Vyborny zpusob jak podojit danove poplatniky, sen obchodnika - napojit se primo na statni instituce a skolstvi. Fuj.Cisco a bezpecnost ? Malinko vtip. Moznosti jejich produktu jako je asa jsou roky za konkurenci. Behavioralni analyza chovani site je jen zlomek toho, cim je treba se zabyvat.O fasistickych podminkach jejich skoleni a certifikaci nemluve. Jejich podminky pro odebrani a expirace certifikaci nemaj obdoby.Staci negativne referovat o produktu.
ASA FW neznám, takže nemohu posoudit, ale ve switchich a routerech patří mezi špičku a rovněž mají obstojné WiFi AP. Takže bych nezobecňoval.
spis je to tak ze se momentalne cisco vsema prostredkama brani proti nastupu huaweie a dalsich asijskejch spolecnosti ktery nabizej srovnatelny reseni za zlomek ceny (a u enterprise reseni si troufnu rict i ve stejny kvalite)
Máte s Huaweiem nějaké zkušenosti?Co já vím, tak v ČR chybí jakákoli podpora. Huawei tu má pouze skladníky, ne techniky. A podpora je na prvním místě ještě před funkcemi a cenou.Sice jsem se s Huawei nesetkal, ale mám k jejich zařízením mám jistý despekt. Pokud má někdo dobré zkušenosti, rád se nechám vyvést z omylu :)Pořád si myslím, že to co Cisco, Juniper, Alcatel, HP... budovaly celá léta, to nemůže Huewei dohnat za tak krátkou dobu. Hardwarem možná ano, to není problém navrhnout, ale hardware je jen část. Důležité jsou software a podpora a tam si myslím, že budou mít hodně co dohánět.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.