Software | Windows 11

Co neumí Windows 11, to jej naučí nástroj Start11. Upraví velikost hlavního panelu a zruší seskupování ikon

Nedostatky nabídky Start ve Windows 11 se kromě samotného Microsoftu pokouší vlastním způsobem vyřešit mj. placený nástroj Start11 od Stardocku. Nabízí různé podoby alternativních Startů, které vypadají jednou jako nabídka z Windows 7, podruhé jako nabídka z Windows 10 apod. Přes svůj název se ale věnuje i hlavnímu panelu.

Hlavní panel v pojetí Start11 poskytuje podstatně více možností přizpůsobení včetně tří různých velikostí. Velikost teď přitom okamžitě upravíte myší, když jej uchopíte za horní hranu. (Můžete i určit, aby se velikost takto měnit nedala.) Čerstvě vydaná betaverze 1.2 se soustředí také na jiné rozšíření funkcionality v tomto klíčovém sektoru.

Specificky ovlivníte seskupování ikon na hlavním panelu. Je přitom jedno, jestli ikony zarovnáváte buď na střed, nebo na levou stranu. Ikony se mohou vždycky seskupovat, ale také nemusí být seskupené nikdy. Nebo se seskupí jen některé dle dispozic hlavního panelu – neseskupené ikony doprovází popisek, zabírají tudíž podstatně více místa.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Ve Start11 si nastavíte chování také s ohledem na sekundární obrazovky, kde se ikony mohou v otázce seskupování chovat jinak než na primárním zobrazovadle. Pro stažení betaverze se nemusíte nikam k účtu, když zamíříte na fórum Stardocku, opět však musíte aktivovat 30denní demo pomocí e-mailu, pakliže nevlastníte plnou verzi produktu.

Zdroje: Stardock Blog

Diskuze (13) Další článek: Nástroj od Microsoftu zjistí, jestli není router MikroTik zapojený do botnetu TrickBot

Témata článku: Microsoft, Software, Windows, Windows 11, Operační systémy, Betaverze, Start, Panel, Ikona, Velikost, Nástroj, Stardock, Software na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

** Americké letectvo chce v nejbližší době postavit a otestovat prototyp nového samohybného děla ** To by mělo být schopné sestřelovat střely s plochou dráhou letu ** Při tom bude využívat munici určenou původně pro railgun

Stanislav Mihulka
VojenstvíUSA
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Ruský notebook je přesně tak hrozný, jak si představujete

Ruský notebook je přesně tak hrozný, jak si představujete

** Letos se začne prodávat první ruský notebook Bitblaze Titan ** Neohromí výkonem ani výbavou, nýbrž svou neotesaností ** A stejně nakonec není tak ruský, jak se tváří

Lukáš Václavík
RuskoNotebooky
Pozor, letí raketa. Google na Ukrajině začne varovat uživatele Androidu před nálety
Martin Miksa
Obchod s aplikacemiGoogle PlayAktualizace softwaru