Chybí vám v MSIE funkce? Nehledejte dál

Pokud používáte klasický Internet Explorer a chybí vám v něm funkce, asi jste se již rozloučili s představou, že tam někdy budou, zkuste alternativu. Vypadá velmi podobně a v mnohé je lepší než MSIE, je to totiž MyIE2…
Pokud používáte běžně MS Internet Explorer, možná někdy potřebujete udělat něco, co vám tento program nedovolí, nebo máte nízké rozlišení a více otevřených oken se vám dole v liště hromadí, že se ani nedá přečíst, co je kde otevřeno. To vše se dá snadno vyřešit a to pomocí prográmku MyIE2, tedy jakési nadstavby MSIE.

První výhodou je to, že není nutné program instalovat, ale stačí ho po stáhnutí rozbalit do libovolné složky, přičemž by spuštění nemělo mít vliv na registr ani na systém celkově. Další příjemnou zprávou je možnost zprovoznění v našem jazyce, takže ani méně zkušení uživatelé by neměli mít s jeho používáním větší potíže. Pro uživatele s méně výkonným počítačem je určitě přínosem zabudovaný pop-up killer, který umí zlikvidovat vyskakující okna, tolik „oblíbená“ na nejrůznějších webových stránkách. Pro uživatele s pomalejším připojením také není problém nastavit si ad-killer, který umí zastavit zobrazování reklamních bannerů, a to podle jejich zdroje. Program je po vzoru WinAmpu a dalších také skinovatelný, existuje na něj slušné množství různých vzhledů, které stačí jednoduše nakopírovat do určitého adresáře a poté vybrat pomocí jednoduchého dialogu.

Co se mého názoru na program týká, myslím, že se jedná o zajímavou alternativu, která by si jistě našla své uživatele, ale rozhodnutí je samozřejmě na každém z nás. Pokud byste chtěli vědět víc, mrkněte na domovské stránky programu, kde naleznete spoustu užitečných informací a také možnost stáhnoutsi tento program. Stahovaný soubor by měl mít velikost okolo 500 – 550 kB podle verze.

Diskuze (56) Další článek: MV2 Player – český a skvělý

Témata článku: Internet, Internet Explorer, Zkušený uživatel, Killer, Různá alternativa, Funkce, Vyskakující okno

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 6 odolných telefonů a 22 powerbank

Srovnání technologií QLED a OLED

Měřte své sportovní výkony

Sady pro chytrou domácnost