Chcete webové stránky bez chyb v syntaxi? Nechte si pomoci

Někdy se na webové stránce prohlížeč zastaví a ohlásí, že našel chybu. Poté nabídne, zda chce uživatel provést ladění. Pokud nechcete být oním tvůrcem, zkuste třeba novou verzi CSE HTML Validator.
CSE HTML Validator pochází od společnosti All Internet Sollutions a řadí se mezi užitečné programy, a jistě ho ocení každý z tvůrců HTML stránek. Jednoduše řečeno, ne každý dokáže napsat HTML kód tak dobře, že se nedopustí ani nejmenší chybičky. Většinou se jedná o maličkosti, což téměř na stránce nepostřehnete, ale občas se může stát, že se hned ve hlavičce stránky vyskytne chyba takového rázu, že se vám zbytek stránky už nezobrazí, a je tvrdou skutečností, že se s takovou chybou dá setkat více než často. Kromě toho, že CSE HTML Validator projde syntax vaší stránky a upozorní na chyby, má i další funkce. Kromě možnosti otevření v editoru více stránek najednou jsou zde i rozšířené možnosti úpravy samotné stránky, najdete zde i možnost rychlého vkládání HTML tagů, které si můžete dokonce i nakonfigurovat (přidat tagy, nepoužívané odstranit z nabídky...).

Klepněte pro větší obrázek

V odlehčené verzi Lite, která je zadarmo a postačí jistě prakticky každému, má instalační soubor velikost 2,67 MB. Plná verze pak stojí 69 USD a instalační soubor má 3,12 MB.

Diskuze (19) Další článek: 87 GB na cédéčku dosaženo

Témata článku: Internet, HTML, NEC, Syn, Syntax, Rychlé vkládání, Odlehčená verze, Pomoc, Chyba

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů