Microsoft Store | Grafický editor

CorelDRAW zamířil i na Microsoft Store. Bez předplatného to zde nepůjde

CorelDRAW se tento týden dočkal návratu na macOS po dlouhých 18 letech. Krom toho zamířil ale i do konkurenčního Microsoft Storu na Windows 10 a stejně jako na macOS, tak i tato verze podporuje specifické prvky pro platformu.

Oproti verzi pro macOS ale CorelDRAW Microsoft Store Edition nenabízí možnost přímého nákupu. Aplikace je v obchodě zdarma, po týdnu je ale vyžadování zakoupení předplatného za 20 dolarů měsíčně či 200 ročně.

Aplikace jako taková podporuje práci s vektory, styly, nedestruktivní úpravy a mnohé další vychytávky. Samozřejmostí je pak podpora per, stylusů a dotykového ovládání. Překvapivě tvůrci zakomponovali i ovládání skrze Surface Dial – specifické ovládací kolečko od Microsoftu.

CorelDRAW můžete stahovat z Microsoft Store.

Diskuze (14) Další článek: Týden Živě: Windows 10 se daří, Allo je v koši a Corel na Macu

Témata článku: Microsoft, Windows, Windows 10, Microsoft Store, Grafický editor, Corel, Předplatné, Stylus, Verze, FTU, Ovládání, Surface Diala, Aplikace, Přímý nákup


Určitě si přečtěte

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

** Myslíte si, že umíte programovat? ** Ale prosím vás, zkuste jazyk Wenyan nebo Malbolge ** Z ezoterických jazyků zešílíte, nebo vás zaměstnají v Googlu

Jakub Čížek | 22

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky