Prezentace klienta

Chraňte svou online komunikaci a data po dobu 5 let za pouhých 60 dolarů s Ivacy VPN

S ohledem na současný světový scénář se rizika kybernetické bezpečnosti stávají stále větším problémem pro nezabezpečené kancelářské sítě a malé podniky. Pokud jste jednotlivec pracující z domácí kanceláře nebo podnikatel, který chce ochránit své citlivé informace před tím, aby se dostaly do rukou zlodějů dat, je načase používat síť VPN.

Co může být lepším řešením než použití VPN, která nejenže hraje klíčovou roli při ochraně přenosu dat online a pomáhá vám obejít vládní omezení a komunikovat za hranicemi státu, ale také poskytuje cenově dostupné řešení?

Doporučujeme předplatné Ivacy VPN, které ochrání vaši komunikaci na příštích 5 let za pouhých 60 dolarů, abyste nemuseli platit vysokou cenu za nedostatečnou péči o vaše soukromí a bezpečnost.

Jak chrání Ivacy VPN vaši online komunikaci?

Jistě vás zajímá, jak by používání VPN vyřešilo všechny mé obavy o soukromí a bezpečnost. Ivacy VPN chrání vaše data online tím, že je umožňuje přenášet prostřednictvím end-to-end šifrovaného tunelu na vzdálený server v místě, které je obvykle jiné než vaše vlastní. To pomáhá chránit váš internetový provoz a důvěrná data před vládními subjekty, poskytovateli internetových služeb, počítačovými zločinci a správci sítí.

Šifrování je metoda šifrování dat tak, aby je mohly dešifrovat pouze oprávněné strany. Upravuje čitelná data tak, aby se útočníkům nebo komukoli jinému, kdo je zachytí, jevila jako náhodná. Šifrování v tomto ohledu funguje podobně jako "tajný kód".

Ivacy VPN propojuje zařízení navazováním šifrovaných spojení. (Ve VPN se běžně používají šifrovací technologie IPsec nebo SSL/TLS.) Zařízení připojující se k VPN generují šifrovací klíče, které zakódují a dekódují veškerá data přenášená mezi nimi. Tato technika může způsobit určité zpoždění síťových připojení a zpomalit síťový provoz.

Proč miliony uživatelů důvěřují službě Ivacy VPN?

Ivacy VPN vám umožní zažít bezpečnost a soukromí jako nikdy předtím. Zde je důvod, proč miliony lidí spoléhají na Ivacy VPN při ochraně své online komunikace a přenosu dat:

Ochrana před únikem protokolu IPv6

Ivacy VPN poskytuje ochranu proti úniku IPv6, protože IPv6 může způsobit únik vaší online IP adresy a umožnit třetím stranám sledovat vaši aktivitu.

Široká nabídka více než 5700 serverů VPN

Ivacy VPN nabízí více než 5700 serverů ve více než 100 různých zemích. Připojení k serveru je zřídkakdy obtížné, pokud je vaše IP oblíbená a poskytuje nižší rychlosti. K nejbližšímu dostupnému serveru se můžete okamžitě připojit kliknutím na tlačítko Připojit.

Zabezpečený systém DNS

K únikům DNS může dojít, pokud požadavek (IP adresa spojená s danou adresou URL) projde přes DNS poskytovatele internetových služeb, nikoli přes tunel VPN. Ivacy VPN tento kanál šifruje.

Vícenásobné protokoly

K dispozici jsou protokoly TCP, UDP, L2TP a IKEV. Výběrem jednoho z těchto protokolů vytvoříte neprolomitelné připojení šifrovací vrstvy vojenské sítě.

Bezpečné odesílání a přijímání dat

Prakticky každý podnik nebo odvětví má běžný způsob odesílání a přijímání důležitých digitálních informací. Tato citlivá data by měla být z bezpečnostních důvodů zobrazována prostřednictvím zabezpečeného připojení, které poskytuje Ivacy VPN.

Ochrana před útoky DDoS

Útoky DDoS jsou zákeřné a mohou přerušit váš internetový provoz a zahltit jej do té míry, že se infrastruktura zhroutí. Ivacy poskytuje dokonalou ochranu před útoky DDoS.

Zůstaňte chráněni na veřejné Wi-Fi

Pracovníci na dálku mohou pracovat odkudkoli, včetně kaváren, knihoven a jiných podniků, ale má to háček. Bezplatná Wi-Fi, kterou můžete využívat, může ohrozit kybernetickou bezpečnost vaší společnosti.

Hackeři mohou snadno ukrást nešifrovaná data, zřídit falešné hotspoty WiFi a dokonce napodobit velké webové stránky pomocí otevřených veřejných sítí. Pomocí sítě VPN se vaši zaměstnanci mohou připojit přímo k podnikové síti prostřednictvím šifrovaného tunelu, čímž se sníží riziko používání veřejné WiFi.

Zabezpečené stahování

Ivacy kontroluje a odstraňuje nebezpečný malware nebo viry ve stažených souborech pomocí nejmodernější technologie detekce hrozeb v reálném čase, takže jste vždy v bezpečí.

Bezpečný vzdálený přístup k firemním souborům pomocí Ivacy VPN

Při práci na firemním počítači připojeném k firemní síti se o bezpečnost firemních souborů příliš nestaráte.

Pokud však přistupujete k firemním souborům na svém osobním počítači, nabízí Ivacy VPN další vrstvu zabezpečení důležitých firemních dat.

Nepřetržitá zákaznická podpora

Pokud budete při používání Ivacy VPN potřebovat pomoc s řešením problémů, pozorný tým zákaznické podpory je vám vždy k dispozici prostřednictvím lístku podpory, e-mailu a živého chatu.

Exkluzivní nabídka & slevy

Exkluzivní nabídka a slevy společnosti Ivacy VPN z ní dělají jednu z nejlepších služeb VPN, které lze kdy používat pro obchodní komunikaci. V současné době je Ivacy VPN k dispozici za 60 dolarů na 5 let, což znamená, že je k dispozici za 1 dolar měsíčně!

30denní záruka vrácení peněz

A nakonec, pokud nejste se službami Ivacy VPN spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz na oddělení péče o zákazníky. Ujistěte se, že tak učiníte během prvních 30 dnů, protože nabídka platí pouze 30 dnů od nákupu.

Získejte předplatné nyní, abyste později nelitovali!

Pokud jste ještě nikdy nepoužívali VPN k ochraně své online obchodní komunikace, nyní je ten správný čas, abyste tak učinili díky exkluzivní slevové nabídce Ivacy VPN a 30denní záruce vrácení peněz! Tak na co ještě čekáte? Předplaťte si Ivacy VPN a využijte:

  • dostupnost nových region,
  • užívejte si bleskové rychlosti,
  • bezpečné šifrování dat,
  • neomezené používání,
  • zákaznická podpora 24/7,
  • přísná politika zákazu přihlašování.
Další článek: OneDrive, Dropbox, iCloud a Disk Google. Které 2TB cloudové úložiště je nejlevnější?

Témata článku: Prezentace klientaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Nové Need for Speed nese podtitul Unbound. Spolu s první ukázkou odhalilo rovnou i datum vydání

Nové Need for Speed nese podtitul Unbound. Spolu s první ukázkou odhalilo rovnou i datum vydání

Pokračování arkádových závodů od EA zkombinuje realistickou grafiku s oživlým graffiti.

Martin Nahodil
Need for Speed UnboundDatum vydáníOznámení
Pixel 7. Telefony od Googlu mají vyhlazenější design, vylepšený foťák a vestavěnou VPN

Pixel 7. Telefony od Googlu mají vyhlazenější design, vylepšený foťák a vestavěnou VPN

** Nová generace vylepšuje loni nastolený design ** Vylepšily se foťáky, hlavně u modelu Pro ** Google nabídne 5 let funkčních i bezpečnostních aktualizací

Jan Láska
Vlajková loďPixel
Ruský koronavirus dokáže nakazit člověka. Imunita proti covidu ně něj nezabírá

Ruský koronavirus dokáže nakazit člověka. Imunita proti covidu ně něj nezabírá

** Koronavirus Khosta-2 přenášejí netopýři v okolí černomořského střediska Soči ** Ruští virologové ho považovali za neškodného pro člověka ** Teď se američtí vědci postarali o radikální přehodnocení tohoto názoru

Jaroslav Petr
KoronavirusRusko
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle