Cloudové kamery D-Link – domácí dohled pro každého

(inzerce) Již 26 let D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí nejen síťová a bezdrátová řešení a úložiště dat, ale také zařízení pro IP dohled, která získala několik ocenění.

Kamery obecně patří do nejrychleji se rozvíjejícího segmentu s velkým potenciálem nejen ve firemním prostředí, ale i v domácnostech. Právě pro domácí uživatele jsou určeny produkty rodiny mydlinkTM, u nichž je kladen hlavní důraz na uživatelsky přívětivou instalaci a jednoduchý monitoring přes mobilní zařízení.

mydlinkTM – hlídejte si to nejcennější

Produkty mydlinkTM našly velkou oblibu u široké škály domácích uživatelů díky velmi jednoduché instalaci, ale hlavně možnosti sledovat obraz přes webové rozhraní odkudkoliv bez nutné detailní znalosti nastavení sítě. Proces instalace provede uživatele všemi kroky v českém jazyce včetně nastavení vzdáleného přístupu. K dispozici jsou také aplikace pro jednoduchý přístup přes mobilní zařízení. Majitelé produktů Apple nebo zařízení s operačním systémem Android tak sledují obraz na svých přístrojích a jsou i schopni měnit základní nastavení. V rámci této služby vznikly i další produkty, jako malý storage pro záznam obrazu (DNR-322L) nebo nový cloudové routery, které lze opět velmi jednoduše ovládat ve stejném prostředí včetně mobilních aplikacích.

Klepněte pro větší obrázek

Kamery D-Link dnes nabízejí řadu vylepšení a funkcí, které zaručují vysokou kvalitu obrazu a také snadnost jeho zpracování, stejně jako ovládání celého zařízení. A které že jsou nejzajímavější v současnosti prodávané modely?

Bezdrátová cloudová kamera DCS-930L je nejúčinnějším a nejlevnějším způsobem, jak sledovat dům nebo pracoviště. Díky kompaktní konstrukci ji můžete instalovat kamkoliv.

Klepněte pro větší obrázek
DCS-930L

Denní a noční cloudová kamera DCS-932L je ideální pro nepřetržité 24hodinové sledování. Vestavěné infračervené LED diody umožňují natáčení i za velmi slabého nebo dokonce žádného osvětlení.

Klepněte pro větší obrázek
DCS-932L

Rozšířená denní a noční cloudová kamera DCS-942L nabízí opravdu kompletní monitorovací řešení. je vybavena volnou paměťovou kartou microSD s kapacitou 16 GB umožňující nepřetržitý záznam po dobu až 7 dní (při nahrávání 12 hod. denně s funkcí detekce pohybu).

Klepněte pro větší obrázek
DCS-942L

Pan/Tilt/Zoom cloudová kamera DCS-5020L s motorizovaným šasi pro naklápění a otáčení je všestranným řešením pro sledování domácnosti nebo malého podniku. Je vybavena infračerveným přisvícením pro automatické sledování v noci a wi-fi extenderem pro zlepšení pokrytí domácnosti signálem.

Klepněte pro větší obrázek
DCS-5020L

Informace o kompletním produktovém portfoliu D-Link najdete na www.dlink.cz

Další článek: Sedm cest, jak se chránit před sledováním na internetu

Témata článku: D-Link, Extender, velké pokrytí, Rozvíjející segment, Kompletní pokrytí, Slabé Wi-fi, Mydlink, Stejné prostředí, Network Solutions, Clo, Lin, Natáčení videí, Kazde, Nejlevnější způsob, CS Link, Automatické sledování, Wi-fi extender, Jednoduchý přístup, Levné kamery na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Byli tam! Důkazy o přistání na Měsíci, Lunochody i čínská sonda jsou vidět z vesmíru

Byli tam! Důkazy o přistání na Měsíci, Lunochody i čínská sonda jsou vidět z vesmíru

** Sonda LRO pořídila z oběžné dráhy Měsíce zajímavé snímky ** Jsou na nich vidět artefakty všech misí programu Apolla, které přistály na povrchu Měsíce ** Jde například o části lunárních modulů, rovery a dokonce i vlajky

Petr Kubala | 17

Týden Živě: Zapomeňte na širokoúhlý televizor. Budoucnost patří vertikálním

Týden Živě: Zapomeňte na širokoúhlý televizor. Budoucnost patří vertikálním

** Vertikální televizory do každé rodiny ** Desítky budou mít problém s počítači s malými disky ** Facebook se chlubil novinkami na F8

David Polesný, Jakub Čížek | 24

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

** Satelitní navigaci jsme si zvykli říkat podle americké předlohy GPS ** Dnešní telefony ale používají také evropský, ruský a čínský systém ** Kdyby USA nyní vypnuly GPS, možná byste to ani nepoznali

Jakub Čížek | 48

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

** Britové před pár dny představili nové Raspberry Pi 4 Model B ** Nový čipset má dost výkonu na dva HDMI monitory ** Za tisícovku získáte počítač na základní práci

Jakub Čížek | 74Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch