hodnoty poškození, rychlost výstřelů, ztráty poškození vůči vzdálenosti, množství nábojů, poškození za sekundu, čas přebíjení, penalizace při střelbě v pohybu, ceny a odměny a další.

Klepněte pro větší obrázek

To vše lze navíc jednoduše porovnávat a lze tak snadno vidět výhody či nevýhody jednotlivých modelů zbraní v této hře. Vzhledem k tomu, že občas dojde ke změně ve statistikách, je pro hráče sledování těchto parametrů takřka nutností. Platí to hlavně u profesionální hráčů, protože e-sportové soutěže v této hře už se konají se stamilionovými výhrami a každá, byť malá výhoda může pomoci k vítězství.

Váš názor Další článek: Když se řekne pohodový film… Proč se při sledování některých snímků cítíme v pohodě a při jiných ne?

Témata článku: Web, Hry, Zbraně, Statistiky, Pohyb, Global Offensive, Hra, Counter-Strike, Mapa, Strategie, PoškozeníAstronauti nainstalovali na Mezinárodní vesmírnou stanici nové solární panely
Jiří Černý
Solární energieMezinárodní vesmírná stanice
Takhle budou vypadat Windows 11. Prohlédněte si více než padesát obrázků
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft
Ovládejte Total Commander jako profíci. 20 tipů a triků pro populárního správce souborů

Ovládejte Total Commander jako profíci. 20 tipů a triků pro populárního správce souborů

** Total Commander navazuje na éru dvouokenních správců souborů ** Ve svém rozhraní skrývá řadu funkcí, o kterých možná nevíte ** Vybrali jsme dvacet tipů a triků pro tento program

Karel Kilián
Správce souborůTotal CommanderTipy