Chceš se svézt Aston Martinem?

(inzerce) S vůní James Bond 007 Ocean Royale je to možné! Na www.vune007.cz můžeš soutěžit o 7 projížděk Aston Martinem!

Kdo z vás by nechtěl být alespoň na malý okamžik jako James Bond 007 – odvážný, sebevědomý, sexy, obklopený luxusem a ženami? S novou vůní James Bond 007 Ocean Royale se svému snu můžeš přiblížit! A nejen to. Můžeš soutěžit o 7 projížděk Aston Martinem nebo zkusit i bondovský kvíz a vysoutěžit 7 balíčků profesionální vlasové kosmetiky Wella v hodnotě 2 000 Kč pro sebe nebo svoji drahou polovičku.

Čeká na Tebe i 20% sleva na nákup novinky Ocean Royale u vybraných partnerů.

007.jpg

A kdo Ti přináší tyto skvělé ceny? Zbrusu nová vůně Ocean Royale od Jamese Bonda - nebezpečně sofistikovaná a mužná vůně z vás s jistotou udělá neodolatelného elegána po celý den. Tato svěží, dřevitá vůně je inspirována Karibikem, jeho slunnými plážemi a horkým pískem. Odráží v sobě ale také dobrodružnou povahu agenta 007. Vodní tóny Ocean Royale z exotického Karibského moře vytváří osvěžující kombinaci spolu se smyslnými dřevitými složkami, které tvoří teakové, santalové a cedrové dřevo. Unikátní modrá barva přináší svěžest a probouzí touhu po dobrodružství v každém z nás.

Rozhodně Ti nesmí chybět a žádná kráska už Ti neodolá! Tak neváhej a mrkni na www.vune007.cz.

Bond 007.jpg
Další článek: Microsoft si v reklamách utahuje z neschopnosti Google Docs (video)

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,