Chcete webové stránky bez chyb v syntaxi? Nechte si pomoci

Někdy se na webové stránce prohlížeč zastaví a ohlásí, že našel chybu. Poté nabídne, zda chce uživatel provést ladění. Pokud nechcete být oním tvůrcem, zkuste třeba novou verzi CSE HTML Validator.
CSE HTML Validator pochází od společnosti All Internet Sollutions a řadí se mezi užitečné programy, a jistě ho ocení každý z tvůrců HTML stránek. Jednoduše řečeno, ne každý dokáže napsat HTML kód tak dobře, že se nedopustí ani nejmenší chybičky. Většinou se jedná o maličkosti, což téměř na stránce nepostřehnete, ale občas se může stát, že se hned ve hlavičce stránky vyskytne chyba takového rázu, že se vám zbytek stránky už nezobrazí, a je tvrdou skutečností, že se s takovou chybou dá setkat více než často. Kromě toho, že CSE HTML Validator projde syntax vaší stránky a upozorní na chyby, má i další funkce. Kromě možnosti otevření v editoru více stránek najednou jsou zde i rozšířené možnosti úpravy samotné stránky, najdete zde i možnost rychlého vkládání HTML tagů, které si můžete dokonce i nakonfigurovat (přidat tagy, nepoužívané odstranit z nabídky...).

Klepněte pro větší obrázek

V odlehčené verzi Lite, která je zadarmo a postačí jistě prakticky každému, má instalační soubor velikost 2,67 MB. Plná verze pak stojí 69 USD a instalační soubor má 3,12 MB.

Diskuze (19) Další článek: 87 GB na cédéčku dosaženo

Témata článku: Internet, Odlehčená verze, Rychlé vkládání, NEC, Pomoc, Syn, Syntax, Chyba, HTML


Určitě si přečtěte

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

** 43", 4K, 60 Hz a HDR k tomu za deset tisíc ** Televizor takových parametrů stojí téměř polovinu, co monitor ** Využití televize jako monitoru přináší řadu kompromisů, ale jde to

Tomáš Holčík | 63

Co udělat s novým počítačem s Windows, než ho začnete používat

Co udělat s novým počítačem s Windows, než ho začnete používat

** Čerstvě zakoupený počítač je vhodné trochu připravit ** Věnujte pozornost instalaci a předinstalovaným aplikacím ** Zamyslete se nad zálohou a antivirem

David Polesný | 83

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Elektřina se vyrábí v elektrárnách, ale do zásuvek v našich domovech to pak má ještě hodně daleko. Dnes se na tuhle dlouhou cestu podíváme.

David Polesný | 85Aktuální číslo časopisu Computer

Jak nastavit a ochránit nový mobil

Velký test bezdrátových klávesnicí a myší

Počítače v roce 2019

Srovnání barevných laserových multifunkcí