Tak za prvé Bieden volby ještě NEVYHRÁL! O vítězi rozhodnuto není. Novináři by se měli doučit něco o volebním systému v USA. A pokud chceme spekulovat o tom co Bieden udělá či neudělá je dobré si uvědomit že je to levičák jak vyšitej a hlavně loutka takže s největší pravděpodobností tam bude mít hlavní slovo Kamala. S jistotou se dá říct že to bude podpora všemožných menšin a černouchů a masivní podpora kdejakých netáhel. Kdo ví jak to dopadne...
Nikdy v historii USA se nestalo, že by volitelé svým rozdílným hlasováním změnili výsledek. A když kouknu na poměr volitelů, ani tentokrát to tak nevypadá.Že Biden ještě nevyhrál, to máte naprostou pravdu, ale jistě jste si všiml, že to není nevzdělaností novinářů, ale tendencí Bidenovi nadržovat, respektive hanit Trumpa.Tady mi není jasné, proč se to děje, a proč obraz, který tady v ČR o amerických volbách média ukazují, je úplně jiný, než ve skutečnosti. A Sorose nebo Ilumináty v tom hledat nehodlám. Ale ta tendence je jednoznačná a já nechápu proč.Pokud Biden bude dělat to, co slíbil (hahaha), tak to bude vážně průser. Otázka je, jestli se to celé nerozbije. Protože se taky může stát, že se naštve ta pracující většina, co není slyšet, protože na to nemá čas, a musí na ty ostatní vydělávat. A pak by se mohly dít věci.
"Tady mi není jasné, proč se to děje"Predpredevcirem odvysilala RussiaToday reportaz o tom jak v cechach je rekordni prirustek covid nemocnych (pouze pozitivnich), nemocnice jsou preplneny a nezvladaji napor (nezminili ze 40% z ubytovanych nema priznaky ale duchodaky je nechtej zpet), vlada stavi vojensky nemocnice aby zvladla etremni nedostatek luzek (vsechny 2 nemocnice jsou uplne prazdny) a krematoria nestihaji spalovat mrtvoly (tohle zapricinili papalasi protoze pozadovali aby se s covid pozitivnima nakladalo jak s radioaktivnim odpadem coz je narocny na prostor i cas).Vcera odvysilala CeskaTelevize reportaz o tom jak rusko nezvlada covid, jak na sibiri kolabuji nemocnice a mrtvych je tolik ze je nema kdo uklizet a to vse doplneno fotkou hromady mrtvol (celkove asi tak 10) v igelitovych pytlich (dvojty igelitovy pitel pozadoval i nas ministr) nahazene hala bala v nejake mistnosti.Uz je ti to jasne? Tezko rict kdo si zacal ale nikdo nechce skoncit.
Ne, není. Napsal jste spoustu textu, ale odpověď na otázku Proč? jsem tam nenašel.
Mediální masírka pokračuje na všech frontách. Biden volby nevyhrál, jak se vám snaží ze všech sil média sdělit, oficiální výsledek voleb zatím není znám. Výsledky v klíčových státech nebyly doposud oficiálně uzavřené, existují důkazy o masivním volebním podvádění a je podána 105ti stránková žaloba k nejvyššímu soudu. V některých státech je nařízen úplný audit a přepočítávání hlasů. Biden je zkorumpovaný politik, který svůj vliv prodával a který svůj vliv využíval k ovlivňování nezávislosti justice ve státech.
No jo v mediich je to furt ze Trump nesnasi vedu ... a kdyz dojde na tvrdy data tak je to zase on kdo obnovil financovani skutecne vedy.Vono to zase bude v tom levicackym prepisovani jazyka - ten zlej Trump nesnasi "vedu" ... coz je v newspeaku pseudoveda a skutecna veda je v newspeaku jenom vyhazovani penez.
nic. da ty prachy do kanalu cernochum.
Nadpis je zavádějící. Co udělá Kamala je výstižnější B-]
To bude jeste zajimave. Ale Amerika ted bude mit jine mnohem vetsi starosti.
konecne ide tento nabozensky chuj a popierac globalneho oteplovanie dpc
nikdy globalni otepleni nevyvracel, tak jako Klaus. Navic to je prezident USA, tj. pres 50 statu, ktere maji svou vladu a na nich zalezi!! trump to jen nechal na jejich svobodne vuli!! prestante si hrat na maleho diktatora. nastesti vas vliv je 0 a vas nazor je v CR v mensine a ti kreteni v zapadni Evrope casem taky prozrou.
KECÁŠ, buď z nevědomosti a/nebo z hlouposti !!!!Nov. 6, 2012 - Trump’s tweet said, "The concept of global warming was created by and for the Chinese in order to make U.S. manufacturing non-competitive."On Dec. 30, 2015, Trump told the crowd at a rally in Hilton Head, S.C., "Obama's talking about all of this with the global warming and … a lot of it's a hoax. It's a hoax. I mean, it's a money-making industry, okay? It's a hoax, a lot of it."On Jan. 25, 2014, Trump tweeted, "NBC News just called it the great freeze — coldest weather in years. Is our country still spending money on the GLOBAL WARMING HOAX?"On Jan. 29, 2014, Trump tweeted: "Snowing in Texas and Louisiana, record setting freezing temperatures throughout the country and beyond. Global warming is an expensive hoax!"That same day, he tweeted, "Give me clean, beautiful and healthy air - not the same old climate change (global warming) bullshit! I am tired of hearing this nonsense."In addition, he said on the Sept. 24, 2015, edition of CNN’s New Day, "I don’t believe in climate change."And on Jan. 18, 2016, Trump said that climate change "is done for the benefit of China, because China does not do anything to help climate change."-------Clinton said, "Donald Trump says climate change is a hoax invented by the Chinese."Trump did tweet that view in 2012, though he made efforts earlier this year to describe that remark as a "joke."However, Trump has repeatedly called climate change a "hoax" in speeches, tweets and media appearances, and while he hasn’t necessarily repeated the charge that China "invented" climate change, he has said as recently as Jan. 18, 2016, that action on climate change "is done for the benefit of China."Zdroj: https://www.politifact.com/factchecks/2016/jun/03/hi... ...
Bud neumis cesky nebo anglicky!Ten pred tebou rikal ze trump nikdy nepoprel ze existuje (clovekem nezavinene) globalni oteplovani.Pokud je problem v anglictine tak prelozim ti tweety:Nov. 6, 2012 the concept of global warming znamena ze cinane (podle me to oni nebyli jenom prekladam) vytvorili socio-ekonomicky koncept boje proti globalnimu oteplovani aby zdrazili evropske a americke vyrobky zatimco oni budou na omezovani CO2 dlabat a tim ziskaji konkurencni vyhoduOn Dec. 30, 2015 a lot of it is hoax znamena ze hodne veci ohledne globalniho oteplovani je hoax (vsuvka: unikle emaily z proti-tepleho panelu dokazaly ze je to pravda) ... money-making industry znamena ze mnoho lidi v tom jede ciste ucelove protoze na tom doji prachy. V tom tweetu NENI napsano ze globalni oteplovani je hoax.2014-2015 jsou tomu nejbliz hodne zkratkovite, nechapal bych to jako popreni jako spise rychle tweety bez premysleni.BTW. vsiml jste si ze napsal ze cina ziskava vyhodu protoze se ODMITA POMAHAT GLOBALNIMU OTEPLOVANI?-)) China does not do anything to help climate changeA tady je asi podstata - vyzobavas si vety co kdy kdo rekl a vykladas je stylem aby z toho vysel co nejhloupejsi.action on climate change "is done for the benefit of China"Tady je jasne videt co tim mysli. Nemysli tim samotne (na cloveku nezavislem a strednedobem z hlediska delky lidskeho) globalni oteplovani, ale cely ten business kolem boje proti globalnim oteplousum.
Díky za Tvůj OSOBNÍ výklad toho, co Kačer Donald řekl a jak to myslel. Taky docela pěkná ukázka manipulace 😀A perla: "2014-2015 jsou tomu nejbliz hodne zkratkovite, nechapal bych to jako popreni jako spise rychle tweety bez premysleni." - to už je opravdu TVOJE úporná snaha, jak se z toho vyvléct - že TY to nějak chápeš, ještě přece neznamená, že ON to tak myslí, že .... Ale musím Ti dát za pravdu v jedné věci: " ... rychle tweety bez premysleni ...". S tím, že Trumpeta dělá spoustu věci bez přemýšlení se nedá jen souhlasit!
No je vazne skvele ze jsme se shodli ze moje i tvoje interpretace Trumpovych tweetu jsou ciste subjektivni. Jediny kdo je muze vykladat je ten kdo je napsal.Trump ... describe that remark as a "joke."Takze to byl vtip.Asi jako kdyz jsem letos zapadl do blata a nadaval na petsetilety sucho!Ktery taky ruzni pseudovedci hlasali na zacatku roku ... a prselo nejvic za 10 let.
BTW. to co jsem psal nebyl osobni vyklad, ale preklad do cestiny jelikoz jsem predpokladal ze anglictinu nezvladas.the concept of global warmingvazne neznamena popirat ze existuje (clovekem nezavinene) globalni oteplovani
Jo tohle uz chce vazne hodne zasti cpat nadavky na Trumpa i pod clanek ve kterem se pise ze obnovil realny vyzkum vesmiru. K tematu nic, tak aspon napiseme ze odklonil penize od globalniho vymytani dabla ... teda pardon - oteplovani!A do kosmickyho vyzkumu! Chuj jeden!
Tady zase bude "republikánů", kteří budou proklínat vítěze voleb. Amíci mají můj obdiv, narozdíl od nás si znovu nezvolili narcise, kterýho podporuje Vlaďiljič. Dokonce si říkám, že se zde ukazuje, který národ je pitomější a než mě někdo hloupě "doplní", dle voleb tento duel bohužel vyhrává ten náš. V Americe podruhý padouch nevyhraje.
Az na to, ze teze o "ne/hlouposti" naroda ma trochu trhlinu v tom, ze to prilakalo k volbam nejvice lidi v historii USA, ale z obou taboru. A rozdil neni kdovijak dramaticky, aby to bylo na nejake velke hyreni optimismem. Demokrati cekali modrou vlnu, nic takoveho se nestalo.U nas take pokud vim to u Zeman/Drahos nebylo nijak jednoznacne na jednu nebo druhou stranu. Ani jeden toho druheho neprevalcoval, slo v celkovem objemu hlasu o minimum hlasu, ktere to prevazily na jednu nebo druhou stranu. Takze bych na zaklade takovych tesnych vysledku asi nedelal kategoricke soudy nad jednim ci druhym narodem.
Přehnaný to je z moji strany, ovšem mě k tomu často motivují oblíbené špíny, které se vytahují na zvoleného demokrata. Já v tom vidím naději, že přijde pozitivní změna v klimatické dohodě. Ale jakej skutečně bude ukáže čas, ale jde o to, že si Amíci nenechají kálet na hlavu jako my opakovaně.
To mají republikáni vítěze demokratů nosit na ramenou?
Krom možného omezení bambitek jim žádné jiné změny neublíží. Nevím jak vy, ale já zbraně za milenky nepovažuju. Republikáni demokraty uzurpují mnohem víc.
Ale vím, že to zase bude, jak červená na býky. Ovšem nutno podotknout, že konzervativci taky velmi rádi vše zjednodušují. Vaše hořká medicína. USA udala trend a svět jí pomalu bude kopírovat, smiřte se.
"Krom možného omezení bambitek jim žádné jiné změny neublíží"Krom mozneho agresivniho tweetovani vam zadne Trumpovy kroky neublizily.Vetsina politiky je jenom o kecech tady v tom clanku jsou tvrdy data a je jasne videt kdo potopil realnou vedu.Taky pamatuju ze poradce Obamy ukoncil jeho vladu prohlasenim ze lituje ze nevenoval vic penez na vyzkum rakoviny (pred tim mu na ni umrel syn).Demokrati jsou decka presvedceny ze je dulezity resit pseudoproblemy protoze povazuji za uplne samozrejme ze vse skutecne dulezite funguje samo.
Biden neví ani co je za rok, natož pak co udělá. Správná otázka by měla znít "Co udělají Bidenovi loutkovodiči".
Nevim, kdo tomuhle muze dat minus. Biden ani nevi, do jakeho uradu kandidoval a nezna sve deti. Je to jenom loutka demokratu k nasazeni Kamaly. Nejake uvahy co udela Biden s NASA jsou fakt k smichu.
A zas jelita minusuji. Tady nevi, kam kandiduje: https://www.youtube.com/watch... Tady nevi, ze je jeho syn po smrti a ktera vnucka tam stoji: https://www.youtube.com/watch... A takovych videi je hromada. Biden zcela objektivne trpi pokrocilou demenci, takze jakekoliv uvahy o tom co bude delat jsou k smichu. Biden je jenom nastrcena loutka. P.S. Trump je podle me vymastenej kreten, aby si nekdo nemyslel, ze se do Bidena navazim kvuli volbam.
A najednou naskocilo 13 minusu a z +8/-2 jsem se najednou dostal na +8/-15. "Demokrati" tady frci stejne, jako u americkych voleb 😀
Ja im tu Kamalu preju. Musi si to prozit, musi si vypeatovat imunitu vuci levicacke spine. Udelaji si tam bordel, rozvrati justici a dalsi systemy, bude par mrtvych a v pristich volbach se to radikalne otoci. Bude to rychle. Mohlo by dojit i na par novinaru.Je tu totiz sance, ze procitne i cast hispancu. Ne kazdy chce zit totiz v anarchii a levice jim ned vsechno, co chteji, protoze ta inteligentnejsi cast brzy zjisti, ze penize nejsou vsechno.
Co udělá Biden s NASA a návratem na Měsíc? Tak to nikdo neví, z kruhů blízkých jeho excelence Bidena zní, že zatím se plně věnuje boji se svou plynatostí B-]
Zatímco Kačer Donald brečí, že mu všichni ubližují a nikdo ho nemá rád. Pěkně se na konec odkopal - ukázal všem, že je to ubožák, který ani neumí přijmout porážku (i když některým z nás bylo jasné už před první volbou v roce 2016, že to je narcistní psychopat, možná že nyní to došlo i ostatním, ale chápu, že někteří ho budou milovat stále ...)
"chápu, že někteří ho budou milovat stále"Tomu spatne rozumite. V prime volbe se voli mensi zlo. A ze takovy vymastenec jako Trump dostal skoro 50 % hlasu svedci neco i o "demokratickem" kandidatovi. Stejne to bylo u nas, kdyz se rozhodovalo mezi dementnim Zemanem a beznazorovym Drahosem. Asi maloktery volic nekoho z nich miloval, ale volil mensi zlo.
No já myslel hlavně na místního Dolpha, který tady v diskusích vždycky o "Doníkovi" pěje ódy ...
Jen aby nás všechny Volitele nezaskočili svým výběrem. B-]
No na překvapení jé méně prostoru než se zdá. Jen některé státy umožňují volitelům volit koho chtějí.
A ty ostatni hlas zneplatni. Kazdy volitel ma tedy prinejmensim moznost svuj hlas zahodit a tim pomoci druhe strane.
No tak předpokládám, že Kačer Donald čelící smrtelnému ponížení vlastního ega se bude snažit co nejvíc volitelů přímo či nepřímo zkorumpovat ve svůj prospěch 3-[
Bude to ještě, doufám, vskutku zajímavé.
Pamatujete si jak demokrati pred ctyrmi lety verejne v televizi debatovali ze by volitele meli clintonovou ze? Podle sebe soudim tebe. Takze kdyz jsme gauneri mi tak musej byt gauneri i jiny.BTW. tady vysvetluje PROdemokraticky mainstremovy clanek jak je mozne ze v rade okresu LA je vice jak 100% volebni ucast:In Los Angeles, 112 percent of the people who are eligible to vote are registeredwww.dailynewscom/2017/12/19/there-cant-be-more-than-100-percent-of-anything-including-voters/That makes the total voter registration in L.A. County 144 percent of the citizen voting-age population. More than 40 percent of L.A. County’s voter registrations are inactive, and we don’t know how many of the “active” registrations are people who have moved, which the county would know if it checked its voter file against the National Change of Address database.nybody could mark that ballot and drop it in an unattended ballot-collection box. There’s a chance that a forged signature might be picked up by the screening software that’s used to process absentee ballots, but under the new law it’s easier to give your ballot to someone else to deliver for you, so that door may not be locked very tightly.Do you lock your front door? Judicial Watch and Election Integrity Project California are asking that question of state and local election officials. The people of California deserve an answer.
i keby za demokratov kandidoval niekto vynikajuci, trump by nedostal hlasov o moc menej. republikani su nabozenski fanatici a tych nic take ako kvalita kandidatov nezaujima.
To si nemají s demokratama moc co vyčítat. Součástí Bidenovi kampaně bylo "vypalování měst" v rámci BLM, nepokryté lži o trumpovi na každém kroku.
Navíc tito náboženští fanatici jsou zhusta ozbrojení, a to nikdy nevedlo k ničemu dobrému, BEZ OHLEDU na druh náboženství, které vyznávají 3-[
Nevedel jsem, ze prezidentem se nesmi stat narcistni psychopat. A je skvele, ze jste si toho vsiml, ale zdaleka jste v tom nebyl sam. Jsem presvedceny, ze spousta jeho volicu vi, ze je narcistni psychopat, a presto ho volila.
Což jenom svědčí o tuposti těchto voličů ...
to je demokracia. vlada hlupych
Přesně tak. Kdo to neví, měl by si naplácat na zadek.Ale to je v cajku, protože je na to jednoduché řešení. Prostě se všichni hlupáci vyhubí. A o tom, kdo je hlupák, bude rozhodovat letadlo.
nie vsetci, ale vacsina. popieranim reality realitu nezmenite
Gratuluji prave jste znicil pet minut meho zivota hledanim prihlasovaich udaju!ON NAPSAL:... je na to jednoduché řešení. Prostě se všichni hlupáci vyhubí. VY JSTE ODPOVEDEL:nie vsetci, ale vacsina. popieranim reality realitu nezmeniteCetl jste ten jeho komentar vubec nebo vazne argumentujete ze staci vyhubit jenom vetsinu hlupaku? Hadam ze jste to necet a jako vetsina jenom hledate klicovy slova pod ktery prsknout svoje pravdy.Nicmene budu se tvarit ze jste to mysle vazne a dovolim si upozornit na zajimavay statisticky fakt, ze vzdy bude polovina lidi hloupa. Evoluce zaridila ze jsme o velky kus chytrejsi nez psi. Presto je polovina psu hloupejsi nez ta druhe. A prestoze je polovina lidi hloupa je presto drtiva vetsina cloveku chytrejsi nez drtiva vetsina psu.
dpcstb žije v představě, že existuje absolutní pravda. Což ještě není tak zlé.Horší je, že žije v domnění, že tu pravdu má on.Což taky není zlé, dokud nemá moc. A na to si příliš odporuje, nemá to domyšlené, aby tu moc získal a svoji pravdu prosadil. Proto je z něj jen kecálek o tom, že za všechno můžou debilové, v diskuizích.
moj model sveta je zalozeny na pozorovani, na predpovediach nim generovanych a naslednej spatnej korecii. preto si dovolim tvrdit ze moj model je vysokonadpriemerne presny. a ak v nejakej oblasti nieje, velmi rad si ho opravim(co bezne robim), ale na to potrebujem protiargumenty ktore davaju zmysel.
Počkejte, váš model světa?Výborně, konečně něco exaktního. Takže tu máme nějaký model, který je nějak popsaný. Výborně.Teď se konečně dostáváme k tomu, na co se vás opakovaně ptám. Máme tu nějaký mechanismus, simulaci, model. A my chceme, aby se nám tahle soustava chovala co nejlépe. Co to znamená? Co je ta nejvyšší hodnota? Je to spokojenost jednotlivce? Je to dlouhověkost? Je to maximální počet žijících lidí? Materiální bohatství?Z toho totiž plyne to, jak s tím modelem pracujete. Samotný model tyhle hodnoty nemá, ty musíte mít vy. A dokud je nepopíšete stejně exaktně jako ten model, nemůžete s tím modelem pracovat nijak jinak, než že se na něj díváte a zkoušíte, co udělá. Nevíte, co je lepší nebo horší výsledek, dokud nemáte metriku, na základě které jej posuzujete.Jaká je ta metrika?
suma maximalnych zivotnych spokojnosti jednotlivcov(ale v kontexte spolocnosti, pretoze taky terorista by bol samozrejme naspokojnejsi s vyzabijanim vsetkych z opacnej skupiny)ja si iba myslim ze ludska spolocnost ma este velke medzery a zeby vela veci slo zlepsit, to je vsetko.pred 500 rokmi tiez mohli byt presvedceni ze vtedajsie usporiadanie sveta je to najlepsie mozne, ale dnes vidime ze pravdu nemali, dnes sa ma omnoho viac ludi omnoho lepsie, napriek tomu ze sme niektorych extremne obmedzili na pravach, napr vlastnit otrokov.
Díky."suma maximalnych zivotnych spokojnosti jednotlivcov"Jak je taková operace definována? Je to taková ta klasika, já měl kuře, vy ne, takže jsme oba na půl kuřete spokojeni? Nebo jak takovou věc určit? Jaká je třeba aktuální suma životních spokojeností jednotlivců?
"suma maximalnych zivotnych spokojnosti jednotlivcov"V tom pripade budeme kazdy den davat vsem pres drzku .. a v nedeli jim dame zrmzlinu. V tydnu budou maximalne vytoceni ale v nedeli budou spokojeni hned dvakrat.Lidske stesti je relativni a jeji funkce se limitne blizi nule. Pokud lidi soupnete do koncentraku tak si casem zvyknou. Pokud jim date miliardy tak si casem taky zvyknou.Geneticky jsou lide spokojeni pokud se maji lepe nez se meli vcera - ale to jsme zpatky u kapitalismu ktery hadam nesnasite.
"Lidske stesti je relativni a jeji funkce se limitne blizi nule."WTF?! To jste vzal odkud? Funkce lidského štěstí je funkce čeho? Je lidské štěstí vektor? Nebo co to je, jak se s tím pracuje?Pak popisujete lidské štěstí jako funkci místa (koncentrák) a času (časem si zvyknou). To jste myslel tou funkcí?Dokud nebudeme vědět, co jak je lidské štěstí definováno, a jak jsou definovány operace s ním, tak těžko můžeme používat nějaké funkce, sumy nebo limity. To je jaksi jeden z problémů socialismu, říkalo se tomu třeba vědecký komunismus, ale zatím to nikdo nevyřešil.Mnohem jednodušší je nechat lidi, ať si to štěstí definují sami. Do hlavy jim nevidíme. Tak ať se každý snaží o své vlastní štěstí, v té chvíli je o každého postaráno. Pokud štěstí dpcstb spočívá v tvorbě modelů společnosti a experimentech na nich, je to jeho věc, a já jej v tom nebudu omezovat tak dlouho, dokud on nezačne omezovat mě nebo někoho jiného. Což se nestane, protože je to jen neškodný kecálek.
priznavam, zle som si to precital. ale u pana Bzuci som zvyknuty ze malokedy pochopi moje prispevky spravne, takze mu uz nevenujem potrebnu pozornost.
Tomu rozumím, stane se.
Jak prosim pekne souvisi tupost s tim ze nekdo voli narcistniho psychopata? Co presne podle vas znamena ze je tupy?To ze nekdo pujde vyloupit banku znamena ze tupy a hloupy? Za mych mladych let to znamenalo ze je to nasilnik a gauner. S dnesnim levicackym prepisovanim vyznamu slov ale uz clovek nevi. Svoboda je utlak, diskriminace je rovnopravnost (jen ta spravna, pozitivni jako vzdycky), pravda je lez, mir je valka, gauner je hlupak......
Valka je mir, svoboda je otroctvi, nenavist je laska.George Orwell. V mladi velky socialista, aktivista, dokonce snad bojoval v cizi (spanelske?) obcanske valce. A tam pochopil, jake svinstvo ten socialismus je.Ono totiz aby socialismus fungoval, je treba prijmout obeti, a i kdyz to tak nevypada, ze by hodni socialiste byli schopni takovych zverstev, kazde budovani socialismu tak zacalo.
A voni zase mlatej cernochy!
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.