Computer Press uděluje ceny nejlepším produktům roku 1999

Na slavnostním společenském večeru v Obecním domě budou dnes udělována výroční ocenění Nejlepší produkty ´99.
Redakce časopisů Computer, Mobility, Connect!, Computer Design a GEOinfo vyhlásily v prosinci 1999 nominace na výroční ocenění Nejlepší produkty ´99. Každá redakce nominovala deset nejlepších produktů ze všech, jimž se věnovala na stánkách svých časopisů v roce 1999.

Všechny nominované produkty postoupily do hlasování o výroční ocenění, které každá redakce uděluje v daném roce vždy třem z nich.

Současně budou vyhlášeny výsledky ankety Čtenářská koupě roku ´99, do níž byly kvalifikovány všechny IT produkty. Čtenáři časopisů Computer a Mobility tak ve třech po sobě následujících hlasováních udělili hlasy produktům, s nimiž jsou nanejvýše spokojeni. Tři produkty s největším počtem hlasů budou vyhlášeny jako Čtenářská koupě roku ´99.

Všechna výroční ocenění udělená redakcemi a čtenáři (Dobrá koupě roku ´99, Opravdová mobilita roku ´99, Dobré řešení roku ´99, Špička pro design roku ´99, Zenit GEOinfa roku ´99, Čtenářská koupě roku ´99) budou předány dnes v 19.00 na slavnostním večeru v Obecním domě v Praze. Informace o oceněných produktech budou zveřejněny zítra na Živě.

Diskuze (4) Další článek: Autodesk podporuje XML v plánování zástavby

Témata článku: Ankety, Produkt roku, Zenit, Produkt, Cena, Mobil Connect, Následující rok, Nejlepší produkt, NejlepšíTohle nejsou Jedenáctky, ale Linux. Windowsfx 11 opisuje opravdu důkladně
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyLinux
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy