E-shopy | Slevy

Ceny OLED TV, sluchátek nebo hodinek spadly na minimum. Electro World spustil skutečný výprodej

Electro World spustil slevové šílenství. Ode dneška až do neděle má akci na velkou část sortimentu. Často jde o loňské řady elektroniky, ale pořád jde o výborné produkty.

Kupříkladu plně bezdrátová sluchátka Sony WF-1000XM3 běží stojí okolo 4200 Kč, e-shop na ně po zadání kódu EWSHDP20 dá 20% slevu, takže je získáte jen za 3378 Kč. Náhlavní Sony WH-1000XM4 jsou po slevě za 7592 Kč, jinde po 8300 Kč nejdou.

Sleva 20 % se týká také vybraných OLED TV od LG. Atraktivní jsou zejména modely OLED55CX a OLED65CX, které po slevě stojí 25 592 Kč, resp. 35 992 Kč. Všude jinde jsou o několik tisíc dražší. LG na ně navíc poskytuje i cashback, takže za menší model vám vrátí 2000 Kč, za větší pak 3000 Kč.

Na chytré hodinky je 13% sleva. Samsung Galaxy Watch Active 2 (44mm) tak stojí 4990 Kč, Garmin fénix 6 Pro jsou za 13 476 Kč, aktuální Apple Watch Series 6 (44mm) za 10 692 Kč a Huawei Watch GT 2 za 2949 Kč. To jsou ceny plus mínus na úrovni malých e-shopů s šedým dovozem.

Klávesnice a myši najdete v 30% slevě. Za zmínku stojí Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus nebo Microsoft All-in-One Media, obě v ceně 699 Kč, běžně jsou o stovku nebo dvě dražší. Tyto klávesnice mají integrovaný touchpad a hodí se třeba do obýváku k televizoru.

Jestli v nabídce najdete další pěknou slevu, podělte se s námi v diskuzi…

Diskuze (19) Další článek: Pět minitipů pro šotouše. Jak na Mapách.cz najít železnice, tratě nebo jízdní řády?

Témata článku: E-shopy, Hodinky, Garmin, Slevy, E-shop, Sleva, Huawei Watch GT, Electro World, Sony WH, Sony WF, Minimum, Výprodej, Sluchátko25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Co je a co umí Iron Dome. Železná kopule chrání Izrael před raketovými útoky

Co je a co umí Iron Dome. Železná kopule chrání Izrael před raketovými útoky

** Na Blízkém výhodě se opět rozhořel izraelsko-palestinský konflikt. ** Proti raketám z Gazy zasahuje systém Iron Dome (Železná kopule). ** Nákladný ale současně efektivní systém dokáže rychle vyčistit nebe nad obydlenými oblastmi.

Petr Kubala
Izrael
Optický internet v Evropě loni rychle rostl. Česko je pořád podprůměrné
Lukáš Václavík
Poskytovatelé internetuPřipojení k internetu