Microsoft | Hry | Flight Simulator

Blíží se betaverze Microsoft Flight Simulator. Brzy si konečně zalétáme

Červnové oznámení o chystaném pokračování leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator bylo jedním z největších překvapení konference Electronic Entertainment Expo (označované jako E3).

Zájemce o tento herní žánr jistě potěšila informace, že koncem srpna vyjde první testovací verze. Termín se pomalu ale jistě blíží a podle stránky FlightSimulator.com to vypadá, že Microsoft svůj slib dodrží.

Finální verze nového Microsoft Flight Simulatoru bychom se měli dočkat v průběhu roku 2020. V tuto chvíli je již možné se registrovat do testovacího programu Insider – po zadání jména, příjmení a e-mailové adresy do formuláře je následně nutné potvrdit registraci klepnutím na odkaz v doručené zprávě.

MS Flight Simulator Insider Program

Zájemci budou zařazeni na seznam a budou elektronickou poštou dostávat informace o dalším průběhu vývoje tohoto herního titulu. Časem se mohou těšit i na další výhody, které však v tuto chvíli nejsou konkrétně specifikovány.

Dříve uvedené informace slibují přístup na soukromá fóra a exkluzivní e-mailové zpravodaje s novinkami. Kromě toho mají „insideři“ získat možnost zapojit se do testování alfa a beta verzí aplikace výměnou za odpovědi na krátké průzkumy. Každé sestavení bude mít specifickou sadu obsahu a funkčnosti, která má poskytnout část celkového zážitku.

Po přihlášení do sekce Insider Home se zájemci mohou podívat na nové obrázky ze hry, které jsou rozhodně velice působivé (viz první dva snímky v galerii k tomuto článku). Připraven je také náhled plánů na následující dva měsíce. Z něj se například dozvíte, že 22. srpna by měly být vydány další informace. Připravena jsou také čtyři kratičká videa.

Létání s Microsoftem

Během srpna již začalo interní testování alfa verze hry. Zájemci z řad veřejnosti dostanou příležitost pravděpodobně v průběhu září. V té době Microsoft hodlá zveřejnit informace o tom, jak plánuje implementovat zpětnou vazbu od hráčů.

Nová verze leteckého simulátoru bude používat moderní vizualizaci a satelitní snímky k vytvoření realisticky vypadajícího světa, ve kterém budete moci létat. Jde přitom o první vydání Flight Simulatoru od roku 2006, přičemž z dnešního pohledu již historická verze si mezi fanoušky tohoto žánru získala velmi slušné jméno především díky kvalitní simulaci.

Finální Microsoft Flight Simulator 2020 bude k dispozici pro počítače s operačním systémem Windows 10, ale i pro herní konzole Xbox. Microsoft zatím nespecifikoval minimální hardwarové požadavky k provozu své nové hry.

Diskuze (23) Další článek: V Texasu útočil ransowmare. Zašifroval počítače tamních úředníků

Témata článku: Microsoft, Xbox, Betaverze, Létání, Hry, Flight Simulator, Simulátor, Zájemce, Alfa, Verze, Testování, Insider, Letecký simulátor


Určitě si přečtěte

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 54

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 92

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 114Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF