Černobílé tiskárny Samsung: Eco novinka pro malé podniky

(inzerce) Prostřednictvím řady chytrých funkcí jsou nové laserové černobílé tiskárny Samsung vysoce ekologické, ekonomické a vyznačují se kvalitním a spolehlivým tiskem.
Černobílé tiskárny Samsung: Eco novinka pro malé podniky

Nové tiskárny Samsung si můžete pořídit v klasickém provedení (označení ML), nebo v multifunkční variantě s možností tisku, scanování, faxování a kopírování (označení SCX). Záleží pouze na potřebách konkrétního pracovního týmu. Společným jmenovatelem obou typů tiskáren je ekologická šetrnost, čímž jsou zároveň sníženy provozní náklady na úplné minimum. Jedním stiskem tlačítka Eco si můžete zvolit nejekologičtější nastavení, jako např. oboustranný tisk, tisk dvou stran na jeden list papíru, nebo vynechávání prázdných stran. Tím se dá snížit spotřeba papíru až o 75 % a elektrické energie až o 33 %.

Klepněte pro větší obrázek

Jako první z portfolia tiskáren Samsung mají černobílé laserové tiskárny SCX i ML ovladač Easy Eco. Ten nabízí náhled před tiskem pro úpravu vzhledu souboru, aniž by přitom docházelo ke změně původního dokumentu. Můžete tak odstranit například obrázky či změnit typ písma, čímž snížíte spotřebu toneru bez zbytečně potištěného papíru. Množství uspořeného toneru, papíru, energie či CO2 si lze kontrolovat přímo na obrazovce počítače prostřednictvím tzv. Eco simulátoru.

Klepněte pro větší obrázek

Černobílé tiskárny Samsung vynikají také nebývalou tichostí. S necelými 50 dBA jsou nejtiššími tiskárnami ve své třídě. Také rychlost tisku je u řady SCX i ML nadstandardní - dokážou tisknout až 28 stran za minutu, přičemž první strana je vytištěna do 8,5 s. Z hlediska konektivity nabízí Samsung v rámci obou řad tiskáren modely v klasickém síťovém provedení i bezdrátové WiFi verze, které navíc podporují technologii Samsung Mobile Print. S touto technologií můžete spustit tisk pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku prakticky odkudkoli.

Více informací na www.samsung.cz.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Amazon chce spustit elektronickou knihovnu za paušál

Témata článku: Samsung, Tiskárny, Novinka, Malý podnik, Toner, Tisk, Černo, Klasické provedení, Eco, Podnik, Nadstandardní množství, Scanování, Společný jmenovatel, Pracovní notebooky levně na Mall.cz


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky