Clinton objevil spořič obrazovky

Opravdu zpráva více z té kategorie zábavných, Bill Clinton užasl, když spatřil v chodu obyčejný spořič obrazovky.
Opravdu zpráva více z té kategorie zábavných, Bill Clinton užasl, když spatřil v chodu obyčejný spořič obrazovky. Při návštěvě školícího střediska uviděl na jedné z obrazovek klasický animovaný spořič postupně zobrazující různé fotky a zmohl se pouze na slovo úžasné. Ač by se to dalo zahrát do autu, jako že úžasné mu připadalo vybavení učebny nebo dostatek pronikajícího světla, mluvčí Bílého domu v humorně laděné odpovědi tuto událost komentoval, že Clinton má v Bílém době jako spořič pouze zobrazený znak prezidenta USA a ten se nehýbe.

Clinton je obecně znám svým nadšeným přístupem k počítačům, kde projevuje dětskou radost na banalitami všedního dne. Vzpomeňme jak letos s velkou slávou se Bill rozhodl koupit vánoční dárky po Internetu a jaké okolo toho bylo pozdvižení. Rozhodně nechceme nic Billu Clintonovi vyčítat, na záležitosti ohledně nových technologií je tu ostatně více jeho viceprezident Al Gore, který se pomalu po neslaném začátku rozjíždí v kampani na prezidenta. A Billovi nemůžeme už vůbec vyčítat, když při práci s Internetem hýří optimismem a nadšením, to ti naši politici by se zmohli asi pouze na slovo zbytečné či nebezpečné.

Diskuze (4) Další článek: Mechanical Desktop místo AutoCADu

Témata článku: Bill, Spořič, OBJ, Bill Clinton, Nebezpečná událost, Úžasné auto, Všední den, Objev, Obrazovka, Nadšení, Různé kategorie, Různé znaky, Bílý dům, President, Clinton, GoreMark Cerny v novém videu vysvětluje, jak se vyrábí herní konzole

Mark Cerny v novém videu vysvětluje, jak se vyrábí herní konzole

Zajímá vás kreativní proces vývoje a výroby nové konzole? Architekt Playstationu vám vše pěkně vysvětlí.

Michal Maliarov
SonyVideo
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
Podívejte se na exkluzivní záběry z rebootu akční série Saints Row

Podívejte se na exkluzivní záběry z rebootu akční série Saints Row

Gameinformer nám dává nahlédnout na chystaný návrat do šíleného světa Saints.

Michal Maliarov
Saints RowVideo
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Zapomeňte na ropu a uhlí, Evropa chce vyrábět petrolej a naftu ze vzduchu
Jakub Čížek
EnergetikaEvropaObnovitelné zdroje