Alexa | Google Asistent

Chcete pracovat v McDonald's? Stačí říct Google Asistentovi či Alexe a rovnou se přihlásíte

Jestliže vás láká práce v McDonald's, bydlíte v jedné z vybraných zemí a jste leniví hledat konkrétní inzeráty, můžete říci své digitální asistentce. Firma totiž přidala podporu Alexy i Google Asistenta a tak je možné se skrze ně ucházet o práci.

Firmy aktuálně hledají všemožné cesty, jakými získat nové zaměstnance. Nyní se řetězec s rychlým občerstvením McDonald's rozhodl využít chytré asistenty a tak je možné se o práci přihlásit skrze Alexu od Amazonu či Google Asistenta. Těm stačí zadat např. příkaz „Alexa, help me get a job at McDonald's“ a o zbytek se postará asistent.

Automat poté zaznamená vaše jméno, v jaké oblasti chcete pracovat a kde bydlíte. Vybraní zájemci následně obdrží testovou zprávu s odkazem, kde naleznou další podrobnosti o tom, jak pokračovat s přihláškou. Funkce bude dostupná v USA, Kanadě, Francii, Německu, Španělsku, Irsku, Itálii a Velké Británii, firma ji ale rozšiřuje postupně. Bohužel s ohledem na oficiální nedostupnost obou asistentek je nepravděpodobné, že bychom se této vychytávky dočkali i u nás.

K ovládání chytré domácnosti se hodí Google Home Hub. Jak funguje?

Zdroj: Android Police

Diskuze (14) Další článek: YouTube Music bude předinstalované v rámci Androidu. Nahradí Google Play Music

Témata článku: USA, Amazon, Chytrá domácnost, Německo, Alexa, Google Asistent, Velká Británie, Francie, Itálie, Amazon Echo, Potraviny, Reproduktory, Kanada, Jídlo, Španělsko, McDonald's, Voice In, Irsko, Vybraná země, Job, Android Police, Asistentka, ASI, Google Home Hub, Chytrá domácnost na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Facebook a Instagram mohou přes své prohlížeče sledovat veškerou vaši aktivitu, odhalila analýza
Markéta Mikešová
SledováníSoukromíInstagramFacebookSociální sítě
Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Ať už se chcete pochlubit fotkami z dovolené na velké obrazovce, nebo si přehrát video uložené na disku počítače, neobejdete se bez zrcadlení obrazovky. Ve výchozím stavu jej podporuje Windows i Android.

Stanislav Janů
NávodyTelevizeWindows
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

** Nejen mobilní výrobci jsou naučeni rok od roku prodávat stále více telefonů ** Tento trend se však zákonitě musí někdy zastavit ** Jenže, co naplat, když jsou starší zařízení „uměle“ nepoužitelná?

Martin Chroust
Prasklý displejBaterieAktualizace softwaru
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony