České firmy na CeBITu 2000

Začátek veletrhu CeBIT 2000 v německém Hannoveru se nezadržitelně blíží. I letos bude naštěstí s českou účastí, i když ne asi tak velkou, jak by si mnozí přáli.
Začátek veletrhu CeBIT 2000 v německém Hannoveru se nezadržitelně blíží. I letos bude naštěstí s českou účastí, i když ne asi tak velkou, jak by si mnozí přáli. Uvádíme seznam firem s jejich krátkým popisem a místem účasti.

Vezměme to pěkně podle abecedy.

2N z Prahy je výrobce telefonů a telefonních zařízení. Představovanými novinkami budou ATEUS ® - OMEGA, OMEGA Messaging Server, ATEUS ® - KOMPAKT - GSM brána, ATEUS ® -KOMFORT, dveřní komunikátor a další. Najdeme je v hale 17 na stánku F25.

AEC spol. s r.o. je brněnská firma, specializující se na antivirové a ochranné programy a systémová řešení, a to i vlastní. Najdeme je v hale 4 na stánku E61.

ATLAS MICRO z Českých Budějovic najdeme je v hale 10, 4OG na stánku 416.

CHECK IT, a.s. z Prahy představí na CeBITu v rámci stánku IBM Deutschland Check IT TRINITY - konvergenci komunikačních kanálů. Najdeme je v hale 1 na stánku 53.

DATA EAST-RAYFILM z Opavy vyrábí samolepící štítky a papírový materiál pro různé druhy tiskáren. Najdeme je v hale 7 na stánku D38.

DECROS z Českých Budějovic představuje původního českého výrobce bezpečnostních prostředků pro výpočetní techniku. Najdeme je v hale 23 na stánku D30.

EMKO Case, a.s. z Brna je soukromá firma na výrobu počítačových krytů. Najdeme je v hale 12 na stánku E04.

EUROCASE TECHNOLOGY z Úpice vyrábí kryty počítačů ("kejsy" nebo "krabice") od desktopů až po bigtowery. Najdeme je v hale 12 na stánku D44/2.

GRISOFT z Brna je původním autorem antivirového programu AVG. Firmu najdeme v hale 6 na stánku E53.

INTELEK z Brna se zaměřuje na prodej konektorů, kabelů a spojovacího materiálu pro počítačové sítě, telekomunikace a elektroniku a další. Najdeme je v hale 10, 1.0G na stánku 119.

KMP Bürotechnik, s.r.o. z Čkyně se specializuje na kancelářské potřeby a papírnictví. Najdeme je v hale 7 na stánku B42.

LAMA Plus z Karviné představuje spotřební materiál do tiskáren a jiný sortiment. Najdeme je v hale 7 na stánku A07.

MegaNET z Brna je klasická síťařská firma. Najdeme je v hale 11 na stánku A53.

MICOS, spol. s r.o., divize TELCOM - obchodně servisní pracoviště z Prostějova se zabývá telefonní problematikou. Najdeme je v hale 15 na stánku F55.

MINISTERSTVO PRŮMYSLU ČR snad nemá cenu komentovat. Najdeme je v hale 6 na stánku E53.

PIKE ELECTRONIC z Prahy se specializuje na průmyslové řídící systémy a velké databázové informační systémy. Najdeme je v hale 3 na stánku C31.

SERVICE4U z Nýřan se specializuje na recyklování laserových a inkoutových náplní. Najdeme je v hale 7 na stánku A13.

SOFTWARE602 z Prahy zná snad každý, ale kdyby ne - tato firma je autorem kancelářského balíku 602proPC i jiných programů. Najdeme je v hale 6 na stánku E53.

STROM telecom z Dobřejovic je systémový integrátor pro realizaci telekomunikačních služeb. Najdeme je v hale 15 na stánku E52.

TRITÓN Pardubice spol. s r.o. z Pardubic (již podle názvu) se specializuje na rozváděče a spínací mechanizmy. Najdeme je v hale 11 na stánku A54.

Pokud bude vaše firma vystavovat na CeBITu 2000 a není uvedena v tomto seznamu, popř. je změna, prosím, kontaktujte mě a seznam bude aktualizován. Děkuji.

Váš názor Další článek: Computer 3/00

Témata článku: Původní materiál, Deutschland, Hannover, Omega, Opava, Kancelářské potřeby praha, Tiskárny štítků, Recyklování, CeBIT, Bezpečnostní veletrh, Trinity, České firmy, Lama, Antivirová firma, Kancelářské potřeby brno, Halo, Původní výrobce, Klasická síťJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Google ruší aplikaci Android Auto. Její funkce převezme Google Assistant
Martin Miksa
Android 12Android AutoMobilní aplikace