Cloudové kamery D-Link – domácí dohled pro každého

(inzerce) Již 26 let D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí nejen síťová a bezdrátová řešení a úložiště dat, ale také zařízení pro IP dohled, která získala několik ocenění.

Kamery obecně patří do nejrychleji se rozvíjejícího segmentu s velkým potenciálem nejen ve firemním prostředí, ale i v domácnostech. Právě pro domácí uživatele jsou určeny produkty rodiny mydlinkTM, u nichž je kladen hlavní důraz na uživatelsky přívětivou instalaci a jednoduchý monitoring přes mobilní zařízení.

mydlinkTM – hlídejte si to nejcennější

Produkty mydlinkTM našly velkou oblibu u široké škály domácích uživatelů díky velmi jednoduché instalaci, ale hlavně možnosti sledovat obraz přes webové rozhraní odkudkoliv bez nutné detailní znalosti nastavení sítě. Proces instalace provede uživatele všemi kroky v českém jazyce včetně nastavení vzdáleného přístupu. K dispozici jsou také aplikace pro jednoduchý přístup přes mobilní zařízení. Majitelé produktů Apple nebo zařízení s operačním systémem Android tak sledují obraz na svých přístrojích a jsou i schopni měnit základní nastavení. V rámci této služby vznikly i další produkty, jako malý storage pro záznam obrazu (DNR-322L) nebo nový cloudové routery, které lze opět velmi jednoduše ovládat ve stejném prostředí včetně mobilních aplikacích.

Klepněte pro větší obrázek

Kamery D-Link dnes nabízejí řadu vylepšení a funkcí, které zaručují vysokou kvalitu obrazu a také snadnost jeho zpracování, stejně jako ovládání celého zařízení. A které že jsou nejzajímavější v současnosti prodávané modely?

Bezdrátová cloudová kamera DCS-930L je nejúčinnějším a nejlevnějším způsobem, jak sledovat dům nebo pracoviště. Díky kompaktní konstrukci ji můžete instalovat kamkoliv.

Klepněte pro větší obrázek
DCS-930L

Denní a noční cloudová kamera DCS-932L je ideální pro nepřetržité 24hodinové sledování. Vestavěné infračervené LED diody umožňují natáčení i za velmi slabého nebo dokonce žádného osvětlení.

Klepněte pro větší obrázek
DCS-932L

Rozšířená denní a noční cloudová kamera DCS-942L nabízí opravdu kompletní monitorovací řešení. je vybavena volnou paměťovou kartou microSD s kapacitou 16 GB umožňující nepřetržitý záznam po dobu až 7 dní (při nahrávání 12 hod. denně s funkcí detekce pohybu).

Klepněte pro větší obrázek
DCS-942L

Pan/Tilt/Zoom cloudová kamera DCS-5020L s motorizovaným šasi pro naklápění a otáčení je všestranným řešením pro sledování domácnosti nebo malého podniku. Je vybavena infračerveným přisvícením pro automatické sledování v noci a wi-fi extenderem pro zlepšení pokrytí domácnosti signálem.

Klepněte pro větší obrázek
DCS-5020L

Informace o kompletním produktovém portfoliu D-Link najdete na www.dlink.cz

Další článek: Sedm cest, jak se chránit před sledováním na internetu

Témata článku: D-Link, Lin, Kazde, Kompletní pokrytí, Clo, Natáčení videí, Rozvíjející segment, Extender, Network Solutions, velké pokrytí, Stejné prostředí, Automatické sledování, Slabé Wi-fi, Jednoduchý přístup, Nejlevnější způsob, Mydlink, CS Link, Wi-fi extender, Levné kamery na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Ubuntu 20.04: Zase vás chce přesvědčit, že je lepší než Windows

Ubuntu 20.04: Zase vás chce přesvědčit, že je lepší než Windows

** Britský Canonical před pár dny vydal novou verzi svého Ubuntu ** 20.04 LTS zapracovalo na grafickém desktopu, rychlosti i bezpečnosti ** V nitru tepe Linux 5.4 a volitelně i nový souborový systém

Jakub Čížek | 326

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

** Na fotkách aut nahraných na web je dobré rozmazat SPZ ** Značku dokáže z obrázku přečíst Google i Facebook ** SPZ může naplnit podstatu osobního údaje

Karel Kilián | 73

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

** Představte si svobodné Windows. Bláznivá vize? ** Vývojáři je přitom začali psát už před více než dvaceti lety ** Jmenují se ReactOS a spustíte na nich i Total Commander

Jakub Čížek | 54


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč