Chcete ušetřit čtyři sta tisíc?

Skoro tolik totiž nyní stojí plná verze DesignStudia od Alias|Wavefront. Pokud absolvujete nepříliš náročný registrační kolotoč na TryDesign.com, může být evaluation verze vaše.
Skoro tolik totiž nyní stojí plná verze DesignStudia od Alias/Wavefront. Pokud absolvujete nepříliš náročný registrační kolotoč na TryDesign.com, může být evaluation verze vaše.

DesignStudio je špičkový software pro návrh designu, zkratkami označovaný jako CAID (Computer Aided Industrial Design). Design Studio patří do rodiny produktů StudioTools a po zaregistrování na výše zmíněném webu dostanete zdarma 30denní verzi. Kromě samotného programu jsou ale součástí dodávky i dvě cédéčka s výukovými materiály, takže nikdo nemusí začít z nuly. Ještě k ceně: Design Studio se cenově pohybuje okolo šesti set tisíc korun, nicméně do konce června je v souvislosti s uvedením nové verze, ke které se stahuje i tato promoakce, cena asi o třetinu snížena.

I když jde o poměrně slušnou marketingovou akci Alias/Wavefrontu, je to současně vynikající možnost, jak se dostat na měsíc k plně funkčnímu produktu v jinak pro většinu z nás nedostupné cenové relaci, přitom ale s vynikajícími funkcemi. Zoufat nemusíte ani v případě, že váš počítač neběží na systému SGI Irix nebo Sun Solaris, DesignStudio je totiž dostupné i pro Windows NT/2000. Trochu složitější to ale bude s požadavky na hardware – jako minimum je uváděno Pentium II na 300 MHz, 300 MB na disku a mezi 128 až 256 MB RAM jako základ, doplněný ještě grafickou kartou s 16 MB texturové paměti.

Pokud máte čas a chuť, můžete si evaluation verzi DesignStudio „objednat“ na TryDesign.com, nebo napsat na adresu českého zástupce Alias/Wavefront z firmy A/W Graph.

Diskuze (4) Další článek: Týden: I Love You a zbývající bezvýznamnosti

Témata článku: Hardware, Software, Tisíc, Cenová relace


Určitě si přečtěte

Uživatelé hlásí problémy s jednou z listopadových záplat pro Windows 10
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
26 užitečných rozšíření pro Chrome: Naučte prohlížeč nové věci

26 užitečných rozšíření pro Chrome: Naučte prohlížeč nové věci

** Prohlížeč Chrome obsahuje širokou škálu funkcí, neumí ale všechno ** Jeho schopnosti můžete rozšířit pomocí rozšíření ** Vybrali jsme pro vás zajímavé a užitečné doplňky

Karel Kilián | 44

Karel Kilián
Doplňky do prohlížečeChromeProhlížeče
Seznam.cz má vlastního hlasového asistenta pro Android. Rozumí česky a nastaví i budík
Jakub Čížek
Mobilní aplikaceAndroidSeznam.cz
Šéf Spotify: Budeme zdražovat. Náš obsah se zlepšil
Markéta Mikešová
PředplatnéSpotify

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5