Cloudové kamery D-Link – domácí dohled pro každého

(inzerce) Již 26 let D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí nejen síťová a bezdrátová řešení a úložiště dat, ale také zařízení pro IP dohled, která získala několik ocenění.

Kamery obecně patří do nejrychleji se rozvíjejícího segmentu s velkým potenciálem nejen ve firemním prostředí, ale i v domácnostech. Právě pro domácí uživatele jsou určeny produkty rodiny mydlinkTM, u nichž je kladen hlavní důraz na uživatelsky přívětivou instalaci a jednoduchý monitoring přes mobilní zařízení.

mydlinkTM – hlídejte si to nejcennější

Produkty mydlinkTM našly velkou oblibu u široké škály domácích uživatelů díky velmi jednoduché instalaci, ale hlavně možnosti sledovat obraz přes webové rozhraní odkudkoliv bez nutné detailní znalosti nastavení sítě. Proces instalace provede uživatele všemi kroky v českém jazyce včetně nastavení vzdáleného přístupu. K dispozici jsou také aplikace pro jednoduchý přístup přes mobilní zařízení. Majitelé produktů Apple nebo zařízení s operačním systémem Android tak sledují obraz na svých přístrojích a jsou i schopni měnit základní nastavení. V rámci této služby vznikly i další produkty, jako malý storage pro záznam obrazu (DNR-322L) nebo nový cloudové routery, které lze opět velmi jednoduše ovládat ve stejném prostředí včetně mobilních aplikacích.

Klepněte pro větší obrázek

Kamery D-Link dnes nabízejí řadu vylepšení a funkcí, které zaručují vysokou kvalitu obrazu a také snadnost jeho zpracování, stejně jako ovládání celého zařízení. A které že jsou nejzajímavější v současnosti prodávané modely?

Bezdrátová cloudová kamera DCS-930L je nejúčinnějším a nejlevnějším způsobem, jak sledovat dům nebo pracoviště. Díky kompaktní konstrukci ji můžete instalovat kamkoliv.

Klepněte pro větší obrázek
DCS-930L

Denní a noční cloudová kamera DCS-932L je ideální pro nepřetržité 24hodinové sledování. Vestavěné infračervené LED diody umožňují natáčení i za velmi slabého nebo dokonce žádného osvětlení.

Klepněte pro větší obrázek
DCS-932L

Rozšířená denní a noční cloudová kamera DCS-942L nabízí opravdu kompletní monitorovací řešení. je vybavena volnou paměťovou kartou microSD s kapacitou 16 GB umožňující nepřetržitý záznam po dobu až 7 dní (při nahrávání 12 hod. denně s funkcí detekce pohybu).

Klepněte pro větší obrázek
DCS-942L

Pan/Tilt/Zoom cloudová kamera DCS-5020L s motorizovaným šasi pro naklápění a otáčení je všestranným řešením pro sledování domácnosti nebo malého podniku. Je vybavena infračerveným přisvícením pro automatické sledování v noci a wi-fi extenderem pro zlepšení pokrytí domácnosti signálem.

Klepněte pro větší obrázek
DCS-5020L

Informace o kompletním produktovém portfoliu D-Link najdete na www.dlink.cz

Témata článku: D-Link, Automatické sledování, Extender, Slabé Wi-fi, Natáčení videí, Kompletní pokrytí, Lin, velké pokrytí, Wi-fi extender, CS Link, Mydlink, Nejlevnější způsob, Network Solutions

Určitě si přečtěte

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

** Tesla představila elektrický kamion ** Má obdivuhodný výkon i dojezd ** Prodávat by se měl už za dva roky

17.  11.  2017 | Vojtěch Malý | 237

Black Friday 2017: Přehled slev na elektroniku a počítače

Black Friday 2017: Přehled slev na elektroniku a počítače

** Začala slevová mánie zvaná Black Friday ** Pozor, ne všechny slevy jsou opravdu výhodné ** Průběžně sledujeme slevové akce v počítačových e-shopech

22.  11.  2017 | David Polesný | 32

Google Mapy mají nový design. Líbí se vám víc než předchozí? Tady je srovnání

Google Mapy mají nový design. Líbí se vám víc než předchozí? Tady je srovnání

** Nový design Google Map přijde na počítače i mobilní telefony. ** Zaměřuje se na zvýraznění konkrétních míst, mapové podklady jsou mnohdy upozaděné. ** Lépe pracuje s chráněnými oblastmi a parky.

20.  11.  2017 | Vladislav Kluska | 30

Co je to láska? Milujeme se pouze kvůli chemickým látkám, nebo je v tom něco víc?

Co je to láska? Milujeme se pouze kvůli chemickým látkám, nebo je v tom něco víc?

** Co je to vlastně láska? Dá se vysvětlit vědecky? ** Výzkum ukázal, že zamilovaní jedinci mají mj. zvýšenou hladinu fenyletylaminu a množství testosteronu ** Je ale rozdíl mezi zamilovaností a láskou

21.  11.  2017 | Vojtěch Malý | 22


Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje