Reklama

Chcete 5 dní v roce navíc? Stačí vám k tomu spolehlivý počítač

Možnost pracovat odkudkoli už dnes není jen pracovním benefitem, ale pro mnohé firmy samozřejmostí.

S prací a spoluprací na dálku však pro IT oddělení přichází výzva, jak zajistit, aby byli zaměstnanci stále produktivní a aby nedocházelo ke zbytečným prostojům. HP řeší, jak se k této výzvě postavit jednoduše.

Když se budete nacházet na druhém konci světa, těžko IT oddělení vyřeší problém s vaším zařízením. Společnost HP proto přichází s komplexním řešením služeb a podpory v podobě HP Active Care, které se stará o optimální provoz zařízení i tím, že problémům předchází, případně vyřeší malé problémy dříve, než se stanou velkými.

Podle studie společnosti Microsoft majitelé starších počítačů pak čekají 3,5× déle kvůli problémům jako je zamrzání, zastaralá baterie, procesor či software. Díky aktivnímu řešení zastarávání hardwaru i softwaru a předcházení problémům se dá s HP Active Care ušetřit až 5 dní v roce.

HP Active Care je kompletní na míru šitá sada služeb zajišťující ochranu, podporu a opravu zařízení HP po celém světě. Funguje na základě aktivního monitorování stavu hardwaru a prediktivního nástroje HP TechPulse, který upozorňuje na závady a aktualizace, poskytuje návod k vyřešení základních problémů svépomocí a automaticky zadává servisní požadavky pro rychlé vyřešení poruchy zařízení. Tato jedinečná analytická technologie využívající strojové učení předchází závadám zastavujícím chod počítače, jako je selhání pevného disku a baterie.

Pokud u dané poruchy není možné servisní požadavek zadat automaticky, je vám k dispozici vzdálená diagnóza a podpora HP. Nelze-li případný problém vyřešit na dálku, hned druhý pracovní den za vámi přijede technik rovnou s náhradním dílem (HP Next Business Day Onsite Support). A to ve více než 90 zemích světa díky volitelné podpoře pro cestovatele HP Travel CarePack. O kontrolu nad poškozenými médii a ochranu citlivých dat se zase postará volitelná služba HP Defective Media Retention, která nabízí možnost ponechat si vadná média.

S komplexním balíkem služeb HP Active Care máte zajištěnou nejen efektivní práci bez zbytečných prostojů, čímž ušetříte nemalé prostředky, ale také necháte starost o počítače na jiných a můžete se plně soustředit jen na své podnikání.

Další článek: Misím na Mars by měly velet ženy. Dokážou lépe povzbuzovat své týmy

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Oppo a OnePlus nesmí v Německu prodávat telefony. Zákaz hrozí i v dalších zemích EU

Oppo a OnePlus nesmí v Německu prodávat telefony. Zákaz hrozí i v dalších zemích EU

** Patentové spory většinou ústí k tomu, že jedna z firem zaplatí ** Oppo ani OnePlus však nechtějí platit 2,50 EUR za každý telefon ** Firmy už v Německu nesní prodávat, a to může platit i o dalších trzích

Martin Chroust
NěmeckoPatentSmartphony
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
GTA 6 bude kreativním benchmarkem pro celý zábavní průmysl, tvrdí Strauss Zelnick

GTA 6 bude kreativním benchmarkem pro celý zábavní průmysl, tvrdí Strauss Zelnick

CEO vydavatelství Take-Two rozhodně nešetří superlativy.

Michal Maliarov
Grand Theft AutoTake Two