Byznys | Web

České Letgo vstalo z mrtvých. Služba po oznámení konce opět funguje a přijímá nové inzeráty

Služba Letgo je na českém trhu poměrně krátce, ale díky intenzivní reklamní kampani už o této konkurenci Bazošu nebo Sbazaru leckdo slyšel. Jenže loňský vstup na český trh zřejmě nenaplnil očekávání, a tak před pár týdny služba oznámila odchod z místního trhu do konce března. Informovala o tom i přímo na webu a v aplikaci, kde již nebylo možné přidávat nové inzeráty. O to více překvapí že služba je opět v provozu a prý bude fungovat dál.

Protože v závěru měsíce března nedošlo k ukončení provozu a ten pokračoval dál i prvního dubna, načež se objevila možnost vkládání inzerátů a první oznámení, že služba bude pokračovat, mnozí to považovali jen za aprílový vtip. Jenže týden poté služba stále funguje.

Že by to byl jen marketingový krok? Možná se tak název „Letgo“ dostal do podvědomí dalších lidí, protože se o náhlém ukončení služby zpráva rychle rozkřikla napříč médii, ale zároveň s tím bylo spojeno, že tato služba končí a oznamovala to i přímo na svém webu. Navíc dle reakcí na Facebooku řada dosavadních uživatelů zrušila své účty a ztratila důvěru. Po stránce marketingu tento neobvyklý krok tedy rozhodně neprospěl.

„Prozatím Letgo v České republice pokračuje dál a nyní můžete vkládat inzeráty tak jako dříve! Chcete, aby Letgo zůstalo v České Republice delší dobu? Pomoci můžete tím, že budete na platformě aktivně nakupovat a prodávat,“ sdělil ve svém oznámení Jakub Kováč, ředitel Letgo pro Střední Evropu.

Diskuze (15) Další článek: Amazon chce vytvořit konkurenta AirPods, pracuje na sluchátkách s Alexou

Témata článku: Byznys, Web, Facebook, Bazoš, Sbazar, Inzerát, Služba, Oznámení konce, Oznámení, Trh, Česká republika


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu