COMFOR netají kola i kolečka

Firma COMFOR, nástupce původního Escomu, se začíná profilovat nejen jako dodavatel počítačů a jejich příslušenství, ale také jako dodavatel řešení.
Firma COMFOR, nástupce původního Escomu, se totiž začíná profilovat nejen jako dodavatel počítačů a jejich příslušenství, ale také jako dodavatel řešení.

Na celodenním semináři v Praze, společně se společností Microsoft, představila firma COMFOR v rámci akce "Roztočme česká kola i kolečka" svá řešení na bázi technologií Microsoftu. Především se jedná o efektivní využití kancelářského balíku MS Office a jeho připojení k MS Back Office.

O seminář byl překvapivý zájem a zúčastnilo se jej zhruba 200 zákazníků. Ti si mohli přímo na místě vybrat knihy o produktech Microsoftu, protože na tomto semináři nechybělo ani naše vydavatelství Computer Press.

Tajné plány má
COMFOR si podporou akce "Roztočme česká kola i kolečka" připravuje půdu i pro práci v příštím roce, a sice pro nabídku svých řešení pro menší až střední firmy. COMFOR totiž hodlá přijít na trh s vlastním podnikovým informačním systémem, resp. jako jeho exkluzivní dodavatel - jaký to však bude IS, to COMFOR ještě tají. Rozhodně to má být něco, co se pro střední firmy hodí – žádný ořezaný gigant, který se pro firmy této velikosti nehodí.

COMFOR pomůže už dnes
Již dnes si lze z nabídky firmy COMFOR vybrat řešení pro menší až střední firmy na klíč. Zatím to jsou počítače "se servery vzadu", počítačové sítě, řešení pro intranet, modemy a přístup k Internetu. Brzy přijde k "serverům vzadu" i komplexní řešení s Back Office od Microsoftu, a česká kola i kolečka se budou moci točit vyšší úhlovou rychlostí.

COMFOR má 25 zastoupení v celé republice a umí se postarat o svého komplexně - od objednávky po Internetu, přes zásilkový prodej, až po konzultace, paušální údržbu, a nejrůznější kurzy výpočetní techniky, účetnictví a kurzy anglického jazyka.

Váš názor Další článek: Windows NT a VELMI velké disky: co s tím?

Témata článku: MS Office, Kancelářská technika, Původní plán, Exkluzivní dodavatel, Back Office, Efektivní využití


Určitě si přečtěte

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 19

Astronomové objevili daleko za Plutem objekt s extrémní dráhou. Může ukazovat na existenci planety Devět

Astronomové objevili daleko za Plutem objekt s extrémní dráhou. Může ukazovat na existenci planety Devět

** Astronomové objevili daleko za Neptunem těleso 2015 TG387 ** Okolo Slunce se pohybuje po extrémně protáhlé dráze ** Jeho dráha může ukazovat na existenci planety Devět

Petr Kubala | 10

Solární panely v silnici vypadaly jako dobrý nápad. V praxi se ale neosvědčily

Solární panely v silnici vypadaly jako dobrý nápad. V praxi se ale neosvědčily

** Nápad použít na silnice místo asfaltu solární panely vypadal slibně ** Praktické testy však odhalily celou řadu nevýhod ** Nejhorší je směšná účinnost ve srovnání s fotovoltaickou elektrárnou

Karel Kilián | 65


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku