COMFOR netají kola i kolečka

Firma COMFOR, nástupce původního Escomu, se začíná profilovat nejen jako dodavatel počítačů a jejich příslušenství, ale také jako dodavatel řešení.
Firma COMFOR, nástupce původního Escomu, se totiž začíná profilovat nejen jako dodavatel počítačů a jejich příslušenství, ale také jako dodavatel řešení.

Na celodenním semináři v Praze, společně se společností Microsoft, představila firma COMFOR v rámci akce "Roztočme česká kola i kolečka" svá řešení na bázi technologií Microsoftu. Především se jedná o efektivní využití kancelářského balíku MS Office a jeho připojení k MS Back Office.

O seminář byl překvapivý zájem a zúčastnilo se jej zhruba 200 zákazníků. Ti si mohli přímo na místě vybrat knihy o produktech Microsoftu, protože na tomto semináři nechybělo ani naše vydavatelství Computer Press.

Tajné plány má
COMFOR si podporou akce "Roztočme česká kola i kolečka" připravuje půdu i pro práci v příštím roce, a sice pro nabídku svých řešení pro menší až střední firmy. COMFOR totiž hodlá přijít na trh s vlastním podnikovým informačním systémem, resp. jako jeho exkluzivní dodavatel - jaký to však bude IS, to COMFOR ještě tají. Rozhodně to má být něco, co se pro střední firmy hodí – žádný ořezaný gigant, který se pro firmy této velikosti nehodí.

COMFOR pomůže už dnes
Již dnes si lze z nabídky firmy COMFOR vybrat řešení pro menší až střední firmy na klíč. Zatím to jsou počítače "se servery vzadu", počítačové sítě, řešení pro intranet, modemy a přístup k Internetu. Brzy přijde k "serverům vzadu" i komplexní řešení s Back Office od Microsoftu, a česká kola i kolečka se budou moci točit vyšší úhlovou rychlostí.

COMFOR má 25 zastoupení v celé republice a umí se postarat o svého komplexně - od objednávky po Internetu, přes zásilkový prodej, až po konzultace, paušální údržbu, a nejrůznější kurzy výpočetní techniky, účetnictví a kurzy anglického jazyka.

Váš názor Další článek: Windows NT a VELMI velké disky: co s tím?

Témata článku: Původní plán, Kancelářská technika, Efektivní využití, MS Office, Back Office

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost