Bezpečný e-shop? Zvolte profi inShop na .CZ doméně!

(Inzerce) Česko je e-shopovou velmocí a denně vznikají další. Je otázkou na jakém systému nový internetový obchod vybudovat? Představujeme kvalitní a bezpečné řešení od inShop.cz

Profi e-shop na CZ doméně od inShop.cz

inShop.cz udává směr vývoje internetových obchodů již od roku 1998, kdy spustil revoluční řešení Offline manager. Díky němu jste si mohli spravovat váš internetový obchod bez nutnosti drahého vytáčeného připojení. To je již minulost a inShop jde s dobou a neustále správu zdokonaluje. Přichystal si pro vás revoluční novinky, ať držíte neustálý náskok před konkurencí.

Webmanager – správa online objednávek a zákazníků

Vytáčené připojení je pryč a svět je nepřetržitě online. Spravujte své objednávky online i vy. Webmanager je uzpůsobený i pro mobilní zařízení, tudíž můžete provádět nejen změny objednávek, ale i zákazníků. Kontrolujete neustále statistiky prodeje? Stačí se jen přihlásit. Neustále online kdykoliv a kdekoliv s internetovým připojením.

Webdesigner – staňte se vlastním grafikem

Přejete si mít vlastní osobitý vzhled? Nelíbí se Vám internetové obchody křičící: „Jsem defaultní šablona!“, pak vyzkoušejte inShop online webdesignera, se kterým si upravíte vzhled Vašeho e-shopu  na jedno kliknutí. Jste náročnější uživatel? Pro vás je přichystán CSS editor. Nové šablony inShopu jsou plně responzivní, připravené pro příjemné používání rovněž na mobilních zařízeních.

inshop-administrace-zive-600x300.png 
Upravit vzhled s novým Webdesignerem nemůže být snadnější

Váš obchod na .CZ doméně zabezpečíme zdarma SSL certifikátem

Náš vývojový tým neustále sleduje aktuální trendy. Největším trendem současnosti jsou zabezpečené internetové obchody pomocí SSL certifikátu. Má ho již Alza, Mall a další velké internetové projekty. Google obchody se SSL certifikátem preferuje ve vyhledávání. My vám dáme SSL certifikát zcela zdarma. Navíc ho profesionálně na váš e-shop nasadíme. Zajistěte bezpečí vašim zákazníkům.

Dejte pro váš e-shop přednost CZ doméně

I přes nespočet nových TLD domén, dávají Češi stále přednost tradiční CZ doméně. Lépe si ji pamatují, preferují ji ve vyhledávání a automaticky ji přidávají za jakýkoliv název. Pokud bude váš nový internetový obchod cílený na Českou republiku, tak dejte rozhodně přednost .CZ doméně.

Vyzkoušejte si profi e-shop na 60 dní zdarma

Chcete vyzkoušet všechny nejen zde popsané výhody inShop.cz? Víme, že budete spokojeni. Máme pro vás garanci 60 dní provozu zcela zdarma! Vyzkoušejte si profesionální internetový obchod na inShop.cz

inshop-webdesigner-zive-600x300.png
Další článek: 4 nástroje pro ovládnutí profilů na sociálních sítích

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,