Časopis Connect! pořádá seminář Jak a čím řídit a optimalizovat výrobu?

Seminář by měl objasnit současné a budoucí trendy v oblasti řízení a optimalizace výroby. Měl by také ukázat na konkrétních řešeních a zákaznických studiích použití informačních technologií a určit důležité oblasti, podle kterých by se měl orientovat jejich výběr.
Časopis Connect!, je primárně zaměřen právě na informační technologie v podnicích. Tato oblast je velmi rozsáhlá a v poslední době její význam nadále roste. Protože samotný časopis je jen jedním z prostředků k informování o aktuálních trendech a situaci v dané oblasti, připravuje tým Connectu! také nové semináře.

První ze seminářů se bude se konat již 5. března v pražském hotelu Diplomat pod názvem: Jak a čím řídit a optimalizovat výrobu? Seminář by měl objasnit současné a budoucí trendy v oblasti řízení a optimalizace výroby. Měl by také ukázat na konkrétních řešeních a zákaznických studiích použití informačních technologií a určit důležité oblasti, podle kterých by se měl orientovat jejich výběr. Program slibuje pět zajímavých workshopů a přínosná setkání s kolegy z jiných podniků. V jednotlivých workshopech se představí a budou radit lidé z partnerských firem, jimiž jsou Logis, EXPERT & PARTNER engineering, Minerva ČR, GEMMA Systems a Urbana Technologies.

Seminář osloví zejména lidi z technického managementu českých a slovenských výrobních společností, tzn. ty, kdo mají na starosti fungování výroby a také náklady na její provoz. Jedná se o vedoucí výroby a výrobní ředitele, manažery a správce IT, plánovače výroby, ale také všechny ostatní, kteří chtějí znát budoucnost a trendy v oblasti řízení a optimalizace výroby. Takové bude jistě zajímat, jak a kde lze ušetřit a kde všude mohou moderní řídící a optimalizační systémy pomoci.

Je nesporné, že lidé zabývající se IT v podniku mají stále větší vliv na jeho fungování a budoucnost. Návštěvou zmíněného semináře můžete určitě udělat mnoho pro svůj přehled a profesní růst. V neposlední řadě budete moci fundovaněji poradit či rozhodnout o potřebných technologiích v oblasti řízení, plánování a optimalizace výroby.

Posledním termínem, do kdy se můžete registrovat je 1. března, a vložné v hodnotě 2900 Kč obsahuje kromě samotného vstupu na seminář také celoroční předplatné časopisu Connect!, sborník na CD obsahující všechny přednášky z celého semináře a další materiály a také oběd a občerstvení v průběhu akce.

Další informace o semináři najdete na adrese connect.cpress.cz/seminar.

Váš názor Další článek: Jak vypnout reklamní bannery v ICQ

Témata článku: Urban, Semi, Minerva, Potřebný člověk, Workshop, Výrobní technologie, Connect, Diplomat, Celoroční předplatné, Seminář, Výroba, Čas, Časopis, Optimalizace výroby, Gemma, Samotný tým, Porada


Určitě si přečtěte

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

** Satelitní navigaci jsme si zvykli říkat podle americké předlohy GPS ** Dnešní telefony ale používají také evropský, ruský a čínský systém ** Kdyby USA nyní vypnuly GPS, možná byste to ani nepoznali

Jakub Čížek | 52

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 110

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

** Britové před pár dny představili nové Raspberry Pi 4 Model B ** Nový čipset má dost výkonu na dva HDMI monitory ** Za tisícovku získáte počítač na základní práci

Jakub Čížek | 79Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch