Microsoft | Hry | Flight Simulator

Blíží se betaverze Microsoft Flight Simulator. Brzy si konečně zalétáme

Červnové oznámení o chystaném pokračování leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator bylo jedním z největších překvapení konference Electronic Entertainment Expo (označované jako E3).

Zájemce o tento herní žánr jistě potěšila informace, že koncem srpna vyjde první testovací verze. Termín se pomalu ale jistě blíží a podle stránky FlightSimulator.com to vypadá, že Microsoft svůj slib dodrží.

Finální verze nového Microsoft Flight Simulatoru bychom se měli dočkat v průběhu roku 2020. V tuto chvíli je již možné se registrovat do testovacího programu Insider – po zadání jména, příjmení a e-mailové adresy do formuláře je následně nutné potvrdit registraci klepnutím na odkaz v doručené zprávě.

MS Flight Simulator Insider Program

Zájemci budou zařazeni na seznam a budou elektronickou poštou dostávat informace o dalším průběhu vývoje tohoto herního titulu. Časem se mohou těšit i na další výhody, které však v tuto chvíli nejsou konkrétně specifikovány.

Dříve uvedené informace slibují přístup na soukromá fóra a exkluzivní e-mailové zpravodaje s novinkami. Kromě toho mají „insideři“ získat možnost zapojit se do testování alfa a beta verzí aplikace výměnou za odpovědi na krátké průzkumy. Každé sestavení bude mít specifickou sadu obsahu a funkčnosti, která má poskytnout část celkového zážitku.

Po přihlášení do sekce Insider Home se zájemci mohou podívat na nové obrázky ze hry, které jsou rozhodně velice působivé (viz první dva snímky v galerii k tomuto článku). Připraven je také náhled plánů na následující dva měsíce. Z něj se například dozvíte, že 22. srpna by měly být vydány další informace. Připravena jsou také čtyři kratičká videa.

Létání s Microsoftem

Během srpna již začalo interní testování alfa verze hry. Zájemci z řad veřejnosti dostanou příležitost pravděpodobně v průběhu září. V té době Microsoft hodlá zveřejnit informace o tom, jak plánuje implementovat zpětnou vazbu od hráčů.

Nová verze leteckého simulátoru bude používat moderní vizualizaci a satelitní snímky k vytvoření realisticky vypadajícího světa, ve kterém budete moci létat. Jde přitom o první vydání Flight Simulatoru od roku 2006, přičemž z dnešního pohledu již historická verze si mezi fanoušky tohoto žánru získala velmi slušné jméno především díky kvalitní simulaci.

Finální Microsoft Flight Simulator 2020 bude k dispozici pro počítače s operačním systémem Windows 10, ale i pro herní konzole Xbox. Microsoft zatím nespecifikoval minimální hardwarové požadavky k provozu své nové hry.

Diskuze (23) Další článek: V Texasu útočil ransowmare. Zašifroval počítače tamních úředníků

Témata článku: Microsoft, Hry, Létání, Xbox, Betaverze, Flight Simulator, Simulátor, Insider, Zájemce, Alfa, Letecký simulátor, Testování, Verze


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 38

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

** Myslíte si, že umíte programovat? ** Ale prosím vás, zkuste jazyk Wenyan nebo Malbolge ** Z ezoterických jazyků zešílíte, nebo vás zaměstnají v Googlu

Jakub Čížek | 23

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

** Kvalitní drony začínají na 10 000 Kč ** Šli jsme na to jinak a koupili ten nejlevnější s kamerou ** I když je to čínský šmejd, je s ním zábava

Jakub Čížek | 34

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky