Cokolistahující FileGrab

Pokud si chcete stáhnout třeba nějakou volně přístupnou obrazovou galerii, a nechcete jednotlivé soubory odklikat a uložit, pak můžete použít buď Leech funkci, kterou obsahují download manažery, nebo jednoduchý program jménem FileGrab.
Chcete si stáhnout vše, na co odkazuje nějaká webová stránka, ale nechce se vám jednotlivé linky odklikat nebo v jiném případě u každého linku ukládat cíl jako.. ? Pak zkuste třeba tento freewarový prográmek jménem FileGrab od , který vám v tomto směru jistě ušetří spoustu starostí. Jedná se o jednoduchý program, který umí stáhnout všechny soubory, na které odkazuje zvolená webová stránka.

Od takovéhoto programu jistě nemůžete očekávat nějaké široké spektrum nastavení, celé vlastně spočívá v definování přípon souborů, které má brát program v potaz při procházení odkazů a adresář, kam se mají soubory ukládat. Celé další použití programu zvládne i opravdu velice nezkušený člověk. Prakticky stačí zadat URL adresu a stisknout tlačítko GO a to je vše.

Celý program je k dispozici ve verzi 1.2, a to ve dvou provedeních. Jednak, když si jste jisti, že máte v počítači všechny DLL knihovny, můžete si stáhnout soubor EXE, který má velikost necelých 100 kB, pokud ne, stahujte kompletní instalační verzi, jejíž velikost se pohybuje okolo 2 MB. Dodatečné informace a také linky na stažení těchto souborů naleznete na domovské stránce programu.

Diskuze (2) Další článek: Mozilla 1.2 final k dispozici

Témata článku: Software, TomTom Go, Nezkušený člověk

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší