Microsoft | Hry | Flight Simulator

Blíží se betaverze Microsoft Flight Simulator. Brzy si konečně zalétáme

Červnové oznámení o chystaném pokračování leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator bylo jedním z největších překvapení konference Electronic Entertainment Expo (označované jako E3).

Zájemce o tento herní žánr jistě potěšila informace, že koncem srpna vyjde první testovací verze. Termín se pomalu ale jistě blíží a podle stránky FlightSimulator.com to vypadá, že Microsoft svůj slib dodrží.

Finální verze nového Microsoft Flight Simulatoru bychom se měli dočkat v průběhu roku 2020. V tuto chvíli je již možné se registrovat do testovacího programu Insider – po zadání jména, příjmení a e-mailové adresy do formuláře je následně nutné potvrdit registraci klepnutím na odkaz v doručené zprávě.

MS Flight Simulator Insider Program

Zájemci budou zařazeni na seznam a budou elektronickou poštou dostávat informace o dalším průběhu vývoje tohoto herního titulu. Časem se mohou těšit i na další výhody, které však v tuto chvíli nejsou konkrétně specifikovány.

Dříve uvedené informace slibují přístup na soukromá fóra a exkluzivní e-mailové zpravodaje s novinkami. Kromě toho mají „insideři“ získat možnost zapojit se do testování alfa a beta verzí aplikace výměnou za odpovědi na krátké průzkumy. Každé sestavení bude mít specifickou sadu obsahu a funkčnosti, která má poskytnout část celkového zážitku.

Po přihlášení do sekce Insider Home se zájemci mohou podívat na nové obrázky ze hry, které jsou rozhodně velice působivé (viz první dva snímky v galerii k tomuto článku). Připraven je také náhled plánů na následující dva měsíce. Z něj se například dozvíte, že 22. srpna by měly být vydány další informace. Připravena jsou také čtyři kratičká videa.

Létání s Microsoftem

Během srpna již začalo interní testování alfa verze hry. Zájemci z řad veřejnosti dostanou příležitost pravděpodobně v průběhu září. V té době Microsoft hodlá zveřejnit informace o tom, jak plánuje implementovat zpětnou vazbu od hráčů.

Nová verze leteckého simulátoru bude používat moderní vizualizaci a satelitní snímky k vytvoření realisticky vypadajícího světa, ve kterém budete moci létat. Jde přitom o první vydání Flight Simulatoru od roku 2006, přičemž z dnešního pohledu již historická verze si mezi fanoušky tohoto žánru získala velmi slušné jméno především díky kvalitní simulaci.

Finální Microsoft Flight Simulator 2020 bude k dispozici pro počítače s operačním systémem Windows 10, ale i pro herní konzole Xbox. Microsoft zatím nespecifikoval minimální hardwarové požadavky k provozu své nové hry.

Diskuze (23) Další článek: V Texasu útočil ransowmare. Zašifroval počítače tamních úředníků

Témata článku: Microsoft, Létání, Hry, Xbox, Simulátor, Betaverze, Flight Simulator, Verze, Testování, Zájemce, Insider, Alfa, Letecký simulátor


Určitě si přečtěte

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 49

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 138Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů