Software | Mobilní aplikace | Nejlepší programy

Co není v hlavě, musí být v počítači. Vybrali jsme 9 dobrých aplikací na poznámky

  • Nezatěžujte svou hlavu tím, že v ní budete nosit všechno
  • Uložte si své nápady, plány a myšlenky do telefonu, počítače a cloudu
  • Našli jsme devět dobrých aplikací pro správu poznámek
Co není v hlavě, musí být v počítači. Vybrali jsme 9 dobrých aplikací na poznámky

Aplikace pro správu poznámek jsou digitální alternativou k tradičním zápisníkům a jako takové mohou nabídnout celou řadu funkcí navíc. Například ukládání do cloudu, synchronizaci napříč několika zařízeními, vyhledávání, třídění nebo štítkování, přikládání obrázků a souvisejících dokumentů, přidávání zvukových nahrávek apod. Do přehledu jsme vybrali 9 osvědčených aplikací od těch známých až po specializované služby pro vývojáře, kreativce či minimalisty. 

Evernote – pro všechny typy poznámek

Evernote byl jedním z prvních „digitálních poznámkovníků“ a v mnoha směrech tak vlastně pomáhal definovat, co mohou uživatelé od aplikace tohoto typu čekat a jak má vypadat. I dnes patří k nejschopnějším službám ve svém segmentu.

Podporuje širokou škálu typů poznámek od textu, přes obrázky, zvuk, ruční kresby, naskenované dokumenty, odškrtávací seznamy, až po výstřižky z webových stránek. Disponuje silnými nástroji pro organizaci a vyhledávání, umožňuje třídění do zápisníků a označování štítky.

Klepněte pro větší obrázek 
Evernote

Jednou z nejpůsobivějších funkcí Evernote je schopnost vyhledávání textu v obrázcích. Pokud si tedy například uložíte naskenované faktury, snadno je v případě potřeby vyhledáte podle dodavatele nebo názvu produktu. V placených tarifech pak aplikace nabízí vyhledávání textu v rámci dokumentů včetně PDF.

Evernote je k dispozici ve webové verzi a nabízí aplikace pro Windows, Android, iOS a macOS. Se základními funkcemi, jež budou nenáročným uživatelům jistě stačit, lze tuto službu využívat bezplatně. Pokud ale chcete používat například vyhledávání v dokumentech, sledovat historii verzí nebo oceníte integraci s dalšími službami, budete si muset pořídit tarif Premium za 7 dolarů měsíčně.

Diskuze (24) Další článek: Opel staví elektromobily pro závody v rallye. Už testuje prototypy

Témata článku: Microsoft, Software, Windows, Google, Linux, Microsoft Office, Android, iOS, Chrome, Mobilní aplikace, Google Keep, Nejlepší programy, Dropbox, Disk Google, OneNote, Javascript, Evernote, Evernotu, List papíru, Vyhledávání, Microsoft Onedrive, Miláno, APL, Formátování, Google Keep pro Android, Software na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování
Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

Munice ze zrušeného railgunu se postaví střelám s plochou dráhou letu

** Americké letectvo chce v nejbližší době postavit a otestovat prototyp nového samohybného děla ** To by mělo být schopné sestřelovat střely s plochou dráhou letu ** Při tom bude využívat munici určenou původně pro railgun

Stanislav Mihulka
VojenstvíUSA