Waze | Navigace

Cestu v navigaci Waze vám může diktovat Batman. V mapě se pak objeví i jeho batmobil

Jízda za pomoci navigace Waze už nemusí být tak nudná, minimálně pokud jste fanoušky komiksů od DC. Aplikace tento týden dostala novinku, kdy cestu vám může diktovat Batman, jeden z nejslavnějších superhrdinů historie. A pokud máte raději padouchy, můžete si nastavit i jeho protivníka Riddlera. 

Google, kterému Waze patří, oba dva komiksové charaktery do navigace zařadil k příležitosti 81letého výročí vzniku Batmana. Reálně to znamená, že místo klasického auta se vám na mapě může zobrazit Batmobil a instrukce bude dávat hlas herce Kevina Conroye, který dabuje Batmana v animovaném seriálu vysílaném od 90. let. Hlas Riddlerovi zas propůjčil Wally Wingert, který postavu dabuje v herní sérii Batman: Arkham. 

Batmanovskou navigaci dostanete pouze v angličtině, španělštině a portugalštině. Nebude také trvalá, novinka platí pouze do 31. října. Dost možná ale pak přijde něco jiného, ve Waze už se v minulosti objevilo několik fiktivních postav. Pokud chcete Batmana nebo Riddlera získat, stačí otevřít aplikaci a kliknout na možnost Drive with Batman.

Diskuze (3) Další článek: Škoda Enyaq iV: Nový elektromobil zaujme designem, cena je ale vysoká

Témata článku: Google, Waze, Navigace, Komiks, Mapa, OBJ, Batmobil, BatmanS nákupem herních studií jsme rozhodně neskončili, říká Phil Spencer

S nákupem herních studií jsme rozhodně neskončili, říká Phil Spencer

Seznam studií pod taktovkou Microsoftu ještě poroste.

Michal Maliarov
MicrosoftByznys
Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android