To, ze nekdo napise "youtube" a da enter bych jako HLEDANI primo neoznacoval.Google, Chrome ma URL bar spojenej s hledanim. Takze kdyz napisete "youtube", tak nekdy doplni ".com" a prejde na adresu. Jindy vydleda a pak musite kliknout. Ale lidi to pisi dost jako ADRESU. Zapocitavat to do hledani bych nebral. Zvlast, kdyz vi, jak se "youtube" pise.Cili ne, ze nejvasteji hledaji, ale co nejcasteji pisi do URL pole, ktere je i pro hledani.
Na nahotinky je Google dosť slabý, lepší je Yandex. Ale len na to.
Uz pres dvacet let autori tehle zbytecnych clanku nechapou, proc tomu tak je. :o)
>> Co lidé nejčastěji hledají na Googlu? Žádné nahotinky, ale YouTube a Facebook Oni to hledat ani nemusí, Chrome i Firefox mi v novém tabu zobrazují nějaké univerzální pole, kam jde něco napsat a ono to pak přes vyhledávač najde (firefox teda ještě dělá to, že ten text začne psát do příkazového řádku, i když člověk kliknul do středu stránky, což mě taky vytáčí).Takže když člověk napíše jenom youtube, tak to pak vyjede ve výsledcích hledání a stačí kliknout na první výsledek, nemusí psát ".com". Tak to bude asi způsobené tímto používáním...
Nechápu.... Teda ty další místa asi ano, ale proč bych měl kristepane vyhledávat na Googlu zrovna facebook? Buď ho mám v záložkách, nebo v aplikaci. Chápu, že se můžou najít lidé xichtoknihou nepolíbeni a hledají jak se tam dostat, ale to by měly být tak desetiny procenta vyhledávání.
Spíš jsou líní psát celou adresu (pokud vůbec dneska ještě ví, co to je). Takže napíší facebook nebo youtube, dají enter a pak kliknout na první odkaz ve výsledcích.
Ked tam uz clovek bol, tak spravnu stranku by mal browser vyhodit hned z historie, ake vyhladavanie. Napisem yo, browser z historie doplni adresu a enter.
Ale do adresního řádku nic psát nemusí, napíší to do středu okna. A to pak funguje jako vyhledávání...
MeinGott a proč bych to dělal tak složitě? Poprvé ano. Ale v momentě, kdy mám pocit, že na příslušnou stránku polezu znovu, tak ji dám do záložek a příště jen kliknu na uložený odkaz.
A kolik normálních lidí o těch záložkách ví a používá je? Já je teda taky nepoužívám, řeším to jinak. A na klasické weby používám rss, takže na ně lezu přes to, přímo skoro nechodím.
Tak to mně překvapujete. Předpokládal jsem, že práce se záložkami v prohlížeči patří k nejzákladnější "počítačové gramotnosti".
Ja vim, ze to existuje, psal jsem o tom, jestli to pouzivaji normalni lidi. Asi ne, kdyz "hledaji" i youtube. Ja to nepouzivam, protoze weby mam v rss ctecce a pracovni veci jsem si hodil do html souboru s odkazy, kde to jde libovolne organizovat a je jedno, v cem se to otevre.
Já taky záložky nepoužívám protože to je zbytečná práce navíc. Raději si nechám příslušné panely s věcma ke ktrým se budu vracet otevřené v panelech třeba někde bokem a na nejčastější stránky je autodoplňování adresy v prohlížeči. Na co bych používal záložky když jsou jednodušší způsoby?
No jednodušší..... Pokud se pohybujete na třech strojích a v záložkách máte v každém prohlížeči cca 400 - 500 odkazů (v mnoha různých kategoriích, od státní správy, přes fyziku a matematiku, až po zdravotnictví).... Mít je všechny otevřené, to by nezvládl ani "SUPERDUPER" 🙂 herní stroj.
To je blbost, i 1000 normální PC zvládá 🙂
No zvládne celkem v pohodě. Většinou zabírá prohlížeč v takovém stavu tak do 10GB RAM. Ale moderní prohlížeče často nepoužívané panely uspí a znovu je načtou až při otevření takže to není problém
Nahotinky sú predsa v zálozkách, netreba hľadať
já nejraději hledám Google
Nejsnazší cesta jak se dostat na podvodný web. Přitom na Googlu stačí rozkliknout aplikace a hned tam máte YouTube, není třeba ani nic psát 😉
Názor byl 1× upraven, naposled 24. 3. 2025 13:50
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.