CES: Nejlepší produkty

Jaké jsou nejlepší produkty uplynulého roku? Vybíráme to nej z veletrhu International CES.

Osobní počítač Evo D500 Ultra-slim

Klepněte pro větší obrázekUltraštíhlá konstrukce skříně, zajímavý design a cena, dělají z produktu HP vítěze mezi vítězi. D500 přichází s procesorem Intel Celeron 1,3 GHz, 128 MB RAM (max. 512), 20 GB HDD. Grafiku a zvuk najdete na základní desce. Počítač podporuje WiFi a Bluetooth. V USA pořídíte za zhruba 700 dolarů.

Mobilní zařízení Danger Hiptop Communicator

Klepněte pro větší obrázekHiptop v sobě skrývá přednosti mobilního telefonu a komunikátoru. Dovoluje prohlížet internet, posílat a přijímat email včetně příloh, hrát hry, fotit a samozřejmě telefonovat či posílat SMS. Hardware: procesor ARM 7 s volitelnou frekvencí od 2 do 66 MHz, 4 MB ROM a 16 MB RAM, USB a IrDA port. Cena: pod 200 USD.

MP3 přehrávač Rio Riot Klepněte pro větší obrázek

20 GB harddisk Riotu dovoluje uložit zhruba 400 kompletních alb ve vysoké kvalitě. Velký displej je velmi dobře čitelný a LogiTrack interface umožňuje snadné a pohodlné ovládání. Dobíjecí baterie vydrží až deset hodin provozu. Přehrávač má zabudované FM rádio.

Domácí kino DVX-S100

Klepněte pro větší obrázek

Domácí DVD kino "v krabici" od Yamahy, pořídíte za zhruba 1000 dolarů. Obsahem je: 5.1 kanálový A/V receiver se zabudovaným DVD přehrávačem, 5 kusů reproduktorů a subwoofer. Kromě audia a videa umí zařízení přehrávat i formát MP3.

Domácí video Moxi media center

Klepněte pro větší obrázekZařízení dovoluje uživatelům využít všech vymožeností, které přináší moderní kabelová televize. Kromě sledování "live" programů, které lze kdykoliv stopnout a poté opět navázat, lze zařízení použít jako DVD a audio CD přehrávač nebo DSL či kabelový router, jenž poskytne i DHCP a firewall služby.Samozřejmá je podpora WiFi. S MMC si vychutnáte možnost videotelefonů. Pokud chcete sledovat film a zároveň nepřijít o výsledky právě probíhajícího fotbalového zápasu, MMC je bude sledovat a průběžně informovat o stávajícím skóre. Dobrá zpráva pro všechny "anti M$" - vše běží na Linuxu, uživatelské rozhraní pak ve Flash 5.

HardwareATI Radeon 9700

Klepněte pro větší obrázekJedna z nejlepších grafických karet na trhu. Specifikace: AGP: 8x, AGP Bandwidth: 2GB/s, paměť: 128 MB DDR, transform rate: 325 mil. triangels/s - což je prˇibližně dvojnásobek Radeonu 8500 nebo GeForce4 Ti4600.

Fotografické zařízení PrimeFilm 1800AFL

Klepněte pro větší obrázekScaner 35 mm diapozitivů a filmů s rozlišením až 1800x1800 dpi. Umí automaticky najít okraje obrázků, generovat náhledy nebo importovat do přiloženého Adobe Photoshop Elements. Cena kolem 300 dolarů.

Mobilní telefon Sony Ericsson T68i

Klepněte pro větší obrázekTelefon určen především náročným uživatelům. Barevný displej, vynikající možnost personalizace, možnost odesílat emaily, podpora připojení k počítači (kabel, IrDA, Bluetooth), 8 her a výdrž 195 až 390 hodin v pohotovostním režimu či 3 až 12 hodin hovoru.

Příslušenství Wire-Free Electricity Base

Klepněte pro větší obrázekMagická podložka od firmy MobileWise nabíjí a napájí vaše mobilní zařízení (PDA, notebook, telefon) bez nutnosti použití kabelů. Stačí pouze položit a WFEB už se postará o zbytek. Nevadí mu ani rozlitá káva. Heslo "No Plugs. Just Play", hovoří za vše.

Technologie WiFi...

Klepněte pro větší obrázek...aneb IEEE 802.11b způsobilo malou revoluci. Jde o sadu specifikací pro provoz bezdrátových sítí s teoretickou rychlostí až 11 Mbps. Díky nadšeneckým sítím, které vznikají i v ČR, lze takto získat trvalé připojení zcela zdarma.

Váš názor Další článek: Microsoft bude možná žalován od producentů MPEG-4

Témata článku: CES 2010, Mobilní telefony sony ericsson, Produkt, Domácí kina, Dobíjecí baterie, Riot, Audio kabely, Nejlepší produkt, Clear, Bandwidth, CES, Receiver, Elements, Mox, Televize s internetem a wifi, Slim, Sony Ericsson, Domácí kino


Určitě si přečtěte

Moral machine: Už víme, zdali je lepší zabít psy, sebe nebo matky na přechodu

Moral machine: Už víme, zdali je lepší zabít psy, sebe nebo matky na přechodu

** Jak byste se sami vypořádali s tramavajovým dilematem? ** Vědci před lety spustili globální dotazník ** Nyní se pochlubili s výsledky

Jakub Čížek | 153

Notebook do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Notebook do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 75

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 21

Užitečné funkce ve Windows 10, o kterých možná ani nevíte

Užitečné funkce ve Windows 10, o kterých možná ani nevíte

** Operační systém Windows 10 nabízí spoustu užitečných drobností ** O některých funkcích mnoho uživatelů není ** Ukážeme vám některé užitečné vychytávky

Vladislav Kluska | 86