Mapy | Sdílená ekonomika | Bikesharing

Bikesharing v českých městech: Mapa, kde si můžete půjčit kola, koloběžky či skútry

Zvýšená poptávka po rychlé individuální dopravě nahrává tzv. bikesharingovým službám. Je to novodobé řešení půjčování kol, elektrických koloběžek či skútrů, které se dají využít pro rychlé překonání kratších vzdáleností ve městech. Vše je přitom založeno na aplikaci a sledování polohy jednotlivých strojů. 

Na níže uvedené mapě se můžete podívat, kde je která bikesharingová služba v Česku v provozu a následně si o každé můžete přečíst nejdůležitější informace. 

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Články z Computeru, Škoda, Android, iOS, Mobilní aplikace, Brno, Mapy, Praha, Ostrava, Koloběžka, Sdílená ekonomika, Bikesharing, BeRider, Aplikace, MÉST, SKU, Karlín, Nextbike, Bird, Mapa, Platební karta, Skútr, Česká republika, Škoda Auto Digilab, JízdaHry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a Among the Sleep zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a Among the Sleep zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost