Facebook | Sociální sítě

Bílá obsadí i firemní Facebook Workplace. Nový vzhled si můžete aktivovat již nyní

Facebook nedávno oznámil razantní redesign své sociální sítě. Ten zjednodušuje navigaci a dominuje mu bílá barva. Stejnou kůrou nyní prochází i firemní služba Workplace. Nový design si můžete zapnout již nyní.

Hlavní změnou aplikace je přidání bočního menu rozděleného na tři sekce – domů, kde najdete klasický news feed, notifikace chat. V rámci domovského zobrazení uvidíte všechny příspěvky ve skupinách apod., případně si je můžete třídit podle skupin v levé části podobně, jako je to možné klasicky na Facebooku.

Klepněte pro větší obrázek 
Takto vypadá redesignované Workplace od Facebooku.

Celé rozhraní je ale značně zjednodušené a dominantní je zde bílá barva. V rámci sekce notifikací můžete rovnou odpovídat na vzniklá upozornění a chat obsahuje vaši veškerou komunikaci.

Facebook tak vzhledově sjednocuje všechny své produkty a zatímco na klasické sociální síti se nový vzhled aktivuje prozatím pouze na iOS, nové Workplace si můžete aktivovat již nyní přímo ve službě. Případně vás síť převede automaticky v následujících týdnech.

Facebook Workplace je placená služba konkurující hlavně produktům jako je G Suite od Googlu, Slack, Microsoft Teams a dalším, kteří se snaží sdružit vnitrofiremní komunikaci.

Diskuze (3) Další článek: Raspberry Pi 4 Model B: Raketa za tisícikorunu, která utáhne dva monitory

Témata článku: Software, Google, Internet, Facebook, Sociální sítě, Chat, Slack, Komunikace, Vzhled, Notifikace, Workplace, Nový vzhled, Microsoft Teams, Bílá barva


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 46Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů