Neberou drogy, jen aplikují (zubní) pastu! 😀
"exkluzivní plochou stříkačku navrženou tak, aby zlepšila uživatelský zážitek"Jo v pohodě, po přečtení tohodle bych měl spíš pocit, že ten člověk co si to koupí bere drogy.
Uzivatelsky zazitok zalezi od toho, kam sa ta pasta natrie.
Je to sice prakticke, ale takymto sposobom teda nemuseli ospravedlnovat neprimerane zdrazenie.
Je to klasický marketingový trik. Výsledkem je, že nyní každý z nás ví, že existuje společnost, která má "zajímavý systém" na aplikaci pasty a navíc slyší a reaguje na reakce zákazníků, tedy by to tak bylo, kdyby si to celé nevymyslelo marketingové oddělení.
Názor byl 1× upraven, naposled 22. 1. 2020 17:00
Při čtení tohohle článku mi v hlavě hrál tento song 😃 https://www.youtube.com/watch
No, nevim, jestli si moc pomohli, kdyz z obycejne strikacky (s obycejnou drogou, ze) presli na neobycejnou "se zvlastni aplikaci". 😀
Pasta je zcela neškodná ale její obal zakopejte 3 metry hluboko. Jaký hovado zase psalo tento článek. Pasta i obal je velice toxická a měla by se likvidovat jako nebezpečnej odpad.
no super, ted se to rozjede a za 5 let EU prikaze placaty propisky 😀
A neberou?
Každý den mě debilita lidí dokáže překvapit... Pominu, že rodiče svejm harantům evidentně nemužou věřit ani slovo, ani přibalenejm navodum, blistrům a účtenkám z krámu, ale kam doprdelepráce dali rozum, když si myslej, že něco s konzistencí pasty bude jejich dítěti kolovat v žilách? Anebo je to jen skvělej tah výrobce, protože se o tom bude mluvit a každej se dozví o jejich pastě...
Takže kvůli rodičům se mění vzhled výrobku?Ti Američané ale musí být duševně zaostalí, když si někdo myslí takovou kravinu.
jakože každej pařan, co si doma složí pc, je geek? 😀
Geek je dnes každý, kdo umí zapojit klávesnici.
"Čtenářům Živě jistě nemusíme vysvětlovat, že teplovodivá pasta je zcela neškodná. "No, pasta stříknutá do žíly, nevím nevím
Myslím že za tohle by šlo Živě žalovat.
tak urciteeee
Zprávy z ameriky co?
nemusíme chodit daleko. V autě mám na viditelném místě reklamní propisku "Autodoktor", která je ve formě injekční stříkačky. Tedy v její hodně vzdálené podobě. Přesto mě příslušníci PČR skoro pokaždé vyzývají k líznutí na drugtesteru (a ne, nevypadám jak smažka) 😀
Taky se mi nekde vali. Pred 20 lety to prodavali Vietnamci. 🙂
Myslím si, že zdůvodnění vymyslelo spíše marketingové oddělení. Působí na ego geeků a povědomí o novém výrobku se tak bude šířit snáz, než že nový způsob aplikace umožňuje rozetřít pastu po celé ploše obalu procesoru rovnoměrně bez nutnosti použití dalšího nástroje. Upozorňovalo by to spotřebitele na to, že dosud mohl pastu aplikovat amatérsky (rozprostření pasty přitlačením chladiče), což by na něj působilo negativně.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.