České firmy na CeBITu 2001

Letošní veletrh CeBIT 2001 bude o měsíc dřív, než v minulém roce. Přesto se zdá, že sněhánky návštěvníky neminou. Které české firmy najdete na CeBITu a které z nich nejsou na oficiálním seznamu, ale jen zde?
Letošní veletrh CeBIT 2001 bude o měsíc dřív, než v minulém roce. Přesto se zdá, že sněhánky návštěvníky neminou. Které české firmy najdete na CeBITu a které z nich nejsou na oficiálním seznamu, ale jen zde?

2N vyrábí telefony a telefonní zařízení. Stejně jako v minulém roce vystavuje v hale 17 na stánku C53.

CONTEG z Humpolce bude vystavovat v hale 10 na stánku 109.

CYKLOS CHOLTICE bude vystavovat v hale 13 na stánku C40/1.

DECROS z Českých Budějovic představuje původního českého výrobce bezpečnostních prostředků pro výpočetní techniku. Stejně jako v minulém roce vystavuje v hale 23 na stánku D30.

EMKO CASE, a.s. z Brna je soukromá firma na výrobu počítačových krytů. Stejně jako v minulém roce ji najdeme v hale 12 na stánku E06.

EUROCASE TECHNOLOGY z Úpice vyrábí kryty počítačů od desktopů až po bigtowery. Stejně jako v minulém roce ji najdeme v hale 12 na stánku E40.

GRISOFT z Brna je původním autorem antivirového programu AVG. Stejně jako v minulém roce ji najdeme v hale 6 na stánku E53.

KMP Burotechnik, s.r.o. z Čkyně se specializuje na kancelářské potřeby a papírnictví. Stejně jako v minulém roce ji najdeme v hale 7 na stánku B42.

LAMA Plus z Karviné je zaměřena na spotřební materiál v oblasti výpočetní techniky. Letos bude vystavovat v hale 10 na stánku 413.

LEVEL z Náchoda bude vystavovat v hale 13 na stánku C40/2.

MEGANET z Brna je klasická síťařská firma. Stejně jako v minulém roce ji najdeme v hale 11 na stánku B53.

MICOS, spol. s.r.o., divize TELCOM - obchodně servisní pracoviště z Prostějova se zabývá telefonní problematikou. Stejně jako v minulém roce ji najdeme v hale 15 na stánku F53.

MINISTERSTVO PRŮMYSLU ČR snad nepotřebuje komentář. Tentokrát bude v hale 10 na stánku 109.

RAYFILM/DATA EAST z Opavy vyrábí samolepicí štítky a papírový spotřební materiál pro různé druhy tiskáren. Stejně jako v minulém roce ji najdeme v hale 7 na stánku A32.

SITEL spol. s r.o. z Prahy 10 bude vystavovat v hale 13 na stánku C40.

STROM Telecom z Prahy 4 je systémový integrátor pro realizaci telekomunikačních služeb. Stejně jako v minulém roce ji najdeme v hale 15 na stánku E52.

TIU PLAST z Neratovic bude vystavovat v hale 13 na stánku C40.

TRITÓN Pardubice spol. s r. o. (z Pardubic pochopitelně) se specializuje na rozvaděče a spínací mechanismy. Stejně jako v minulém roce ji najdeme v hale 11 na stánku A15.

Na seznamu vystavujících chybí některé firmy, které minulý rok vystavovaly (AEC spol. s r.o., Atlas Micro, Intelek, Pike Electronic, Service4U, Software602 a Trinity), vstali však noví bojovníci (Conteg, Cyklos Holtice, Level, Sitel a Tiu Plast).

Kromě výše uvedených firem z oficiálního seznamu existují firmy, které rovněž najdeme na CeBITu, ale na seznamu nikoli:

MITE z Hradce Králové (MIkroprocesorová TEchnika) se zabývá průmyslovou malou automatizací. Podle údaje z jejich webové stránky firma bude vystavovat, ale není uvedeno kde.

Živě komentuje: České firmy budou tvořit hnízda. Jedno takové centrum se bude nacházet v hale 13 na stánku C40. Zde se vedle českých firem Sitel spol. s r.o., Tiu Plast, Cyklos Choltice a Level bude nacházet německá firma Sitel (Pasov). Ministerstvo průmyslu vystavuje společně s firmou Conteg. Firma Emko Case bude mít společnost v podobě taiwanské firmy Ingenious Technology, Eurocase Technology německou firmu jET Deutschland IT, brněnský Grisoft se bude dělit o stánek s britskou firmou Directions.

Pokud se Vaše firma rovněž účastní veletrhu CeBIT jako vystavovatel, prosím pošlete potřebné informace, článek bude opraven.

Váš názor Další článek: Celý CeBIT se vejde do Palmu či Psionu

Témata článku: Directions, CeBIT, Klasická síť, Humpolec, Level, Halo, Oficiální materiál, Lama, České firmy, Kancelářské potřeby praha, Minulý rok, Tiskárny štítků, Deutschland, Původní materiál, Sitel, Opava, Kancelářské potřeby brno, Trinity, Bezpečnostní veletrh


Určitě si přečtěte

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

37 nejstrašnějších počítačů, které jste kdy viděli

** Přehled nejhorších počítačů na světě ** Šílené konstrukce a materiály ** Jak to dopadne, když se o počítač nestaráte

Karel Javůrek | 22

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

** Loni ajťáky vystrašilo přetečení GPS čítače týdnů ** Nemělo se stát vůbec nic, ale svět opět nebyl připravený ** Za 18 let nás ale čeká ještě něco mnohem většího

Jakub Čížek | 66

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

** Kvalitní drony začínají na 10 000 Kč ** Šli jsme na to jinak a koupili ten nejlevnější s kamerou ** I když je to čínský šmejd, je s ním zábava

Jakub Čížek | 34Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky