Buďte o krok před konkurencí díky chytrým technologiím

(Inzerce) Kvalitní CRM systém je dnes samozřejmostí. Náskok před konkurencí však můžete získat, pokud budete využívat řešení, které je pravidelně vyvíjeno.
Buďte o krok před konkurencí díky chytrým technologiím

A na jehož vývoji se svými podněty podílí i samotní uživatelé. O jaký software se jedná? To se dozvíte za chvíli!

Veškerou evidenci a vyhodnocení obchodu zvládnete díky CRM systému od společnosti Raynet, které je k dispozici v rámci cloudového řešení, případně jako systém vytvářený na míru. O úspěšnosti tohoto řešení svědčí to, že jej využívají lidé na 5 kontinentech a společnost Raynet získala 2 prestižní ocenění od společnosti Deloitte.

Samotná evidence obchodu zahrnuje tyto pokročilé funkce:

  • e-mailovou asistentku, která veškeré dokumenty uložené v příloze e-mailu přiřadí ke konkrétnímu (správnému) obchodnímu případu. Již tedy žádné ukládání dokumentů z e-mailu na disk a jejich nahrávání z disku do CRM systému!
  • chytrou evidenci kontaktů, v níž si snadno dohledáte historii komunikace s klientem, snadno klientovi určíte prioritu a fázi rozpracovanosti tohoto obchodního případu. Vaše obchodní oddělení tak bude mít potenciální klienty více „pod kontrolou“. Navíc, v době úspěšného uzavření obchodního případu dochází díky CRM Raynet ke snazšímu předání informací do „výroby“.
  • snadnou integraci s ostatními aplikacemi – např. Google kalendář, iCalendar, MS Outlook, možnost využití konektoru REST API.
  • inteligentní evidenci e-mailingu – pokud své stávající či potenciální klienty oslovujete direct maily, je určitě dobré měřit výkonnost tohoto komunikačního kanálu. Díky inteligentní evidenci e-mailingu budete vědět, kteří stávající či potenciální obchodní partneři Vaše e-maily čtou a jak na ně reagují (oslovují Vás následně s poptávkou)

Samozřejmostí jsou i pokročilé analýzy a vyhodnocování úspěšnosti jednotlivých obchodních případů. V CRM Raynet můžete rovněž sledovat fázi rozpracovanosti, ve které se daný obchodní případ nachází, lépe se Vám tak budou plánovat výrobní kapacity či investice do reklamy.

Klepněte pro větší obrázek

 

CRM Raynet disponuje i mobilními aplikacemi pro systémy iOS a Android. Vaši obchodníci, vedoucí týmů či Vy tak můžete mít veškerou evidenci obchodu vždy „po kapsách“.

Říkáte si, že by takový systém stál za zkoušku? Skvělé! CRM Raynet je Vám totiž k dispozici i v rámci trialové verze, kdy získáváte na zkoušku plnohodnotnou aplikaci (systém lze po dobu 30 dní užívat zdarma). V případě, že se Vám CRM Raynet zalíbí, o čemž není pochyb, můžete si snadno aktivovat plnou verzi pro sebe i všechny členy Vašeho obchodního týmu.

Formulář s registrací zkušební verze CRM systému najdete zde.

Další článek: Video: technologie Microsoftu v praxi, když babička jede na návštěvu

Témata článku: MS Outlook, Dík, Obchodní oddělení, Obchodní tým, Krok, Potenciální aplikace, Chytrý, Ostatní aplikace, Potenciální klient, Rest, Konkurence, Evidence, Prestižní ocenění


Určitě si přečtěte

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 110

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

** Satelitní navigaci jsme si zvykli říkat podle americké předlohy GPS ** Dnešní telefony ale používají také evropský, ruský a čínský systém ** Kdyby USA nyní vypnuly GPS, možná byste to ani nepoznali

Jakub Čížek | 52

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 42

Lék na oteplování planety: Dokázali bychom posunout Zemi dál od Slunce?

Lék na oteplování planety: Dokázali bychom posunout Zemi dál od Slunce?

** Aktuální změny klimatu jsou marginální ve srovnání s tím, co čeká Zemi za pár miliard let. ** Slunce se začne v budoucnu rozpínat a zvyšovat svou zářivost. ** Dokázali bychom Zemi posunout dál od Slunce a zachránit ji?

Petr Kubala | 56Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch