Software | Chrome

Chrome se již ve Windows bude instalovat do správné složky

Chrome se již ve Windows bude instalovat do správné složky

Je to šest let, co Google připravil 64bitovou verzi prohlížeče Chrome. Ihned poté uživatelé nahlásili chybu, že se ve Windows instaluje do programové složky pro 32bitový software – C:\Program Files (x86). Funguje to tak doposud, oprava přišla po dlouhých letech až minulý týden.

Yann Dago do kódu projektu Chromium přidal pravidlo, že 64bitové prohlížeče se správně nainstalují do C:\Program Files. Kdy se novinka dostane k uživatelům, zatím nevíme. Každopádně bude třeba současný prohlížeče odinstalovat a nainstalovat znovu.

Chyba mimochodem nepostihla je Google Chrome, ale také některé další prohlížeče postavené na Chromiu, které chování samy neupravily. Do C:\Program Files (x86) tak uložily soubory i Brave, Maxthon a další. Iron Browser se už ale instaluje do C:\Program Files a Opera, Vivaldi nebo třeba český Seznam prohlížeč využívají osobní složky uživatele, tedy C:\Users\Jmeno\AppData\.

via Ghacks

Diskuze (20) Další článek: Pod kupolí: Román Stephena Kinga by se mohl stát skutečností na Marsu

Témata článku: Windows, Google, Software, Prohlížeče, Chrome, Opera, Vivaldi, Program Files, Bugs, Bude, Uživatelé, Složka, Prohlížeč, Google Chrome, Seznam, INS, Chromium, Maxthon, Files, AppData, Seznam Prohlížeč, Chrom, Brav40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály