Conquest představil novinky a trendy

Firma Conquest představila na svém dealerském setkání 11. února novinky a trendy pro rok 1999.
Firma Conquest představila na svém dealerském setkání 11. února novinky a trendy pro rok 1999. První novinkou je sloučení firmy KHL s Conquestem, na kterou také přecházejí distribuční kanály KHL. Firma KHL nabízela skenery Primax a obě firmy usoudily, že je lepší nabízet zákazníkům společně jak UMAX od Conquestu, tak Primax.

Jednoduchost ovládání skenerů a placatá kvalita
Už v první polovině letošního roku hodlá Conquest představit osm nových modelů skenerů od tchajwanské firmy UMAX, které budou mít novou koncepci ovladače. Především v oblasti tzv. low-endu tj. pro běžné uživatele, se totiž prosazuje jednoduchost ovládání, protože "pouze" kvalitní zboží (hardware) za dostupnou cenu už přestává stačit.

V oblasti high-end - plochých skenerů pro profesionální užití, vývoj pokračuje mílovými kroky směrem ke kvalitě snímání která se blíží bubnovým skenerům.

Vzorky nových skenerů budou k vidění na stánku UMAX již na výstavě CeBIT, po které se s nimi bude možno seznámit formou recenzí.

Notebooky ztuha, ale dobře
Cenu notebooků nepříznivě ovlivňuje nedostatek displejů TFT, a to u všech dodavatelů. Notebooky UMAX mají jednak podporovat všechny nové trendy, včetně procesorů Intel Dixon, Celeron a AMD K6-3, 100MHz desek, portu AGP a mechanik DVD (místo CD-ROM). Notebooky UMAX jsou na našem trhu známy skvělým poměrem cena/výkon - jejich cena začíná u modelu s 333MHz procesorem K6-2 3DNow! a s 12,1palcovým displejem SVGA TFT na 44 990 Kč.

Vše pro moderní kancelář
Když skenery a PC, pak také tiskárny. V nabídce Conquestu jsou tiskárny QMS - Magicolor 330 se hodí spíše pro větší firmy; Conquest má v nabídce i další modely.

Firma Conquest se vždy věnovala jak specialitám, např. pro DTP (včetně monitorů Hitachi), tak "obyčejným lidem". Letošní dealerské dny toho byly opětovným důkazem.

Váš názor Další článek: Apache a CGI skripty VI. - reklamní bannery

Témata článku: Notebooky, Skener, QMS, Letošní model, Profesionální AMD, Skenery, CON, Moderní oblast, Nový skener, Profesionální notebook, První monitor, Skvělý monitor


Určitě si přečtěte

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

** Zjistili jsme, kam do cloudu nejvýhodněji uložíte data ** Vytvořili jsme žebříček cen deseti cloudových úložišť ** Ceny se liší - často i velice výrazně!

Karel Kilián | 102

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

** Jak uložit soubory, aby vydržely vnoučatům? ** A co kdyby měly přečkat celá staletí? ** Teď se o to pokouší GitHub a je to oříšek i pro lingvisty

Jakub Čížek | 120

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

Je lepší hrát na PC, či na konzolích? Nebo jsou i jiné možnosti?

** Jaké jsou výhody a nevýhody hraní na počítači? ** Co mají společného a v čem se liší Xbox One, PS4 a Switch? ** Na čem hrát, když nemáte výkonné PC ani konzoli?

Lukáš Václavík | 125


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně