Hardware | Cooler Master

Cooler Master se inspiroval u Applu a jeho nové skříně hrají všemi barvami

Cooler Master se snaží dokázat, že počítačové skříně nemusí být jen tuctové černé, stříbrné či bílé. Uvádí tak novou řadu MasterBox NR200P Color v oranžové, modré, růžové a fialové. Tedy barvách, které vybrali fanoušci firmy na Redditu. Ti, ale možná i samotný výrobce, nejspíš čerpali inspiraci u nových iMaců Pro, kterým Apple vybral veselé pastelové barvy v podobných odstínech.

MasterBox NR200P již existuje i v oné fádní černé a bílé, barevné varianty se až na lak ničím neliší. Stále tak jde o ocelovou skříň formátu Mini ITX o rozměrech 376 × 185 × 292 cm a hmotnosti bezmála šest kilo.

Podporuje desky Mini ITX a Mini DTX, dovnitř se vejdou zdroje typu SFX/SFX-L a tříslotová grafická karta o délce až 330 mm. V balení je pro ni i prodlužovací riser kabel. V nitru je také místo pro jeden 3,5" disk, dva 2,5" a jedna další šachta je kombinovaná a pro obě velikosti.

Součástí balení jsou dva 120mm větráky umístěné na horní straně. Kromě nich lze přidat ještě dva 120mm dolů, jeden 92mm dozadu a dva 120- či 140mm na boky. Volitelně je lze vyměnit i za radiátory vodního chlazení.

MasterBox NR200P Color přijde do obchodů v srpnu za doporučenou cenu 110 eur (2800 Kč). Zhruba stejně stojí ve velkých českých e-shopech také černé a bílé varianty, ale u menších prodejců je sežene už od 2200 Kč.

Diskuze (12) Další článek: Sledujte start rakety Proton-M s ruským laboratorním modulem Nauka

Témata článku: Apple, Hardware, Cooler Master, Reddit, Mini DTX, Barva, Skříň, Master, Inspirace, Mini ITXGoogle přiznal, že Asistent v telefonu nebo chytrém reproduktoru může nahrávat zvuk bez vědomí majitele

Google přiznal, že Asistent v telefonu nebo chytrém reproduktoru může nahrávat zvuk bez vědomí majitele

** Asistent Google může nahrávat zvuk i když není aktivován pokynem ** Zaměstnanci Googlu poslouchají některé nahrávky konverzací ** Vyplývá to z informací člena indického parlamentního výboru

Karel Kilián
Google AsistentIndieSoukromí
Konec laciných cetek z AliExpressu: Jak budeme od letních prázdnin nakupovat ze zahraničí

Konec laciných cetek z AliExpressu: Jak budeme od letních prázdnin nakupovat ze zahraničí

** Od prázdnin skončí osvobození od DPH u laciných zásilek ** Postihne to AliExpress i další tržiště mimo EU ** Jak bude asi vypadat nakupování v praxi?

Jakub Čížek
DaněE-shopyAliExpress
Tip: Jak stáhnout ISO Windows 11 a nainstalovat jej na „libovolný“ počítač?
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft
Co vy na to? Nosíte na ruce chytré hodinky či náramky?
Vladislav Kluska
Co vy na to?HodinkyAnkety
Apple zahájil WWDC. Na keynote ukázal haldu novinek
Filip KůželMartin Miksa
Apple keynoteWWDC